Na KSW 65 Mamed Khalidov zmierzy się z Roberto Soldićem. To mocne zakończenie roku przez federację KSW, bo stawką są dwa mistrzowskie pasy. Khalidov to legenda polskiego MMA, z kolei Soldić to jeden z najskuteczniejszych zawodników. Obaj podbili swoje kategorie wagowe i teraz chcą rozstrzygnąć, kto jest tym najlepszym w KSW? Walka Khalidov vs Soldić budzi wielkie zainteresowanie wśród kibiców i typerów. Bukmacherzy wystawili kursy na to starcie. Kto jest faworytem w zakładach? Co opłaca się typować? Sprawdź kursy i typy na walkę Mamed Khalidov – Roberto Soldić!

Mamed Khalidov – Roberto Soldić, typy bukmacherskie

Mamed Khalidov nigdy nie bał się wyzwań, co udowodnił w swojej długiej karierze. Po uporaniu się z depresją i kontuzją kręgosłupa, Khalidov wrócił do klatki i już w pierwszym starciu odebrał pas Scottowi Askhamowi. Wówczas z Irlandczykiem rozprawił się już w pierwszej rundzie po spektakularnym nokaucie. Tamta walka pokazała, że pogłoski o sportowej śmierci Mameda są daleko przesadzone. To potwierdza jego kolejny pojedynek. Jeśli Khalidov nie byłby w najlepszej formie, to na pewno nie przyjąłby starcia z Roberto Soldićem. RoboCop to nowa gwiazda KSW, która przywykła do zwycięstw. Czy Mamed przerwie serię 6 wygranych z rzędu przez Chorwata?

W typach na KSW Khalidov i Soldić często byli wymieniani w roli zdecydowanych faworytów. Tym razem sytuacja jest inna, bo czekamy na ich bezpośrednie starcie. Dla jednych faworytem jest Mamed, a dla drugich Soldić. W zakładach bukmacherskich można znaleźć kilkanaście typów związanych z tym pojedynkiem. U bukmacherów takich jak STS i Fortuna znajdziesz kursy na wynik, ale też liczbę rund, KO, TKO i dodatkowe rozstrzygnięcia.

Khalidov – Soldić zapowiedź walki

Nie mogło być inaczej i oczywiście walka Khalidov vs Soldić to main event najbliższej gali KSW. Federacja ta postanowiła z dużym przytupem zakończyć rok 2021. Co więcej, dla KSW to nowe otwarcie, bo gala w Gliwicach zadebiutuje na platformie Viaplay. Kilka tygodni temu organizacja zakończyła współpracę z telewizją Polsat. Na mocy nowej umowy KSW będzie transmitowane za pośrednictwem Viaplay.

kursy na khalidov soldić

Fot. PressFocus

Starcie Khalidov – Soldić to największy hit karty walk KSW 65. Gala odbędzie się 18 grudnia 2021 (w sobotę). Areną zmagań będzie hala w Gliwicach, która dla Mameda nie jest szczęśliwym obiektem. To tam Khalidov przegrywał z Tomaszem Narkunem i pierwszy raz ze Scottem Askhamem. Czy w konfrontacji z Roberto Soldićem odczaruje ten obiekt? Chorwat w 2018 roku w Gliwicach pokonał Viniciusa Bohrera.

Sponsor federacji, czyli Fortuna na KSW 65 wystawia atrakcyjne kursy. Co więcej, walkę Khalidov – Soldić możesz typować bez ryzyka do kwoty 600 zł. Wystarczy, że zarejestrujesz konto z kodem promocyjnym do Fortuny, a w zamian za to otrzymasz bonusy na obstawianie KSW. Jedną z gratyfikacji jest zakład bez ryzyka!

Kurs 20.00 na zwycięstwo Roberto Soldicia w Superbet!

 • Promocja obowiązuje w okresie od dnia 15.12.2021 roku do dnia 18.12.2021 roku.
 • W tym czasie należy założyć konto w SUPERBET z kodem ZAGRANIE i z linku: https://zagranie.com/go/superbet
 • W promocji mogą wziąć udział Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją (15-18.12.2021), wpłacili depozyt o minimalnej wartości 50 zł oraz zawarli pierwszy kupon przedmeczowy singiel, na którym znajduje się typ na zwycięstwo Roberto Soldicia z Mamedem Khalidovem (wydarzenie odbędzie się w dniu 18.12.2021) oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe.
 • W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon przedmeczowy singiel zawarty po założeniu konta.
 • Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na wygraną R. Soldica (zakład z grupy „2”).
 • Bonus to powiększony kurs w wysokości 20.00 na wygraną Soldicia z uwzględnieniem, że maksymalna stawka zakładu to 10 PLN.
 • Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką 10 PLN na zwycięstwo Roberto Soldicia po kursie w ofercie (np. 1.47) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon (12,93PLN) oraz bonus w wysokości 187,07 PLN. Dzięki temu za wygraną Soldicia otrzymasz 200 PLN!
 • Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 • Jeżeli stawka kuponu przekroczy 10 PLN, na poczet obliczeń kwoty bonusu zostanie uwzględniona kwota 10 PLN.
 • Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 • Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
Superbet
20.00
Soldić wygra

Mamed Khalidov – Roberto Soldić: typy na walkę

Co typujemy w starciu Khalidov – Soldić? Bukmacherzy stają po stronie Chorwata, który jest o 15 lat młodszym zawodnikiem. Nikt nie ma wątpliwości, że Mamed powoli schodzi ze sceny, z kolei Soldić ma przed sobą najlepsze lata kariery. Wygrana RoboCopa tylko poprawi jego silną pozycję w KSW. Soldić od 2018 roku wygrywa wszystkie pojedynki. W tym czasie zwyciężał:

 • Dricusa Du Plessisa,
 • Viniciusa Bohrera,
 • Krystiana Kaszubowskiego,
 • Michała Pietrzaka,
 • Michała Materlę,
 • Patrika Kincla.

Generalnie w KSW Soldić notuje bilans 8 zwycięstw i jednej porażki. To imponujące liczby, które pokazują, że nie bez powodu RoboCop dzierży pas mistrzowski w kategorii półśredniej. Przed walką na KSW 65 trzeba pamiętać, że starcie z Khalidovem odbędzie się w wadze średniej. W ten sposób to nie Mamed, a Soldić musi dostosować się do wymagań wyższej kategorii. To mały plus po stronie polskiego zawodnika, który może zaprezentować się w swojej macierzystej kategorii. Przed rokiem Khalidov wszystkich zadziwił nokautując Scotta Askhama i to w takim imponującym stylu. Wówczas wszyscy przypomnieli sobie najlepsze momenty w karierze Mameda. To na pewno był zwiastun, że Mamed wrócił do dobrej dyspozycji. Ale..od tamtej walki minął ponad rok. W tym czasie Khalidov nie toczył żadnej walki.

W ostatnich latach, jeśli Soldić wygrywa, to robi to przed czasem. Na pewno Mamed nie będzie dążył do walki na pełnym dystansie rundowym. Spodziewamy się otwartej walki, gdzie każda ze stron ruszy do ataku. Kto wygra? Naszym zdaniem Roberto Soldić i to przed czasem!

STS
2.25
Roberto Soldić wygra przez KO/TKO

Khalidov – Soldić, kursy

W zakładach bukmacherskich faworytem jest chorwacki zawodnik MMA. Bukmacherzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że Roberto Soldić ostatnio nie ma sobie równych w KSW. Mamed Khalidov to postać legendarna dla polskiego MMA, ale metryki jeszcze nikt nie oszukał. Soldić w oktagonie powinien być szybszy i bardziej zdeterminowany. Dlatego bukmacherzy obstawiają jego wygraną nad Khalidovem.

Kursy na zwycięzcę walki

Kto wygra? Polscy bukmacherzy typują Roberto Soldić. W podstawowych zakładach na rezultat walki widać dużą przewagę RoboCopa. Walkę wieczoru na KSW 65 podobnie oceniają Fortuna i STS. U tego drugiego bukmachera z kodem STS można zarejestrować konto, dzięki któremu otrzymasz freebet 30 zł i zakład bez ryzyka 234 zł. Oba te bonusy możesz wykorzystać do wytypowania kuponu na pojedynek: Soldić vs Khalidov.

Kto wygra?
Fortuna
2.65
Mamed Khalidov
1.53
Roberto Soldić
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
2.75
Mamed Khalidov
1.45
Roberto Soldić
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betfan
2.70
Mamed Khalidov
1.50
Roberto Soldić
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.51
Mamed Khalidov
2.69
Roberto Soldić
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

Roberto Soldić stoczył 22 zawodowe walki, z których aż 16 pojedynków zwyciężył przez nokaut. Mamed Khalidov również przyzwyczaił do tego, że raczej zwycięża przed czasem. Polski zawodnik 15 razy wygrywał przez nokaut, a 16 razy przez poddanie. Wiele wskazuje na to, że ich bezpośrednia walka również może zakończyć się przed czasem.

Zawodnik wygra przed czasem
STS
3.75
Mamed Khalidov
1.95
Roberto Soldić
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
4.50
Mamed Khalidov
2.25
Roberto Soldić
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Khalidov – Soldić, kto wygra walkę?

Khalidov czy Soldić? W pierwszym naszym typie na walkę wskazaliśmy wygraną Chorwata. Mamed zwycięskim powrotem udowodnił swoją przynależność do ścisłej czołówki KSW. Khalidov deklaruje, że wypełnił cały plan treningowy. Dla Mameda to jedno z ostatnich wyzwań w karierze. Pokonanie Roberto Soldića byłoby wielkim osiągnięciem biorąc pod uwagę różnice lat, która ich dzieli. RoboCop dawał radę z Michałem Materlą, Borysem Mańkowskim czy Michałem Pietrzakiem. To pokazuje, że nie są mu straszni ulubieńcy KSW. Publika będzie po stronie Mameda Khalidova, ale Soldić do tego zdążył się przyzwyczaić.

Na Zagranie podzielamy optykę bukmacherów – to Roberto Soldić jest faworytem i ma wszystkie karty po swojej stronie.

Typy na Khalidov – Soldić

Mamed Khalidov jest już w tym wieku, że liczy każdą rundę spędzoną w oktagonie. Zawodnik klubu Arrachion MMA Olsztyn nie będzie uciekał od konfrontacji, a raczej zrobi wszystko, żeby ją zainicjować. Dla Khalidova najważniejsze będzie to, żeby nie dać się zmęczyć. Od strony fizycznej i wydolnościowej, to na pewno Roberto Soldić będzie lepiej przygotowany. Dlatego Mamed Khalidov ruszy do ataku. RoboCop z kolei słynie z widowiskowych pojedynków. Nie jest to zawodnik, który w oktagonie uprawia szachy ze swoim rywalem. To prowadzi nas do konkluzji, że w Gliwicach nie powinniśmy oglądać długiej walki.

Co proponujemy? Obstawiamy zakład na ilość rund poniżej 2.5. Spodziewamy się, że walka rozstrzygnie się w pierwszej lub drugiej rundzie. Naszym zdaniem właśnie taki będzie miał cel Mamed Khalidov, któremu wiek może dawać się we znaki. U Soldića liczymy na młodzieńczy polot i chęć bicia mistrza.

Fortuna
2.38
Roberto Soldić poniżej 2.5

Gdzie lepiej obstawiać walkę Khalidov vs Soldić? W STS czy Fortunie? Obaj ci bukmacherzy oferują atrakcyjny bonus powitalny, jak i sporą ilość rynków na KSW 65. Co więcej, STS i Fortuna podobnie widzą ten pojedynek: faworytem jest Roberto Soldić.

Fot. z okładki: PressFocus

FAQ

Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich w walce Khalidov vs Soldić?

Bukmacherzy obstawiają zwycięstwo Roberto Solidća po kursie 1.53.

Jaki jest najlepszy typ na walkę Soldić - Khalidov?

Na Zagranie polecamy zakład, w którym typujemy, że Soldić wygra przez KO lub TKO.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze