Kurs 20.00 na choćby jedną bramkę strzeloną przez Manchester City w starciu z Manchesterem United? TAK, TO MOŻLIWE! Bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję, dzięki której każdy nowy gracz może postawić na gola City po kursie 20.00. W artykule poznasz wszystkie szczegóły i dowiesz się jako założyć konto w Superbet! Serdecznie zapraszam!

Superbet
Manchester City strzeli gola w starciu z United!

Kurs 20.00 na bramkę Manchesteru City

Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że omawiana promocja skierowana jest do nowych graczy. Jeśli jeszcze nie masz konta w Superbet, a chcesz skorzystać z kursu 20.00 na bramkę Manchesteru City, to załóż je ze specjalnego linku promocyjnego: https://zagranie.com/go/superbet i podczas rejestracji wpisz kod: ZAGRANIE. Dzięki temu poza kursem 20.00 na gola City otrzymasz jeszcze: zakład bez ryzyka do 1300 PLN, darmowe 34 PLN oraz bonus od depozytu do 200 PLN! Konto założone? To sprawdź szczegóły omawianej promocji:

Superbet promocja – gol Manchesteru City po kursie 20.00

 1. Promocja obowiązuje w okresie od dnia 03.03.2021 roku do dnia 06.03.2022 roku.
 2. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta. Link do założenia konta: https://zagranie.com/go/superbet.
 3. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na gola Manchesteru City (zakład z grupy „mecz”, „1. drużyna strzeli gola”).
 4. Bonus to powiększony kurs w wysokości 20.00 na gola Manchesteru City w meczu z Manchesterem United z uwzględnieniem, że maksymalna stawka zakładu to 10 PLN.
 5. Jeżeli stawka kuponu przekroczy 10 PLN, na poczet obliczeń kwoty bonusu zostanie uwzględniona kwota 10 PLN.
 6. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 7. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 8. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 9. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe, skąd będzie można je wypłacić.
 10. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Kurs 20.00 na gola Manchesteru City”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Kurs 20.00 na gola Manchesteru City ” nie zostaną aktywowane.

Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:
● Stawka klienta = 10 PLN – 1.2 PLN (12% podatku) = 8.8 PLN
● Kurs na na gola Bayernu = 1.15
● Bonus w postaci powiększonego kursu = 20
● Kwota wygranej za kupon = 8.8 PLN * 1.15 = 10,12 PLN
● Kwota bonusu = 10 PLN *20 = 200 PLN – 10,12 PLN = 189,88 PLN

POWODZENIA! 😎

manchester city manchester united kursy w superbet

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze