Martyna “Pysia” Zbirańska – Paulina Hornik typy, kursy | Gdzie oglądać?

kibice na fame mma

Typy i kursy na Martyna “Pysia” Zbirańska – Paulina Hornik. Jedną z ciekawszych walk na zbliżającej się gali Prime SHOW MMA 3 będzie starcie właśnie tych zawodniczek. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma druga z nich, ale czy to się przełoży na samo starcie? Na pewno warto je będzie obejrzeć!

prime-show-mma-3-fortuna-baner-600-pln

Pysia – Paulina Hornik, typy na walkę

Walka Martyna “Pysia” Zbirańska – Paulina Hornik to będzie co-main event trzeciej gali Prime SHOW MMA. Karta walk wygląda mocno, a fani zebrani na arenie i przed odbiornikami oczekują dobrego show. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Pysia, co patrząc na jej warunki fizyczne i doświadczenie, niespecjalnie nas dziwi. Wygląda lepiej, ale dotychczas nie miała okazji pokazać w oktagonie swoich umiejętności. Typy na Martyna “Pysia” Zbirańska – Paulina Hornik można zagrać u bukmachera Fortuna. Ten operator jest oficjalnym partnerem Prime SHOW MMA, a to oznacza, że ma na wyłączność możliwość wystawienia zakładów.

Odbierz darmowy zakład 30 zł za rejestrację i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Pysia – Hornik, gdzie oglądać?

Sporo osób zastanawia się, gdzie będzie mogło obejrzeć walkę Pysii z Hornik. Obie zawodniczki nie są może najbardziej popularne i medialne patrząc na całe zestawienie, ale na pewno mają swoją rzeszę fanek. Tak się składa, że ich bezpośrednie starcie także będziesz mógł obejrzeć w systemie PPV od Prime SHOW MMA – dostęp kosztuje około 20 PLN.

Pysia – Hornik, kursy bukmacherskie

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

+1.5 rundy w walce
Kurs: 1.50
Zagraj!

Martyna “Pysia” Zbirańska – Paulina Hornik, kto wygra walkę?

Naszym zdaniem większe szanse na zwycięstwo w tej walce ma Pysia. Widać to zresztą po kursach bukmacherskich, chociaż różnica w mnożnikach nie jest aż tak duża. Dlaczego tak uważamy? Ponieważ posiada lepsze warunki fizyczne niż Hornik, a to jedyny aspekt, po którym możemy ocenić te zawodniczki. Rynek 1/2 jednak nie jest najlepszym pomysłem i zamiast tego mamy inną propozycję, którą znajdziesz niżej. Przy okazji sprawdź też, gdzie i jak obstawiać walki na Prime Show MMA –> https://zagranie.com/prime-show-mma-gdzie-i-jak-obstawiac-bukmacher-prime-mma/

Typy na Pysia – Hornik

Patrząc na argumenty, które podaliśmy wyżej, zdecydowanie bliżej nam do zdania, że to Pysia tutaj wygra, jednak zamiast obstawiać właśnie taki zakład, to celujemy w over rund. +1.5 rundy wygląda na papierze bardzo ciekawie, gdyż trudno się spodziewać po tych zawodniczkach, żeby mogły znokautować rywalkę już w pierwszej rundzie, a tu wystarczy tylko, że rozpocznie się druga.

+1.5 rundy w walce
Kurs: 1.50
Zagraj!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze