Marianna Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Monika Laskowska uderzająca na tarczę

Gdzie oglądać Marianna Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka? Na najbliższej gali Clout MMA 3 odbędzie się tylko 1 walka kobiet, jednak pojedynek ten wzbudza sporo emocji i najpewniej będzie ciekawy do oglądania na żywo! A gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć to starcie na żywo i jakie opcje mamy na horyzoncie? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Masz ochotę obstawić galę Clout MMA 3? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 20 PLN bonusu za rejestrację!

Baner pod Clout MMA 3

Marianna Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka, gdzie oglądać?

Już w najbliższy piątek, a zatem 29. grudnia 2023 roku odbędzie się kolejna freak-fightowa gala! Clout MMA 3, bo o niej mowa, organizowana jest Sławomira Peszkę i Lexy, a na karcie walk zobaczymy kilka bardzo ciekawych pojedynków. Jednym z nich będzie właśnie walka Schreiber – Laskowska i pora powiedzieć, gdzie oglądać ją na żywo! I w tym miejscu mam dobrą informację, ponieważ transmisję z tego pojedynku znajdziemy w Internecie na oficjalnej stronie organizacji, czyli cloutmma.tv.

Marianna Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka, transmisja w TV za darmo

Rywalizacja Marianny Schreiber z Najlepszą polską dziennikarką, podobnie jak cała piątkowa gala Clout MMA 3 niestety nie będzie dostępna w TV. Tego rodzaju gale freak-fightowe z reguły nie są pokazywane na żywo w telewizji i w tym przypadku nie będzie tu wyjątku. Jedyną dostępną i legalną opcją jest zatem stream online, który znajdziemy na stronie internetowej organizacji Clout MMA 3. W międzyczasie zerknijcie koniecznie na nasze typy na Clout MMA 3 – tam znajdziecie omówienie i proponowane zakłady na wiele walk!

Marianna Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka, stream online

Powiedzmy zatem nieco więcej o streamie online, za pomocą którego będzie można obejrzeć opisywany pojedynek. Na stronie cloutmma.tv będzie trzeba założyć swoje konto, a następnie wybrać interesujący nas pakiet. Za 34.99 PLN otrzymamy standardowy stream online z jakością obrazu 720p. Dopłacając natomiast 5 PLN, galę obejrzymy w jakości HD, a możliwość powtórnego zobaczenia walk będziemy mieli aż przez tydzień. Są to dość standardowe ceny za tego typu galę i nie ma tu większego zaskoczenia. Na koniec przypomnę, że wszystkie pojedynki obstawicie z naszym kodem promocyjnym Fortuna. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze