Przed nami historyczny Wimbledon, gdzie w drabince głównej do rywalizacji pań wystartuje aż 5. Polek. To już jest wielki sukces naszych reprezentantek z Igą Świątek na czele. Oprócz liderki rankingu zobaczymy także: Magdę Linette, Magdalenę Fręch, Katarzynę Kawę oraz Maję Chwalińską. Losowanie nie wydaje się być jednak tak łatwe, jakie mogło być. Najbardziej przyjemna wydaje się droga Igi Świątek, która zaczyna od starcia z Fett. My w tym artykule skupimy się jednak na starciu pozostałych zawodniczek z wyłączeniem starcia Fręch vs Giorgi. Serdecznie zapraszam do zapowiedzi spotkań z udziałem Polek! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Magda Linette vs Fernanda Contreras Gomez: typy i kursy bukmacherskie (27.06.2022 r. – 15:30)

Pierwsze starcie, które wydaje się być z największym prawdopodobieństwem awansu wśród Polek, które dzisiaj rozpoczynają swój marsz po awans w drabince, przypada na spotkanie Magdy Linette, która zmierzy się z kwalifikantką z Meksyku, Fernanda Contreras Gomez. Polka dla bukmacherów jest zdecydowaną faworytką i jestem w stanie się z tym zgodzić, że powinna poradzić sobie z niżej notowaną zawodniczką, jednakże ja nie byłbym pewny, że będzie to spotkanie na rowerek, a Magdzie pewnie zdarzy się kilka słabszych gemów z przewagą Meksykanki, która w kwalifikacjach grała bardzo ciekawy tenis. Panie jeszcze się ze sobą nigdy nie spotkały, a różnica w rankingu pomiędzy tymi paniami to prawie 100. miejsc. Na trawie większe doświadczenie posiada Polka, dla której zeszłoroczny Wimbledon zakończył się na 3. rundzie po zaciętej walce z Paulą Badosą. Czy tym razem będzie lepiej? Już w drugiej rundzie, któraś z pań może zmierzyć się z wygraną z pary: Kerber vs Mladenovic. Nasz kupon zagramy w STS, gdzie jeżeli nie macie konta, polecam rejestrację z kodem promocyjnym od Zagranie! 

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

brak meczów bezpośrednich

Mecze na trawie w tym sezonie: 

Magda Linette:

Nottingham: wygrana z: Katarzyna Kawa – 7:6, 6:2; przegrana z: Tereza Martincova – 2:6, 6:7

Birmingham: przegrana z: Dajana Jastremska – 6:4, 6:3

Eastbourne: wygrana z: Danka Kovinic – 7:6, 6:1; Alison Riske – 6:7, 6:3, 7:6; przegrana z: Lesia Tsurenko – 5:7, 6:3, 5:7

Fernanda Contreras Gomez:

Surbiton: przegrana z: Madison Brengle – 6:7, 1:6

Kwalifikacje Birmingham: wygrana z: Emina Bektas – 6:3, 6:2; przegrana z: Lesia Tsurenko – 4:6, 2:6

Kwalifikacje Wimbledon: wygrana z: Tena Lukas – 6:4, 7:6; Jamie Loeb – 7:6, 6:4; Timea Babos – 6:3, 1:6, 6:3

Co obstawiać?

W tym pojedynku trochę obawiam się o rywalizację w pierwszym secie, jeżeli szybko z kortami zaaklimatyzuje się Meksykanka. Ma ona sporo argumentów do tego, aby zaskoczyć Polkę. Gra szybko na linii, co może dawać jej kilkukrotną przewagę. Oczywiście wierzę w Polkę i liczę na to, że to ona uzyska awans i mocno powalczy z kolejnymi zawodniczkami, ale śmiem twierdzić, że nie będzie to dominacja ze strony naszej zawodniczki od samego początku meczu, gdzie często potrzebuje wiele czasu, aby zacząć dobrze serwować i wyczuć przeciwniczkę. Dzisiaj proponuję na ten mecz minimum 9. gemów w 1. secie! 

STS
1.49
Powyżej 8,5 gemów w 1. secie

tenis

Katerina Siniakova vs Maja Chwalińska: typy i kursy bukmacherskie (27.06.2022 r. – 12:00)

Bardzo mocno trzeba pochwalić występy Mai w kwalifikacjach, gdzie moim zdaniem miała bardzo trudne rywalki do przejścia, aby pojawić się w 1. rundzie drabinki głównej. Jednak zawodniczka, która została jej wylosowana na kortach szlemowych, to zdecydowanie jeszcze wyższy poziom do tego, jaki posiadały rywalki z trzech rund eliminacyjnych. Moim zdaniem możemy być świadkami szybkiej dominacji ze strony Czeszki, która pomimo braku znaczących wyników w dotychczasowych meczach na trawie w tym sezonie, to pourywała sety lepszym rywalką, chociażby Simonie Halep w zeszłotygodniowej rywalizacji w Bad Homburg, czy też Biance Andreescu w Berlinie. Co nie jest atutem stojącym po stronie naszej zawodniczki, to kwestia doświadczenia. Jest to jej pierwszy turniej szlemowy, w którym ma okazję występować. Aż szkoda, że nie będzie za to punktów do rankingu, co bardzo mocno wywindowałoby ją w górę w tym zestawieniu. Panie jeszcze nigdy ze sobą nie walczyły na korcie, a bukmacherzy stawiają na wygraną Kateriny. Jeżeli będzie ona skuteczna na swoim podaniu, to niestety muszę się z nimi zgodzić, gdyż ma ona znacznie większe ogranie na trawie, większe doświadczenie i większe umiejętności tenisowe, przynajmniej na ten moment.

Rywalizacje Polek gramy w STS! Odbierz zakład bez ryzyka do 100PLN z kodem: ZAGRANIE !

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

brak meczów bezpośrednich

Mecze na trawie w tym sezonie: 

Katerina Siniakova:

Berlin: przegrana z: Bianca Andreescu – 4:6, 6:4, 4:6

Bad homburg: przegrana z: Simona Halep – 4:6, 6:3, 4:6

Maja Chwalińska:

Ilkley: wygrana z: Mirjam Bjorklund – 6:4, 6:1; Priscilla Hon – 6:3, 7:5; przegrana z: Katie Volynets – 1:6, 5:7

Kwalifikacje Wimbledon: wygrana z: Aliona Bolsova Zodionov – 6:2, 4:6, 6:4; Aleksandra Ignatik – 6:2, 5:7, 6:2; Coco Vanderweghe – 3:6, 6:3, 6:4

Co obstawiać?

Z bólem serca, ale w tym pojedynku muszę iść w stronę przeciwniczki Polki. Katerina posiada większe doświadczenie i umiejętności, które powinno być widać na korcie. Maja może być speszona swoim pierwszym występem na kortach szlemowych, co powinno dać jeszcze większe pole do manewru ze strony Czeszki. Jest ona jednak często niestabilna w swoich poczynaniach, a to będzie szansa dla Polki. Myślę, że jednak nie można bazować na szczęściu i przypuszczeniu, że Siniakova zagra poniżej obecnego poziomu. Tak więc moim typem jest zakład na wygraną Kateriny Siniakovej! 

STS
1.38
Katerina Siniakova wygra

Rebecca Marino vs Katarzyna Kawa: typy i kursy bukmacherskie (27.06.2022 r. – 13:30)

Drugim meczem w 1. dniu rywalizacji na kortach w Wimbledonie będzie starcie Katarzyny Kawy, która podejmować będzie bardzo mocno ostatnio usposobioną na korty trawiaste, zawodniczkę z Kanady, Rebeccę Marino. Może i poziom doświadczenia gry na dużych turniejach nie jest znacząco wyższy u Kanadyjki, jednakże umiejętności na korcie, które mogliśmy zaobserwować w ostatnich tygodniach przy udziale w turniejach obu pań, zdecydowanie wskazują na to, że lepsza w bezpośrednim starciu będzie zawodniczka z Ameryki Północnej. Przy okazji ostatniego omawianego meczu warto przypomnieć o bonusach na start od STS, które czekają za rejestrację od Zagranie! Rebecca bardzo mocno serwuje, co daje jej olbrzymią przewagę nad przeciwniczkami, które nie posiadają tak znaczącej dominacji na własnym podaniu. Kasia będzie musiała grać na bardzo wysokim poziomie z kortu. Nie będzie to jednak takie łatwe, gdyż Marino dobrze spisuje się przy siatce. Ma szeroki zasięg ramion, co często zawodniczkom o mniejszych umiejętnościach mijania rywalek, sprawia ogrom problemu, aby wykonać taki właśnie manewr. Losowanie nie wypadło dla drugiej z polskich kwalifikantek najlepiej, gdyż po wymagających meczach w kwalifikacjach, mogła trafić znacznie lepiej i spotkać się z zawodniczkami o gorszej dyspozycji na trawie. Nic jednak na to nie poradzimy i trzeba obserwować poczynania Polki. Poniżej garść statystyk za ten sezon.

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

brak meczów bezpośrednich

Mecze na trawie w tym sezonie: 

Rebecca Marino:

Nottingham: wygrana z: Eden Silva – 6:4, 6:4; przegrana z: Maria Sakkari – 6:1, 3:6, 3:6

Kwalifikacje Birmingham: wygrana z: Kimberly Birrell – 6:2, 6:4; Cristina Bucsa – 6:0, 6:2

Birmingham: przegrana z: Jelena Ostapenko – 2:6, 7:5, 3:6

Kwalifikacje Eastbourne: wygrana z: Freya Christie – 6:1, 6:4; przegrana z: Aleksandra Krunic – 1:6; 6:4, 2:6

Eastbourne: wygrana z: Harriet Watson – 6:4, 7:6; przegrana z: Camila Giorgi – 4:6, 5:7

Katarzyna Kawa:

Kwalifikacje Nottingham: wygrana z: Kimberly Birrell – 6:4, 6:1; Jena Fett – 7:5, 4:6, 6:2

Nottingham: przegrana z: Magda Linette – 6:7, 2:6

Kwalifikacje Birmingham: przegrana z: Eden Silva – 7:6, 4:6, 4:6

Kwalifikacje Wimbledon: wygrana z: Susan Bandecchi – 6:2, 3:6, 6:2; Sophie Chang – 6:4, 6:2; Leaolia Jeanjean – 7:5, 6:2

Co obstawiać?

W tym meczu ponownie muszę źle prorokować i stawiam na przegraną Polki! Rebecca gra bardzo dobry i solidny tenis na trawie, co widać było w przygotowujących turniejach do Wimbledonu. Gra Kasi jest moim zdaniem zbyt mało stabilna, aby móc mówić o solidnej rywalizacji na długości całego meczu. Jeżeli uda jej się urwać seta, to jest możliwość, że Marino się nieco podłamie, a Polka wykorzysta moment lepszej gry. Jednak ja bardziej skłaniałbym się ku dominacji podania Kanadyjki i kilku przełamaniom w meczu po jej stronie returnującej.

STS
1.20
Rebecca Marino wygra

ZBR do 100 PLN w STS

Kupon SEO WTA Wimbledon Polki 27.06.2022 STS

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze