Maccabi Tel Aviv – Olympiakos: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.03.2024

Maccabi Tel Aviv - Olympiakos gdzie oglądać

Maccabi Tel Aviv – Olympiakos: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W pierwszym starciu 1/8 finału Ligi Konferencji pomiędzy tymi zespołami niespodziewanie to ekipa z Izraela rozbiła przeciwników aż 4:1 i to w starciu wyjazdowym. Nie powinno dziwić, że to oni są murowanym faworytem do awansu. Z pewnością jednak goście z Pireusu powalczą o to, aby chociaż honorowo zwyciężyć i godnie pożegnać się z europejskimi pucharami – na pewno ich na to stać. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Maccabi – Olympiakos, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Maccabi Tel Aviv – Olympiakos na żywo w TV

Zatem gdzie oglądać Maccabi Tel Aviv – Olympiakos? Standardowo już spotkania Ligi Konferencji zobaczysz na żywo jedynie w Viaplay. Platforma ta jako jedyna w nasyzm kraju posiada prawa do pokazywania nie tylko meczów z tychże rozgrywek, ale także i Ligi Europy, Bundesligi czy Premier League. Żeby więc zobaczyć zbliżające się starcie wystarczy zdecydować się na pakiet przygotowany przez tę platformę, a w zamian otrzymasz dostęp do wszystkich wspomnianych wyżej rozgrywek. Sam mecz pomiędzy Maccabi a Olympiakosem odbędzie się w czwartek, 14. marca o 21:00.

Maccabi Tel Aviv – Olympiakos gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Maccabi Tel Aviv – Olympiakos zobaczysz więc jedynie w Viaplay. Co ciekawe żaden z bukmacherów w naszym kraju nie posiada dostępu do transmisji z opisywanego pojedynku, więc jeśli jesteś fanem tychże rozgrywek, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez opisaną platformę streamingową.

Gdzie oglądać Maccabi Tel Aviv – Olympiakos?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Maccabi Tel Aviv – Olympiakos, warto poznać także rozgrywki, które znajdziesz w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, a wszystko zupełnie za darmo i bez problemów w transmisji. A wszystkie spotkania obejrzysz zarówno na stronach, jak i w aplikacjach bukmacherskich!

Zaloguj się aby dodawać komentarze