Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

FAME MMA 11

Gdzie oglądać walkę Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś. Ta walka to będzie ciekawe wydarzenie, ponieważ ostatnimi czasy pojedynki kobiet zapowiadają się dość interesująco. Która z nich tutaj wygra?

Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka, gdzie oglądać?

Między tymi zawodniczkami nie ma co prawda konfliktu, ale na pewno nie można powiedzieć, że lubią się, czy kolegują. Obie są mocno doświadczone w oktagonie, chociaż patrząc na karierę Brodnickiej, jasno widać, że stoczyła ona o wiele więcej walk. Jednak we freakach Linkiewicz jest górą. Czy uda się Brodnickiej przełożyć swoje doświadczenie na MMA? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie, a więcej o tym piszemy niżej, gdzie omówimy dokładnie kwestię transmisji z walki Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka!

Sprawdź, gdzie oglądać FAME MMA i zobacz, w jaki sposób możesz obejrzeć pozostałe walki na tej gali!

Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka transmisja w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka? Sporo fanów zastanawia się, gdzie oglądać starcie tych zawodników w telewizji. Tutaj mamy jednak złą wiadomość, gdyż żadna telewizja nie podjęła współpracy z FAME MMA i nie będzie można obejrzeć tej rywalizacji na dużym ekranie w inny sposób, niż podpięcie laptopa lub przerzucenie obrazu z telefonu.

Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka transmisja za darmo

Gdzie oglądać za darmo walkę Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka? Jeżeli chodzi o legalne rozwiązania, to takiej możliwości nie dostaniesz nigdzie. Należy wykupić PPV na stronie FAME MMA, a cena wynosi 40 PLN w przypadku najoptymalniejszego pakietu. W innych miejscach niż oficjalny system PPV transmisja online z walki Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka będzie nielegalna.

Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka stream online

Stream online z walki Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka najlepiej będzie odpalić na stronie FAME MMA. Wtedy ma się gwarancję dobrej jakości oraz tego, że obejrzy się starcie tych zawodników bez żadnych przeszkód. Już od kilku gal strona FAME MMA działa bez zarzutu i można oglądać walki w dobrej jakości i bez rozłączania ze stroną, co jest mocnym atutem. Na początku historii tej federacji nie wszystko działało, jak trzeba, ale teraz już jest inaczej!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze