Marcin Dubiel – Cezary Nykiel: kursy, TYPY i zakłady

Marcin Dubiel nie załamał się po nieudanym debiucie w FAME MMA i po raz kolejny wejdzie do oktagonu, żeby pokazać swoją wartość sportową. Tym razem rywalem nie będzie Kacper Błoński, a Cezary Nykiel. Jak zaprezentują się były i obecny członek Team X? Dubiel ma lepsze warunki fizyczne, ale to Nykiel ćwiczy krav magę, co może mu pomóc podczas sobotniej gali FAME MMA 10! Co typujemy? Sprawdź nasze typy i kursy na walkę Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel!

Obstawiaj walkę Marcin Dubiel – Cezary Nykiel z kodem promocyjnym Betclic: VIPFAME. Załóż konto z naszego linka promocyjnego i odbierz zakład bez ryzyka 550 PLN!

Betclic fame mma baner

Marcin Dubiel – Cezary Nykiel: kursy, TYPY i zakłady

Na FAME MMA 10 organizatorzy przygotowują specjalne walki, które mają pobudzać społeczność mediów społecznościowych. To w końcu jubileuszowa gala, więc wielka pompa jest jak najbardziej wskazana. Do jednej z walk na FAME MMA wejdą Marcin Dubiel i Cezary Nykiel. To influencerzy, którzy sprawdzają się w mediach społecznościowych takich jak YouTube i Instagram. Ich walka odbija się szerokim echem wśród obserwujących ich społeczności, a łącznie jest tego dobrych kilkaset tysięcy użytkowników!

Dla Dubiela będzie to kolejna okazja, żeby zaprezentować się w FAME MMA. Nykiel debiutuje w tej federacji. Jak widać każdy będzie miał sporo do udowodnienia. Marcin Dubiel to, że nie jest w FAME MMA tylko po to, żeby przegrywać. Z kolei Cezary Nykiel będzie robił, co w jego mocy, żeby wejść z buta w środowisko FAME MMA. Kto osiągnie swoje cele?

Walka Dubiel vs Nykiel odbędzie się 15 maja (sobota). Kliknij Bukmacherzy w Polsce i dowiedz się więcej o legalnym obstawianiu!

Marcin Dubiel – Cezary Nykiel: zapowiedź walki FAME MMA 10

Starcie Dubiel – Nykiel nie jest anonsowane jako pojedynek wieczoru, więc rywalizacja ta będzie poprzedzać konfrontacje Don Kasjo z Normanem Parke. Walka Dubiel vs Nykiel znajduje się w gronie 10 pojedynków na karcie walk FAME MMA 10!

W środowisku mediów społecznościowych to konfrontacja wewnątrz Teamu X. Marcin Dubiel niegdyś należał do tego grona, a teraz występuje w nim Cezary Nykiel.

Jak można było zauważyć na jednej z konferencji FAME MMA, Marcin Dubiel jest zdecydowanie wyższym zawodnikiem od swojego rywala. Youtuber może to wykorzystać na swoją korzyść, ale wzrost w MMA to jednak nie wszystko. Chodzą słuchy, że Nykiel aktywnie trenuje krav maga, więc jego defensywa może być nie do złamania.

Typy FAME MMA – więcej zapowiedzi na galę numer 10!

Marcin Dubiel

Marcin Dubiel debiut w FAME MMA ma już za sobą. Jak on wyglądał? Niestety dla niego bardzo kiepsko. Na FAME MMA 8 Dubiel rywalizował ze swoim byłym kolegą, Kacprem Błońskim. Przed walką to Błonsky był faworytem, ale nikt nie przypuszczał, że tak łatwo poradzi sobie z Dubielem. Ten nie miał wiele do powiedzenie i naprawdę był słabszą stroną w tym pojedynku. Ostatecznie przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Dubiel jednak przekonuje, że nie powiedział ostatniego słowa w FAME MMA.

dubiel nykiel typy

Sam zainteresowany przyznał, że walka z Cezarym Nykielem może być tylko jedną z przeszkód na drodze do rewanżu z Kacprem Błońskim. Dubiel przekonuje, że zmienił swój styl życia i więcej podporządkował sportowi, w tym treningom MMA. Zapowiada, że tym razem to nie on będzie schodził jako pokonany z ringu.

Cezary Nykiel

To nowy członek Temau X, który bez wahania przyjął propozycje od FAME MMA walki z Marcinem Dubielem. Nykiel jest niższy od Dubiela – to wiemy. Wiemy też, że ćwiczy krav maga, więc można przypuszczać, że nie jest kompletnym amatorem sportów walki. To debiut Nykiela w FAME MMA, więc zdecydowanie więcej o jego umiejętnościach będzie można napisać po pierwszej walce.

Marcin Dubiel – Cezary Nykiel: typy na walkę

Co typujemy? Dubiel nie zaimponował na FAME MMA 8, więc przed oczami wciąż mamy jego kiepski występ. Być może ten okres kilku miesięcy wykorzystał na regularne treningi, które zaprocentują właśnie na FAME MMA 10. Tego nie wiemy, ale spodziewamy się, że jego umiejętności na pewno poszły w górę. Przede wszystkim ma doświadczenie z pierwszej walki, a tego nic nie zastąpi. Dubiel już wie, jak to jest wychodzić do oktagonu w blasku kamery. Takiego uczucie nie zna Cezary Nykiel, więc być może nogi będzie miał spętane przez strach.

Jakie zakłady obstawiamy? W kursach bukmacherskich Marcin Dubiel nie jest faworytem. Betclic wyżej ceni Cezarego Nykiela. My zagramy na przekór takim ocenom i typujemy zwycięstwo Marcina Dubiela!

Gdzie obstawiać FAME MMA?

Marcin Dubiel – Cezary Nykiel: kursy

Kursy na ten pojedynek znajdziesz u legalnego bukmachera Betclic. W przypadku kursów od Betclic to więcej szans na wygraną przyznaje się Nykielowi. W przeliczeniu na procenty to około 54%. Marcin Dubiel przystępuje do tego pojedynku jako niżej notowany zawodnik, choć to on ma większe doświadczenie.

Kursy na zwycięzcę walki

W kursach na zwycięzcę walki bukmacher Betclic przyznaje następujące wartości:

  • Marcin Dubiel – 2.30
  • Cezary Nykiel – 1.50

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

Jak zakończy się walka? Ostatnio Dubiel wytrzymał pod naporem przeciwnika wszystkie rundy i koniec końców przegrał decyzją sędziów. Tym razem walka zakończy się przed czasem? Sprawdź kursy Betclic:

  • Marcin Dubiel wygra przez KO, TKO, DQ, poddanie – kurs 4.50
  • Cezary Nykiel wygra przez KO, TKO, DQ, poddanie – kurs 4.00

Kursy na wygraną na punkty

Kto obstawia, że walka odbędzie się na pełnym dystansie rundowym i o wszystkim zadecydują sędziowie? Oto, jak wyglądają kursy na takie rozstrzygnięcie:

  • Marcin Dubiel wygra przez decyzję sędziów – kurs 3.00
  • Cezary Nykiel wygra przez decyzję sędziów – kurs 2.05

Marcin Dubiel – Cezary Nykiel: kto wygra walkę?

Bukmacher Betclic prognozuje, że walkę wygra Cezary Nykiel. W naszych typach wskazaliśmy na Marcina Dubiela po kursie 2.30. Już 15 maja 2021 dowiemy się, kto miał rację!

Zakłady na walkę Marcin Dubiel – Cezary Nykiel

Bukmacher Betclic to jedyna firma w Polsce, która oferuje zakłady na FAME MMA 10, w tym pojedynek Dubiel vs Nykiel. U tego operatora znajdziesz takie zakłady jak:

  • Kto wygra walkę?
  • Wygra przez KO/TKO?
  • Wygra na punkty?

Firma Betclic współpracuje z FAME MMA, a to daje jej prawo do oferowania zakładów bukmacherskich na pojedynek Dubiel – Nykiel!

Fot. Rafal Rusek

FAQ

Kiedy walka Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel?

Starcie to jest zaplanowane na FAME MMA 10, które odbędzie się 15 maja 2021.

Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich?

Bukmacherzy dają więcej szans na wygraną dla Cezarego Nykiela.

Gdzie obstawię walkę?

Walkę Dubiel - Nykiel obstawisz w zakładach bukmacherskich Betclic.

Zaloguj się aby dodawać komentarze