Marcin Tybura – Tom Aspinall: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online (22.07.2023)

Marcin Tybura podczas walki w UFC

Gdzie oglądać Marcin Tybura – Tom Aspinall? Już najbliższej nocy kolejny pojedynek na największej gali MMA na świecie, a więc w federacji UFC stoczy nasz zawodnik wagi ciężkiej – Marcin Tybura. Jego rywalem będzie niezwykle silny i utalentowany Tom Aspinall, a wielu kibiców sportów walki w Polsce ostrzy sobie zęby na to starcie. Gdzie i w jaki sposób będzie można je obejrzeć na żywo? O tym w poniższym tekście.

Tybura – Aspinall, transmisja na żywo w TV

Najbliższa gala UFC Fight Night odbędzie się w Londynie, a w jej rozpisce znajdziemy kilka bardzo ciekawych zestawień! Oczywiście najbardziej wyczekiwanym starciem, ale i walką wieczoru całego wydarzenia będzie zestawienie Tybura – Aspinall w wadze ciężkiej. Polak jest po dwóch zwycięstwach z rzędu, natomiast dziś zmierzy się z 5. w rankingu UFC zawodnikiem, który jest piekielnie silny i perspektywiczny. Sama gala UFC od godziny 21:00 pokazywana będzie na kanale Polsat Sport Extra.

Tybura – Aspinall, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie posiadacie sportowych kanałów Polsatu w swoim abonamencie lub wolicie obejrzeć całą galę w sieci, to bardzo ciekawym i darmowym sposobem będzie włączenie streamu online z UFC u bukmachera Superbet! Operator ten jest w posiadaniu praw transmisyjnych do zbliżającej się gali i chociaż nie usłyszymy u niego polskiego komentarza, to wszystkie walki pokazywane będą na żywo w dobrej jakości, a sam stream będzie całkowicie legalny i bezpieczny. W jaki sposób obejrzeć starcie Tybura – Aspinall w Superbet TV?

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto gracza
  3. Znajdź mecz Tybura – Aspinall w zakładce “Live” i włącz transmisję
  4. Ciesz się darmowym dostępem!

Bonus powitalny Superbet

Gdzie oglądać Tybura – Aspinall?

Oczywiście, by obejrzeć całą gale UFC, możecie także wykupić pakiet u oficjalnego właściciela wszystkich walk, czyli właśnie na stronie UFC. Z tym, że cena dostępu jest na polskie warunki dość wysoka, a przecież do wyboru mamy darmową transmisję dostępną u bukmachera Superbet. Możecie z niej także skorzystać na swoich telefonach, o ile wcześniej zainstalujecie aplikację mobilną Superbet. Finalnie wybór odnośnie oglądania walki Tybura – Aspinall zależy tylko od Was. Powodzenia i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze