Mandzio – Karolek gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Mandzio podczas wywiadu

Gdzie oglądać Mandzio – Karolek? Jak na każdej gali freak-fightowej, tak i na najbliższym evencie Fame MMA dojdzie do starcia dwóch skonfliktowanych ze sobą postaci, a więc do starcia Mandzio – Karolek! Walka ta wzbudza wiele emocji, a my w poniższym tekście powiemy w jaki sposób można będzie obejrzeć ją na żywo! Zapraszam więc do sprawdzenia.

baner pod Fame Friday Arena 2

Mandzio – Karolek, gdzie oglądać?

Nim powiemy o tym, gdzie dokładnie oglądać walkę Mandzio – Karolek, powiedzmy sobie, że obaj panowie mieli walczyć ze sobą już 2 razy, jednak za każdym razem Mandzio musiał rezygnować z powodu kontuzji. Samo starcie jest więc długo wyczekiwane, a w tle mamy osobisty konflikt dwóch panów. Walka ta powinna być więc zacięta, ciekawa i przede wszystkim ciekawa do oglądania! Jeżeli chcecie poczytać o szansach obu zawodników, to sprawdźcie nasze Fame MMA Friday Night 2 typy, a my przechodzimy do kwestii transmisji w TV!

Mandzio – Karolek, transmisja w TV

Starcie Mandzia z Karolkiem niestety nie będzie dostępne na żadnym kanale w telewizji. Gal freak-fightowych niemalże nigdy nie ma w TV, do czego zdążyliśmy się już chyba przyzwyczaić. Tego typu eventy zawsze ogląda się w Internecie za sprawą streamów online i podobnie będzie w przypadku starcia Mandzio – Karolek.

Łukasz „Mandzio” Samoń vs Karol „Karolek” Dąbrowski, transmisja za darmo

Powiedzmy sobie zatem więcej o samej transmisji walki Mandzio – Karolek, która to zostanie pokazana na żywo w Internecie. Oczywiście dostęp do gali, jak i wymienionej wyżej walce będzie płatny i dostępny w systemie PPV. Znajdziecie go na oficjalnej stronie organizacji Fame MMA, czyli pod adresem internetowym famemma.tv. Na marginesie zapraszam do wykorzystania naszego kodu promocyjnego Betclic, jeżeli chcecie obstawić to starcie!

Mandzio – Karolek, stream online

Wspomniany stream online będzie możliwy do wykupienia w dwóch wersjach. Ta podstawowa kosztuje 34.99 PLN i w tej cenie zyskamy stream online w jakości 720p i możliwość ponownego obejrzenia gali przez 2 dni. Za 5 PLN więcej obraz będzie już puszczany w jakości 1080p i powtórkę będzie można zobaczyć przez tydzień po jej zakończeniu. Ostatecznie wybór zależy tylko i wyłącznie od Was!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze