Marcin Najman – Adrian Cios: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Marcin Najman - Adrian Cios gdzie oglądać

Marcin Najman – Adrian Cios: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? Bez wątpienia nadchodząca gala Clout MMA 3 będzie niezwykle interesującym widowiskiem. W końcu do walki ruszą znani i lubiani sportowcy i stali bywalcy tego typu gal freakfightowych. W jednym z pojedynków po raz kolejny zmierzy się ze sobą El Testosteron i Cios, którzy podczas ostatniej gali spędzili ze sobą w klatce nieco ponad pół minuty. A jeśli chciałbyś zobaczyć ich rewanżowe starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać walkę Marcin Najman – Adrian Cios, to serdecznie zapraszam do lektury!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 3? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz bonusy na start!

Baner pod Clout MMA 3

Marcin Najman – Adrian Cios, gdzie oglądać?

Przed podaniem konkretów na temat transmisji walki Marcin Najman – Adrian Cios, warto przyjrzeć się samemu pojedynkowi. Mianowicie kursy bukmacherskie jasno wskazują, że nadchodzący rewanż powinien być bardzo wyrównany. Trudno wskazać w tym starciu faworyta do zwycięstwa, bowiem wszystko zależy od tego, jak ułoży się ta walka. Jeżeli Najman trafi swoim mocnym ciosem na początku pojedynku, to powinien szybko zakończyć to starcie. A jeśli Cios będzie się dobrze bronił i “zabiega” w klatce rywala, to bliżej do zwycięstwa będzie właśnie jemu. Zatem gdzie oglądać Marcin Najman – Adrian Cios?

Marcin Najman – Adrian Cios, transmisja w TV

Tak jak ma to miejsce w ostatnich latach, tak i w przypadku nadchodzącego Clout MMA 3 nie należy spodziewać się żadnego pojedynku pokazywanego w TV. Oznacza to, że starcie Najman – Cios również będzie można śledzić jedynie w sieci, w formie streamu online. W końcu od dawna gale MMA, a tym bardziej freakfightów śledzić można jedynie dzięki PPV. A jeżeli chciałbyś obstawić piątkową galę Clout MMA 2, ale nie masz jeszcze konta w Fortunie, to podczas rejestracji warto wpisać kod promocyjny Fortuna, aby otrzymać także dostęp do specjalnej oferty na start!

Marcin Najman – Adrian Cios, transmisja za darmo

Pojedynek Najmana z Ciosem będzie zatem dostępny jedynie w sieci. Tak naprawdę próżno szukać darmowych transmisji, bowiem dostęp do gali otrzymasz tylko po opłaceniu pay-per-view. A wtedy będziesz mógł śledzić to ciekawie zapowiadające się starcie gali Clout MMA 3, ale też i resztę potyczek. A gdybyś chciał poznać typy na Clout MMA 3, to znajdziesz je standardowo na naszej witrynie.

Marcin Najman – Adrian Cios, stream online

Zatem gdzie wykupić dostęp do Clout MMA 3, a co za tym idzie i walki Najman – Cios? Proces ten trwa dosłownie kilka minut i nie należy to do najtrudniejszych zadań. Wystarczy wejść na stronę internetową federacji,  gdzie po założeniu konta i wejściu w PPV wystarczy wybrać jeden z dwóch oferowanych pakietów, które są w cenie 34.99 lub 39.99 PLN. 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze