Martirenti – Jaroniewska typy i kursy bukmacherskie | 05.11.2022

kibice fame mma

Martirenti – Jaroniewska typy i kursy. Na tej gali FAME MMA będziemy świadkami walki niezbyt doświadczonych kobiet, a więc bardzo ciekawego widowiska, które warto obejrzeć. Starcie tych zawodniczek zapowiada się na dość interesujące i z całą pewnością kibice mogą oczekiwać dobrego widowiska. baner fame mma 16

Martirenti – Jaroniewska typy na walkę

Powoli standardem staje się to, że na FAME MMA możemy oglądać walki kobiet przy każdej edycji. Włodarze starają się o różnorodność, a kibice mogą oczekiwać dobrych walk w wykonaniu kobiet. Tym razem Boxdel i Gola postarali się o parę Martirenti – Jaroniewska, więc przygotowaliśmy typy na ten pojedynek. Która z nich sięgnie tutaj po zwycięstwo?

Martirenti – Jaroniewska, zapowiedź walki

Walka Martirenti – Jaroniewska prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 21:00. Pojedynek tych zawodniczek zapowiada się na bardzo ciekawy i trzeba mieć na uwadze, że obie Panie to amatorki, więc tutaj może się wszystko wydarzyć, dlatego warto się zabezpieczyć. Taką możliwość daje nam zakład bez ryzyka, który dostaniesz w Betclic za rejestrację z kodem ZAGRANIE. Dzięki temu będziesz mógł odebrać specjalne bonusy na start i zwiększyć swoje emocje z oglądania obstawiając to starcie i jednocześnie nie martwiąc się o jego wynik.

Martirenti – Jaroniewska kursy bukmacherskie

Martirenti – Jaroniewska, kto wygra walkę?

Przy typach na walkę Martirenti – Jaroniewska warto poszukać ciekawych zakładów w ofercie bukmacherów, a takich nie brakuje, ponieważ Betclic postarał się o całą masę możliwości dla nas. Faworytką jest Jaroniewska i stawia na nią aż 80% osób. To dość sporo i to tylko pokazuje, jaka jest różnica w popularności pomiędzy tymi zawodniczkami, gdyż zdecydowanie nie możemy powiedzieć, że któraś z nich jest o wiele lepiej przygotowana.

Typy na Martirenti – Jaroniewska

Typy na walkę Martirenti – Jaroniewska będą jednak skierowane na under rund (-2.5). Kurs w Betclic to aż 3.60, co daje nam spore value i z całą pewnością warto to rozważyć, ponieważ szanse na to są dość spore. Jaroniewska ma dobrą formę, a Martirenti to amatorka, więc jest spora szansa, że jej rywalka wykończy ją przed czasem. Przy okazji sprawdź, jakie są nasze pozostałe propozycje na FAME MMA –> https://zagranie.com/fame-mma-16-typy-kursy-i-zaklady-05-11-2022/ zaklady na martirenti jaroniewska typy

fot. pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze