Manchester City – FC Kopenhaga: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.03.2024

Gdzie oglądać Manchester City – FC Kopenhaga? W środę odbędą się 2 rewanżowe spotkania w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Jednym z nich będzie rywalizacja w Manchesterze, gdzie City zmierzy się z zespołem Kamila Grabary, a więc Kopenhagą. Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie i w jaki sposób obejrzeć tę batalię na żywo, zerknijcie koniecznie na treść poniższego artykułu!

Manchester City – FC Kopenhaga na żywo w TV

Spotkanie Manchesteru City z Kopenhagą zapowiada się co prawda na bardzo jednostronne i faworyt rywalizacji jest oczywisty, jednak samych bramek i emocji zabraknąć nie powinno! Warto przypomnieć, że bramki gości strzec będzie nasz Kamil Grabara! Sam mecz zaplanowany został na najbliższą środę, a więc 6. marca 2024 roku o godzinie 21:00 naszego czasu. Oczywiście spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo w TV, a tego rodzaju transmisję odnajdziemy na kanale Polsat Sport Premium 2. Jest on niestety dodatkowo płatny, jednak zaraz przedstawię sposób, w jaki po promocyjnej cenie nabyć można możliwość oglądania Ligi Mistrzów!

Manchester City – FC Kopenhaga gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

W sezonie 2023/24 prawa do pokazywania spotkań Ligi Mistrzów ma telewizja Polsat i tylko na jej antenach będziemy w stanie obejrzeć spotkanie Manchesteru City z Kopenhagą legalnie i bezpiecznie. Skorzystać będzie można również z serwisu streamingowego w sieci, a więc Polsat Box Go. A dostęp do niego możecie zyskać korzystając z naszej współpracy z Canal+. Wykupując u niego odpowiedni pakiet w promocyjnej cenie, będziecie w stanie oglądać transmisje właśnie na sportowych kanałach Polsatu, gdzie pokazywane są spotkania Ligi Mistrzów!

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto.
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego na 6 miesięcy.
  4. Znajdź mecz Manchester City – FC Kopenhaga i ciesz się emocjami!

Transmisje Ligi Mistrzów

Gdzie oglądać Manchester City – FC Kopenhaga?

Mam nadzieję, że z tego artykułu dowiedzieliście się, gdzie oglądać Ligę Mistrzów, jak i samo środowe spotkanie w Manchesterze! Serdecznie polecam skorzystać z wymienionej wyżej oferty, gdyż taniej praw do oglądania Champions League w legalny i bezpieczny sposób nie znajdziecie. Sama rywalizacja City z Kopenhagą zapowiada się doskonale i trzymam kciuki, aby faktycznie taką się okazała. Na koniec informacja o ciekawych streamach online z innych gier piłkarskich w Fortuna TV. Polecam rzucić okiem i dziękuję za uwagę!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze