Mali – Burkina Faso: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.01.2024

Adamo Nagalo

Gdzie oglądać mecz Mali – Burkina Faso? Jednym ze starć 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki będzie wtorkowa rywalizacja Mali z Burkiną Faso. Interesuje Cię ten mecz i chciałbyś go obejrzeć? Sprawdź, gdzie dostępna jest jego transmisja TV oraz stream online.

Mali – Burkina Faso, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Mali a Burkiną Faso rozegrany zostanie 30 stycznia 2024 o 18:00 na Amadou Gon Coulibaly Stadium w Korhogo. Pojedynek ten zapowiada się bardzo wyrównanie, bo choć delikatnymi faworytami bukmacherów będą piłkarze malijscy, należy oczekiwać tutaj ogromnej ilości emocji i walki o każdą piłkę. Interesuje Cię ten pojedynek i chcesz go obejrzeć? Transmisja TV niestety nie będzie dostępna. Sprawdź jednak, gdzie oglądać PNA u bukmacherów.

Mali – Burkina Faso: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz prześledzić w STS TV. U tego operatora otrzymasz dostęp do bogatej oferty streamów dostępnych w aplikacji mobilnej. Jakie są warunki korzystania z takiej opcji?

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu i zagraj pierwszy kupon
  4. Oglądaj mecze w STS TV przez następne 24h
  5. Graj regularnie i ciesz się dostępem do streamów
  6. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Mali – Burkina Faso?

Mecz Mali – Burkina Faso możesz oglądać w STS, który jest jednym z bukmacherów z transmisjami dla aktywnych graczy. W ofercie transmisji znajdziesz tam nie tylko Puchar Narodów Afryki, ale również Puchar Azji czy zmagania z innych dyscyplin sportu. Sprawdź i przekonaj się, jak bogata jest oferta transmisji w STS! Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, skorzystaj przy okazji z zakładu bez ryzyka do 100 PLN, który przewidziany jest dla nowych graczy. Zagraj pierwszy kupon i odbierz zwrot stawki na depozyt w przypadku przegranej. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. MB Media / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze