Gdzie obejrzeć mecz Manchester City – Leicester? Przeczytaj poniższy tekst, a wszystkiego się dowiesz. Obywatele na papierze są mocnymi faworytami, co pokazują także kursy bukmacherskie, ale podopieczni Guardioli mogą zacząć tracić punkty. Na pewno bezpośrednia rywalizacja z Lisami będzie interesująca i warto będzie ją obejrzeć.

Manchester City – Leicester: gdzie oglądać dzisiaj?

Trzeba przyznać, że Manchester City w sezonie 2021/2022 wygląda świetnie i pewnym krokiem zmierzają po kolejne mistrzostwo kraju. To w dobie pandemii wcale nie jest takie proste, bo Guardiola musi się mierzyć z ruchomym terminarzem, czy brakami kadrowymi (podobnie zresztą, jak pozostałe ekipy). Starcia Obywateli z czołowymi ekipami dobrze się ogląda i tak też powinno być tym razem. Rywalizację tych ekip tym razem odpalisz m.in. w Canal+ Online.

Manchester City – Leicester: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Manchester City – Leicester? Wykorzystaj w eWinner kod promocyjny ZAGRANIE i postępuj według tej instrukcji, a będziesz miał dostęp po zaledwie kilku minutach:

  • Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  • Wpisz kod promocyjny do eWinner: ZAGRANIE
  • Zaloguj się na konto
  • Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  • Zagraj w ciągu siedmiu dni dowolny kupon
  • Zgłoś się na czat gracza po voucher

baner ewinner voucher canal+ online

Manchester City – Leicester: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Sporo osób jeszcze ogląda mecze na TV. Tak się składa, że transmisję ze spotkania Manchester City – Leicester będziesz mógł obejrzeć m.in. w aplikacji na telewizor od Canal+. Pobierasz ją, logujesz się na konto i oglądasz!

Manchester City – Leicester: stream na żywo online

Stream online ze spotkania Manchester City – Leicester to jedno, ale pamiętaj, żeby sprawdzić, jak działa w eWinner kod promocyjny. Dzięki temu będziesz mógł zagrać ciekawe zakłady ze sporym value i nie martwić się o wynik!

Manchester City – Leicester: zapowiedź meczu

Mecz Manchester City – Leicester zapowiada się na dość ciekawy. Rywalizacja tych ekip to na pewno będzie świetne widowisko, więc zobacz jeszcze, jakie kursy na to spotkanie wystawili polscy bukmacherzy:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 22:54.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Manchester City - Leicester?

Spotkanie Manchesteru City z Leicesterem obejrzysz m.in. w Canal+ Sport.

O której Manchester City zagra z Leicester?

Starcie Manchesteru City z Leicester zaplanowane zostało na godzinę 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze