Wczoraj znowu nie udało się wygrać z NBA. Zabrakło dwóch asyst Jokica. Niestety Denver dostało sromotnie i w czwartej kwarcie Joker już praktycznie nie grał. 27 minut na parkiecie to trochę mało i tego właśnie zabrakło. Szkoda, bo zastanawiałem się nad ogólnym overem. No nic próbujemy dalej, tym razem jest w czym wybierać i mam nadzieję, że moje wskazówki pomogą.

Odbierz pakiet powitalny w PZBuk!

Bonus od depozytu do 500 PLN + 100 PLN w punktach + voucher 1500 PLN!

Załóż konto z kodem: 600PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Skuteczność typów NBA w tym sezonie: 11/24

Profit: -670 PLN

Przed nami dziewięć spotkań i naprawdę jest z czego wybierać. Nie lubię zbyt wielu meczów na kuponie, dlatego decyduje się na dwie propozycje dla was. Generalnie widzę sporo ciekawych zdarzeń i kursów, tego co nie uda mi się zawrzeć w kuponie przedstawię w dopisce na końcu tak pokrótce. Ciekawie zapowiada się spotkanie Dallas z Lakers. Dwie interesujące drużyny, myślę że będziemy świadkami meczu stojącego na wysokim poziomie. Na pewno kilka akcji będzie w tak zwanych highlightach. Jeżeli chodzi o pokaz siły i skuteczności to powinno się dziać na Brooklynie. Do dzielnicy Nowego Yorku zawitają Houston Rockets. W ostatnim meczu w stolicy padł historyczny wynik 159:158 i to bez dogrywki! Niesamowita skuteczność i problemy w obronie albo jej brak. Ja liczę znowu na wysoki wynik. Pod uwagę biorę pierwsze dwa mecze w Indianie i właśnie na Brooklynie.

Zdarzenie: Brooklyn vs Houston

Typ: Harden over 7,5 asysty

Kurs: 2,1

Zastanawiałem się nad dwoma opcjami co do tego spotkania. Wybrałem tą drugą wersję ze względu na fajny kurs i sporą szansę powodzenia. Do gry jest również over 242,5 punktów. Brooklyn początek sezonu ma bardzo słaby. Pomimo tego, że Irving gra wyśmienicie to niestety, ale nie do końca znowu pokazuje, że jest liderem z prawdziwego zdarzenia. Nie potrafił poprowadzić swojej drużyny dwa razy w samej końcówce do zwycięstwa. Oba spotkania przegrana były po dogrywce, u siebie z Minnesotą oraz na wyjeździe w Memphis. Indywidualnie wygląda rewelacyjnie, ale niestety jako cała drużyna zespół Kennego Atkinsona ma jeszcze nad czym pracować. W każdym spotkaniu tracą dużo punktów i póki co po czterech kolejkach mają aż trzy porażki.

Houston to znowu ofensywna maszynka do robienia punktów. Z Westbrookiem wyglądają jeszcze groźniej niż z CP3. Ostatnia strzelanina w stolicy tylko dowiodła, że Mike D’Antoni cały czas będzie próbował tej samej taktyki trójek co zawsze. Mają kim straszyć, obrona póki co nie istnieje, zresztą podobnie jak w drużynie Nets. Ja tutaj liczę na Hardena i jego dwójkowe zagrania z Capelą. Popularne „siatki” są bardzo słabe pod koszem, pomimo dwóch wielkoludów w postaci Jordana i Allena. W obronie James łatwo będzie mijał Harrisa czy Princa i już w końcowej fazie często powinien korzystać z Clinta Capeli, żeby dorzucać mu piłki na łatwe loby. Przy Westbrooku również jest w stanie wyciągać bardzo dobre statystyki w asystach.

Mecz powinien obfitować w punkty i co tu dużo mówić można również próbować over. Trochę mnie ten ostatni wynik Houston przeraża i wiem, że teraz może być z tym różnie. Jednak biorąc pod uwagę grę Brooklynu i siłę ofensywną Houston Rockets, nie ma innej opcji jak kolejne show. Irving i spółka swoje też dorzucą. Jeżeli zacieśnią w Nets obronę podkoszową to James będzie piłkę rozrzucał na skrzydła. Sam oczywiście też się zakręci w okolicy 35-40 punków pewnie. Z mojej strony idę w asysty Hardena, bo kurs jest zacny, over 7,5 po 2,1.

Zdarzenie: Indiana vs Clevland

Typ: Malcolm Brogdon over 5,5 zbiórek

Kurs: 2,25

Drugie spotkanie tej nocy odbędzie się w Indianapolis równo o północy czasu polskiego. Gospodarze przełamali się dopiero w ostatniej kolejce ogrywając wspomniany Brooklyn 118:108. Było to ich pierwsze zwycięstwo w sezonie. Główną postacią w ekipie Pacers jest nowy nabytek Malcolm Brogdon. Dosyć niepozorny to gracz, ale statystycznie robi różnicę i mocno się wyróżnia w Indianie. Myślę, że wydanie 85 mln $ na 4 letni kontrakt dla tego zawodnika to nie był błąd. Pierwsze cztery spotkania w wykonaniu Brogdona wyglądają następująco:

  • 22 punkty 3 zbiórki 11 asyst przeciwko Detroit
  • 30, 2, 10 przeciwko Clevland
  • 15, 8, 11 przeciwko Detroit
  • 21, 8, 13 przeciwko Brooklyn

W każdym z dotychczas rozegranych spotkań notował statystyki na poziomie double double. To też jest dobra opcja do zagrania, jak również jego ogólna linijka na 32,5 po kursie 1,66. Ja tutaj znowu bardziej ryzykuję i próbuję ustrzelić wyższy kurs. Ostatnie dwa spotkania pokrywał linijkę over 5,5 zbiórek. Teraz dodatkowo w drużynie Pacers na dwa, trzy tygodnie wypada Miles Turner, wysoki center. Większość zbiórek przejmie Sabonis, który może mieć nawet około 15 zbiórek w meczu. Brogdon dostaje duże minuty i przy problemach Indiany nie zapowiada się, żeby to było dla nich łatwe spotkanie. Grali już z Cavaliers i wtedy przegrali na wyjeździe 11 punktami. Przy braku Oladipo
i utracie Turnera, Brogdon będzie więcej pomagał w obronie i często meldował się pod swoim koszem. W Clevland jest dwójka dominatorów podkoszowych, Love i Thompson, którzy bardzo dużo zbierają, również ofensywnie. Trzeba będzie centymetrów w pomalowanym i znając trenera McMillana będzie chciał ten mecz wygrać defensywą.

Baner - skubiemy bukmachera

Przewiduje niższy wynik i dużo siłowej gry. Clevland wygląda lepiej pod koszem, także Indiana będzie musiała jakoś odpowiedzieć. Jeżeli mecz będzie w miarę wyrównany to stawiam, że Malcolm może zebrać ok 8-10 piłek. Jeżeli ktoś nie chcę tak ryzykować może wziąć ogólną linijkę over 32,5 punktów, zbiórek i asyst Brogdona. Mam nadzieję, że utrzyma dobrą formę z pierwszych spotkań. Sam może nie ma zbyt dobrych warunków fizycznych, ale jest świetny w obronie i często również pomaga w defensywie. Jest to gracz nieustępliwy i zadziorny, przy swoich 194 centymetrach potrafi powstrzymać zdecydowanie lepiej zbudowanych i wyższych zawodników. Myślę, że jest wystarczająco dużo argumentów, żeby zagrać ten over zbiórek.

Oprócz tych dwóch analiz myślę, że jest jeszcze trochę typów nad którymi warto się zastanowić:

Z meczu Indiany tak jak już wcześniej wspominałem over punktowy Sabonisa 19,5 i over 10,5 zbiórek po 1,6.

Na Brooklynie do przemyślenia over ogólny 242,5 punktów po 1,86.

W meczu Orlando z Bucks, over 6,5 zbiórek Isaaca po 2,15 oraz over 11,5 zbiórek Giannisa 1,68

W Bostonie over 5,5 zbiórek Haywarda 1,62 oraz over 6,5 zbiórek Barreta 1,95

W Chicago over 7,5 zbiórek Cartera Jr 1,83 oraz over 17,5 pkt Rose 1,86

W Dallas over 9,5 asyst Jamesa 2,05

Korzystajcie I wyciągajcie wnioski. Warto samemu się nad tym zastanowić. Pozdrawiam i zieloności!

Dwa wysokie kursy z NBA

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Odbierz kod bonusowy w PZBuk.

Konto w PZBuk ✅

Konto na Typomanii- jeszcze nie ❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i walcz o świetne nagrody!