Maroko – DR Kongo: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.01.2024

Hakimi podczas meczu

Gdzie oglądać Maroko – DR Kongo? Piłkarska niedziela związana będzie między innymi ze spotkaniami Pucharu Narodów Afryki. W ciekawym meczu fazy grupowej spotkają się reprezentacje Maroka i Kongo. Właśnie o dostępnych opcjach transmisji w TV i streamów online z tego starcia przeczytacie w poniższym tekście. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Maroko – DR Kongo na żywo w TV

Rywalizacja Maroko z Demokratyczną Republiką Kongo będzie jednym z trzech niedzielnych meczów Pucharu Narodów Afryki! Ekipa Hakimiego jest faworytem do zwycięstwa w całym turnieju, a w pierwszym starciu imprezy pewnie ograła ona 3:0 zespół Tanzanii. Sam mecz Maroko – DR Kongo rozpocząć ma się 21. stycznia 2024 roku, czyli w tę niedzielę już o godzinie 15:00 czasu polskiego. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to niestety takiej możliwości nie znajdziemy na żadnym kanale telewizyjnym. Do dyspozycji będą jednak streamy online, do których już przechodzę!

Maroko – DR Kongo gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Powiedzmy sobie więcej na temat streamów online, o których przed momentem wspomniałem. Absolutnie wszystkie mecze Pucharu Narodów Afryki oglądać możemy za sprawą transmisji w Internecie i podobnie jest w przypadku starcia Maroko – DR Kongo! Spotkanie to będzie dostępne u wielu polskich bukmacherów, zaś ja preferuję opcję dostępną w STS TV. Bukmacher ten wymaga tylko zalogowania się na konto i obstawienia dowolnego kuponu za najmniejszą nawet stawkę! Poniżej więcej informacji na ten temat:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Maroko – DR Kongo i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Maroko – DR Kongo?

Na koniec coś dla kibiców, którzy w niedzielne popołudnie nie będą mieli dostępu do komputera, czy laptopa. Poza domem również będziecie mogli obejrzeć rywalizację Maroko – DR Kogo na żywo, a to za sprawą aplikacji mobilnej STS. Ją pobierzecie na swój telefon z systemem IOS lub Android i po zalogowaniu się na konto, oraz obstawieniu kuponu, również będziecie w stanie zobaczyć opisywaną rywalizację PNA na żywo! Mi pozostało życzyć jak najlepszego meczu i jak największych emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze