Martirenti – Jaroniewska gdzie oglądać? Transmisja, PPV i stream online

Media trening i wazenie przed gala FAME MMA 16

Gdzie oglądać walkę Martirenti – Jaroniewska? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś. Ta walka to będzie ciekawe wydarzenie, ponieważ ostatnimi czasy pojedynki kobiet zapowiadają się dość interesująco. Która z nich tutaj wygra?

baner fame mma 16

Martirenti – Jaroniewska, gdzie oglądać?

Między tymi zawodniczkami nie ma co prawda konfliktu, ale na pewno nie można powiedzieć, że lubią się, czy kolegują. Jaroniewska miała już pierwsze starcie w oktagonie, które przegrała w fatalnym stylu. Jak wypadnie na tle jeszcze gorszej Martirenti? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie, a więcej o tym piszemy niżej, gdzie omówimy dokładnie kwestię transmisji z walki Martirenti – Jaroniewska!

Martirenti – Jaroniewska godzina walki

Dokładna godzina walki Martirenti – Jaroniewska nie jest znana, ale szacuje się, że będzie to około godziny 20:30. Patrząc na poprzednie gale tej federacji, to zdecydowanie możemy odnieść wrażenie, że tym razem właśnie w okolicach tej godziny odpalimy ten pojedynek. Przy okazji zerknij na nasze propozycje na tę galę –> https://zagranie.com/fame-mma-16-typy-kursy-i-zaklady-05-11-2022/

Martirenti – Jaroniewska, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Martirenti – Jaroniewska? Sporo fanów zastanawia się, gdzie oglądać starcie tych zawodników w telewizji. Tutaj mamy jednak złą wiadomość, gdyż żadna telewizja nie podjęła współpracy z FAME MMA i nie będzie można obejrzeć tej rywalizacji na dużym ekranie w inny sposób, niż podpięcie laptopa lub przerzucenie obrazu z telefonu.

Martirenti – Jaroniewska, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo walkę Martirenti – Jaroniewska? Jeżeli chodzi o legalne rozwiązania, to takiej możliwości nie dostaniesz nigdzie. Należy wykupić PPV na stronie FAME MMA, a cena wynosi 32 PLN w przypadku najoptymalniejszego pakietu. W innych miejscach niż oficjalny system PPV, transmisja online z walki Martirenti – Jaroniewska będzie nielegalna.

Stream z walki Martirenti – Jaroniewska

Stream online z walki Martirenti – Jaroniewska najlepiej będzie odpalić na stronie FAME MMA. Wtedy ma się gwarancję dobrej jakości oraz tego, że obejrzy się starcie tych zawodników bez żadnych przeszkód. Już od kilku gal strona FAME MMA działa bez zarzutu i można oglądać walki w dobrej jakości i bez rozłączania ze stroną, co jest mocnym atutem. Na początku historii tej federacji nie wszystko działało, jak trzeba, ale teraz już jest inaczej!

fot. pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze