Mamed Khalidov – Tomasz Adamek: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Tomasz Adamek na treningu

Gdzie oglądać Mamed Khalidov – Tomasz Adamek? W najbliższą sobotę dojdzie do walki, na którą czekają wszyscy kibice sportów walki w Polsce! Mianowicie Mamed Khalidov zmierzy się w walce wieczoru KSW Epic z Tomaszem Adamkiem! Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten pojedynek, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje na temat transmisji na żywo i streamów online. Zapraszam do sprawdzenia.

baner Fortuna na KSW Epic

Mamed Khalidov – Tomasz Adamek, gdzie oglądać?

Walka Khalidov vs Adamek od kilku dobrych tygodni jest głośno zapowiadana, a kibice sportów walki w Polsce nie mogą się doczekać tego wydarzenia! Mówimy tu oczywiście o walce wieczoru najbliższej gali KSW Epic, która to odbędzie się już w najbliższą sobotę, czyli 24. lutego 2024 roku. Start wydarzenia zaplanowany został na godzinę 19:00, jednak bohaterzy największego pojedynku wejdą do oktagonu znacznie później. Nie zmienia to faktu, że całą galę, a więc także pojedynek Khalidov – Adamek będzie można oglądać tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Canal+ Online! Sprawdźcie koniecznie bonusy bukmacherskie oferowane przy okazji tego starcia, a ja przechodzę do tematu transmisji w TV!

Mamed Khalidov – Tomasz Adamek, transmisja na żywo w TV

Jeszcze kilka lat temu gale KSW były regularnie pokazywane w TV, a transmisje można było oglądać na żywo i za darmo lub po zakupieniu PPV. Do pewnego czasu organizacja KSW prowadziła ścisłą współpracę z serwisem Viaplay, jednak w przypadku sobotniej gali, stream online odnajdziemy na Canal+ Online. W obecnych czasach coraz więcej wydarzeń sportowych pokazywanych jest wyłącznie w sieci i podobnie będzie w przypadku walki Khalidov – Adamek. Jeżeli jesteście ciekawi naszych predykcji, zerknijcie koniecznie na typy KSW Epic!

Mamed Khalidov – Tomasz Adamek, stream online

Jak już wspomniałem, walkę Khalidov – Adamek obejrzymy tylko i wyłącznie w formie streamu online w serwisie Canal+ Online. Jest to działający pewien czas w Polsce serwis, który oczywiście ma status w pełni bezpiecznego i legalnego. Co więcej, teraz możecie skorzystać ze specjalnej promocji bukmachera Fortuna i po rejestracji, oraz obstawieniu kuponu za stawkę 10 PLN zyskać dostęp do PPV w cenie zaledwie 10 PLN! Jest to więc oszczędność, a przy okazji możliwość zgarnięcia nagrody z wygranego kuponu. Jest to zdecydowanie najlepsza opcja, by obejrzeć Khalidov – Adamek na żywo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze