Marcin Najman – Lizak: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Najman - Lizak gdzie oglądać

Marcin Najman – Lizak: gdzie oglądać walkę i kto oferuje stream online? Podczas sobotniej gali Clout MMA 2 bez wątpienia emocji nie zabraknie. Jednym z ciekawiej zapowiadających się pojedynków jest bez wątpienia starcie samozwańczego cesarza freakfightów z Lizakiem. Faworytem jest przeciwnik El Testosterona, jednak wydaje się, że po tej walce można spodziewać się wszystkiego. A jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Najman – Lizak, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Baner Clout MMA 2

Marcin Najman – Lizak, gdzie oglądać?

Zanim przejdę do konkretów związanych z transmisją Marcin Najman – Lizak, warto przyjrzeć się samej walce. Ostatnie starcie El Testosterona na premierowej gali Clout delikatnie mówiąc – nie należało do najlepszych. W jedynie 15 sekund rozbił go Andrzej Fonfara. Teraz Najman deklaruje, że jest dużo lepiej przygotowany i jest gotów na dwa pojedynki – właśnie z Lizakiem i Adrianem Ciosem. W swoim pierwszym pojedynku z Piotrem Lizakowskim nie jest faworytem i tak naprawdę jego szanse na zwycięstwo najwyższe nie są. A gdzie oglądać Marcin Najman – Lizak?

Marcin Najman – Lizak, transmisja w TV

Tak jak ma to miejsce w ostatnich latach, tak i w przypadku nowo powstałej gali Clout MMA 2 nie należy spodziewać się żadnego pojedynku pokazywanego w TV. Oznacza to, że starcie Najman – Lizak również będzie dostępne jedynie jako stream online. Mianowicie gale MMA nie są transmitowane w otwartych kanałach telewizyjnych, a jedynie po wykupieniu PPV. A jeżeli chciałbyś obstawić galę Clout MMA 2, ale nie posiadasz jeszcze konta w Fortunie, to podczas rejestracji warto wpisać kod promocyjny Fortuna, aby otrzymać także dostęp do specjalnej oferty na start, w skład której wchodzą między innymi trzy zakłady bez ryzyka do łącznej kwoty 600 PLN.

Marcin Najman – Piotr Lizakowski, transmisja za darmo

Pojedynek Najmana z Lizakowskim będzie zatem dostępne wyłącznie w sieci. Tak jak już wspomniałem -próżno szukać darmowych transmisji, bowiem dostęp do gali otrzymasz tylko po opłaceniu pay-per-view. A wtedy będziesz mógł śledzić to ciekawie zapowiadające się starcie gali Clout MMA 2, ale też i resztę potyczek sobotniej imprezy z Płocka bez ograniczeń. A gdybyś chciał poznać typy na Clout MMA 2, to znajdziesz je standardowo na naszej witrynie.

Marcin Najman – Lizak, stream online

Zatem gdzie wykupić dostęp do Clout MMA 2, a co za tym idzie i walki wieczoru Najman – Lizak? Proces ten trwa dosłownie kilka minut i nie należy to do najtrudniejszych zadań. Wystarczy wejść na stronę internetową federacji,  gdzie po założeniu konta i wejściu w PPV wystarczy wybrać jeden z dwóch oferowanych pakietów, które są w cenie 34.99 lub 39.99 PLN. Więcej informacji na temat tego jak oglądać Clout MMA możesz znaleźć oczywiście na naszej stronie internetowej.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze