Marcin Najman – Adrian Cios: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Marcin Najman - Adrian Cios gdzie oglądać

Marcin Najman – Adrian Cios: gdzie oglądać tę walkę gali Clout MMA 2? Bez wątpienia starcie El Testosterona przyciągnie rzeszę fanów przed TV. Co ciekawe starcie z Ciosem będzie jego drugim pojedynkiem podczas sobotniej gali i tak naprawdę nie wiadomo czego można się po niej spodziewać. A jeśli chciałbyś poznać informacje na temat tego gdzie oglądać Marcin Najman – Adrian Cios, to zapraszam do poniższego tekstu.

Baner Clout MMA 2

Marcin Najman – Adrian Cios, gdzie oglądać?

Zanim przejdę do informacji na temat tego gdzie oglądać Marcin Najman – Adrian Cios, warto przyjrzeć się samemu pojedynkowi. Kursy na tę walkę są bardzo zbliżone i tak naprawdę obaj zawodnicy mogą go wygrać. Szczególnie, że Najman będzie już po jednej walce z Lizakiem i nie wiadomo, w jakim stanie będzie po tym starciu. Mimo wszystko wydaje się, że bardziej doświadczony fighter powinien poradzić sobie z rywalem. A gdzie oglądać Marcin Najman – Adrian Cios?

Marcin Najman – Adrian Cios, transmisja w TV

Oczywiście pojedynek Najmana z Ciosem nie będzie pokazywany w otwartych kanałach sportowych w TV. W końcu od wielu już lat żadna z gali czy MMA, czy freakfightów nie była pokazywana inaczej niż za pośrednictwem PPV, a więc dopiero po dokonaniu opłaty otrzmasz dostęp do wydarzenia. Jeśli chciałbyś dodatkowo obstawić kupon na Clout MMA 2, a nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera oferującego zakłady, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Fortuna, dzięki czemu będziesz mógł typować, a także otrzymasz specjalną ofertę na start.

Marcin Najman – Adrian Cios, transmisja za darmo

Nie powinno więc dziwić że walka Marcin Najman – Adrian Cios nie będzie dostępna za darmo. Jak już wspomniałem jedyną opcją, aby zobaczyć ten pojedynek, ale też i cała galę jest wykupienie PPV. Warto rozważyć zakup jednego z dwóch pakietów, bowiem można być pewnym, że emocji w sobotni wieczór nie zabraknie. A jeśli chciałbyś poznać typy na Clout MMA 2, to znajdziesz je na naszej stronie.

Marcin Najman – Adrian Cios, stream online

Zatem gdzie wykupić dostęp do Clout MMA 2 i walki Marcin Najman – Adrian Cios? Tak naprawdę nie należy to do najtrudniejszych zadań, bowiem w kilka minut będziesz w stanie opłacić wybrany przez siebie pakiet. Tak naprawdę wystarczy na stronę federacji, gdzie po założeniu konta otrzymasz dostęp do zakupu jednego z dwóch pakietów, występujących tam w cenie 34.99 lub 39.99 PLN. Poza ceną różni je jeszcze jakość nadawania oraz dostęp chociażby do Hejt Roomu. A więcej informacji na temat tego jak oglądać Clout MMA znajdziesz na naszej witrynie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze