Manchester City – Burnley: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 31.01.2024

Jack Grealish prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Manchester City – Burnley? Będący w doskonałej formie Manchester City w najbliższym starciu zmierzy się z beniaminkiem Premier League, a zatem zespołem Burnley. Starcie to najpewniej zainteresuje wielu kibiców, a ja w poniższym tekście wyjaśnię, gdzie i w jaki sposób zobaczyć ten mecz na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Manchester City – Burnley, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Manchesteru City z Burnley będzie zaledwie jednym z trzech meczów na poziomie Premier League, jakie zaplanowano na najbliższą środę. Oczywiście zdecydowanymi faworytami rywalizacji są aktualni mistrzowie Anglii, a każdy inny wynik, niż ich zwycięstwo byłby sporą sensacją! Sam mecz ma rozpocząć się 31. stycznia 2024 roku o godzinie 20:30 czasu polskiego. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, takowa będzie w naszym kraju dostępna, a znajdziemy ją na Canal+ Sport. Nie będzie to z resztą jedyna dostępna opcja, a o innych możliwościach przeczytacie w dalszej części tekstu.

Manchester City – Burnley: transmisja i stream online za darmo

Gdzie oglądać Premier League poza transmisją w TV w Canal+ Sport? Jeszcze przez pewien okres temat praw transmisyjnych do meczów Premier League jest dość jasny. Dwa mecze na kolejkę znajdziemy na sportowych kanałach Canal+, natomiast 100% meczów ligi angielskiej pokazuje serwis streamingowy Viaplay. I tak się składa, że akurat starcie mistrzów Anglii z beniaminkiem odnajdziemy w formie streamu online właśnie w serwisie Viaplay. Oczywiście nie mówimy tu o darmowej transmisji, gdyż za dostęp do odpowiedniego pakietu należy zapłacić 55 PLN. Innych darmowych alternatyw niestety nie widać, a już teraz prezentuję aktualne kursy bukmacherskie na to starcie:

Gdzie oglądać Manchester City – Burnley?

Wychodzi zatem na to, że rywalizację mistrzów Anglii z beniaminkiem będzie można w Polsce obejrzeć na żywo z dwóch źródeł. Oprócz streamu online w serwisie Viaplay, na rozkładzie mamy również transmisję w TV, którą to z kolei znajdziemy na Canal+ Sport. Taki wybór w przypadku meczów Premier League nie jest regułą, zatem warto skorzystać i zobaczyć w akcji Haalanda i spółkę. Podobnie jak warto sprawdzić pozostałe transmisje bukmacherów, bo ciekawych meczów w najbliższych dniach brakować nie będzie. Powodzenia i masy emocji w środowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze