Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

FAME MMA 11

Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 18. Podczas zbliżającej się gali FAME MMA 18 będziemy mogli obejrzeć kilka walk, a jedną z nich jest starcie wspomnianych wyżej kobiet, więc możemy spodziewać się tutaj dobrego show. Który z nich wygra w tym pojedynku? Czy Linkiewicz potwierdzi swoją dominację w kobiecych freak fightach?

Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka typy i przewidywania

Już w najbliższą sobotę czeka nas niesamowicie ciekawa walka w postaci starcia Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka na FAME MMA 18. Starcie tych kobiet na zbliżającej się gali FAME zapowiada się niezwykle ciekawe. Wielu fanów uważa, że będzie to bardzo interesująca rywalizacja dwóch zawodniczek, które mają sporo do udowodnienia. Która z nich będzie górą w tej rywalizacji i jak stawiają tutaj bukmacherzy? Do naszych typów na Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka przejdziemy niżej, a teraz czas na najciekawsze propozycje na FAME MMA 18.

Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka kursy bukmacherskie

Kursy na 1/2 w walce Marta Linkiewicz - Ewa Brodnicka
Betclic
1.33
Linkimaster
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic
Betclic
2.85
Brodnicka
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic

Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka kto wygra walkę?

Zanim jeszcze przejdziemy do naszych typów na walkę Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka, to warto opowiedzieć więcej o dotychczasowych poczynaniach obu zawodniczek, gdyż obie miały spore wahania formy. Linkiewicz na gali FAME MMA 15 zmierzyła się z Lil Masti i przegrała po niejednogłośnej decyzji sędziów. Warto podkreślić, że wcześniej także uległa Lil Masti na FAME MMA 4 (wtedy przez TKO). Te dwa pojedynki rozdzieliło wiele innych starć Marty. Linki pokonała m.in. Zusje, Martirenti, Kamiszkę czy Way of Blonde, ale była za słaba na Lil Masti.

Z kolei Ewa Brodnicka na FAME MMA nie pokazała wiele, ale jednocześnie wiemy, że ma ogromne umiejętności w boksie (rekord 20-1-0) i po prostu musi się teraz przestawić na MMA. Brodnicka w debiucie na High League 1 przegrała z Lil Masti przez TKO w trzeciej rundzie. Później na High League 3 pokonała Kamiszkę dzięki jednogłośnej decyzji sędziów. W starciu z Linki nie jest więc faworytką, ale na pewno może pokazać swoje umiejętności i sprawić niespodziankę!

Typy na Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka

Nasze typy na Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka będą skierowane w stronę pierwszej z nich, gdyż ta dotychczas po prostu wypadła o wiele lepiej. Ciekawy typ to zwycięstwo Linkiewicz poprzez KO, TKO, DQ lub poddanie. Kurs to aż 3.00, a patrząc na dotychczasowe występy obu Pań w oktagonie, to może się okazać, że taki zakład wejdzie dość łatwo. Jest to jednak ryzykowna opcja, a u bukmacherów można znaleźć inne zakłady. Kolejna rzecz, którą warto podkreślić, to psychika.

Śmiało można rzec, że jest to kluczowy czynnik w walkach amatorów w oktagonie. Brodnicka pod tym kątem wypada o wiele gorzej niż Linkiewicz, co zresztą widzieliśmy na konferencjach i w dotychczasowych wystąpieniach każdej z zawodniczek w programach FAME MMA. Myślę, że Marta wygra to starcie bez większego problemu, a w Betclic można znaleźć zakład na to, że zwycięży poprzez decyzję po kursie 2.00 i to właśnie jest naszym głównym typem na Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka. zaklady na linkiewicz - brodnicka

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze