W czwartek w Premier League będziemy świadkami istnego hitu w postaci starcia Manchesteru United z Arsenalem. Rywalizacja tych ekip to starcie przede wszystkim dwóch drużyn z BIG SIX, co oznacza, że emocje będą tutaj bardzo duże. Dlatego też sprawdź, gdzie oglądać mecz tych drużyn i dowiedz się, czy będzie transmisja w TV albo stream online.

Manchester United – Arsenal: gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj dojdzie do rywalizacji Tottenhamu z Brentford. Koguty na papierze będą faworytami w tym starciu. Gospodarze w końcu mają o wiele lepszych piłkarzy niż goście. Z drugiej jednak strony wiemy, że w ostatnim czasie byli pod formą. Zobacz, gdzie oglądać mecz Manchesteru United z Arsenalem i odbierz bonus w eWinner, z którym zagrasz bez ryzyka.

Manchester United – Arsenal: gdzie obejrzeć za darmo?

Spotkanie Manchesteru United z Arsenalem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online. Jedyne co musisz zrobić, to postępować według naszej instrukcji stąd:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  5. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online

baner ewinner voucher canal+ online

Manchester United – Arsenal: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Manchesteru United z Arsenalem będziesz mógł obejrzeć również w TV. Wystarczy po prostu mieć Canal+ Sport lub pobrać aplikację Canal+ Online na telewizor.

Manchester United – Arsenal: stream na żywo online

Stream online z meczu Manchester United – Arsenal będzie dostępny m.in. na Canal+ Online, bo to właśnie ta platforma działa w formie internetowej. Pobierz aplikację na telefon i ciesz się meczem gdziekolwiek będziesz.

Manchester United – Arsenal: zapowiedź meczu

Mecz Manchesteru United z Arsenalem to duże wydarzenie w Anglii. W końcu obie ekipy należą do BIG SIX i zawsze rywalizacja takich drużyn niesie ze sobą duże emocje. Skoro już wiesz, gdzie oglądać United – Arsanal, to dobrze byłoby też, jakbyś sprawdził kursy na to spotkanie:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 sierpnia 2022 22:19.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz United - Arsenal?

Spotkanie tych drużyn zostanie pokazane m.in. w Canal+ Sport i Canal+ Online.

O której United zagra z Arsenalem?

Starcie Manchesteru United z Arsenalem zaplanowane zostało na godzinę 21:15.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze