Niedawno rozpoczął się drugi turniej Wielkiego Szlema w tym sezonie. Tym razem tenisiści udali się do Paryża, gdzie czas na kolejną edycję Roland Garros. Bukmacherzy nie zapomnieli o swoich klientach i uruchomili specjalną promocję. Sprawdzamy, co oferuje LVBET!

Podwyższenie wygranych w LVBET na Roland Garros!

Turnieje wielkoszlemowe cieszą się największą popularnością wśród kibiców tenisa, ale również typerów, którzy chętnie korzystają z kursów dla podwyższenia emocji podczas oglądania.

Bukmacher LVBET wyszedł z ciekawą promocją dla swoich graczy. W dniach od 26 maja do 9 czerwca, czyli od początku do końca trwania French Open klienci tego operatora mogą stawiać zakłady tenisowe z podwyższeniem wygranej o 14%.

Ważna informacja: promocja dotyczy zakładów zawartych wyłącznie za pomocą aplikacji LV BET.

Liczą się zakłady zawarte z salda głównego. Gracze mogą korzystać z oferty typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, a także kupony kombi z turniejów wymienionych na poniższym screenie.

Poniżej zamieszczamy pełną rozpiskę turniejów, na której można będzie wykorzystać promocję +14% w obecnym sezonie tenisa ziemnego!

Jak widać, praktycznie wszystkie najważniejsze turnieje od czerwca do września będą do wykorzystania w promocji bukmacherskiej od LVBET!

promocje bukmacherskie