Gdzie oglądać walkę Maja Staśko – Mrs. Honey? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule. Na High League 4 będziemy świadkami łącznie dziewięciu walk, a jedną z nich będzie pojedynek Staśko z Honey. Która z Pań tutaj wygra? Odpowiedź poznamy późnym wieczorem!

lexy-natsu-fortuna-baner-high-league-4

Zarejestruj się w Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE i odbierz bonusy powitalne!

Maja Staśko – Mrs. Honey, gdzie oglądać?

Na High League 4 jedną z walk będzie starcie Maja Staśko – Mrs. Honey, a więc będziemy mogli obejrzeć walkę dwóch kobiet. Jest to jedno z dwóch damskich starć, jakie czekają nas tego wieczoru. Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać rywalizację Staśko z Honey? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo właśnie o tym piszemy więcej niżej!

Maja Staśko – Mrs. Honey, godzina walki

Starcie Maja Staśko – Mrs. Honey rozpocznie się około godziny 21:30 w sobotę, 17.09.2022. Dokładna godzina nie jest znana, ponieważ bardzo dużo zależy od wcześniejszych pojedynków na High League 4. Czekając na tę rywalizację możesz przeczytać także, jak oglądać High League 4 i co należy zrobić, żeby uzyskać dostęp do PPV z tej gali –> https://zagranie.com/jak-ogladac-high-league-tv/

Maja Staśko – Mrs. Honey, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Maja Staśko – Mrs. Honey w TV? Jeżeli chcesz oglądać to starcie na dużym ekranie, to jedynym, w pełni legalnym rozwiązaniem jest przerzucenie obrazu z telefonu lub laptopa na TV. To najlepsza opcja, ale pamiętaj, że musisz mieć wykupiony system PPV!

Maja Staśko – Mrs. Honey, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Jak oglądać za darmo stream online z walki Maja Staśko – Mrs. Honey Wybrańczyk? Niestety, ale nie będzie to możliwe, ponieważ jedyna legalna opcja to oficjalna strona HL i system PPV. W internecie będą nielegalne streamy, ale nie wiadomo, czy będą dobrze działać.

Stream z walki Maja Staśko – Mrs. Honey

Stream z walki Maja Staśko – Mrs. Honey będziesz mógł obejrzeć tylko we wspomnianym wyżej systemie PPV. Koszt to kilkadziesiąt PLN, ale trzeba pamiętać, że to daje dostęp do jedynej gali.

Maja Staśko – Mrs. Honey, analiza walki

Maja Staśko na papierze nie jest faworytką, ale jest bardziej zdeterminowana i posiada lepsze warunki fizyczne, więc powinna tutaj wygrać. Czy tak faktycznie będzie?

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze