Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
3423PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LVBET kod promocyjny

U nas LVBET kod promocyjny to między innymi darmowe środki na granie. W sumie na start u tego bukmachera można uzyskać 3423 złotych. Zastanawiasz się jak? Wszystko wyjaśniamy w tekście rozkładając każdą promocję na czynniki pierwsze. Kod promocyjny do LVBET pozwala na specjalną ofertę.

LVBET Kod Promocyjny 2021 – Pakiet 3423 złotych ✔️
Kod promocyjny 3423PLN
Bonus od depozytu 3000 złotych
Bonus bez ryzyka 333 złotych
Dodatkowe bonusy 90 złotych

LVBET ostatnio zaktualizował promocję dla nowych graczy z kodem bonusowym. Bukmacher ten powiększył bonusy od pierwszej i drugiej wpłaty, a także wprowadził nową ofertę – zakład bez ryzyka. W ten sposób nowi typerzy wpisujący nasz kod promocji w LVBET mogą otrzymać aż cztery bonusy bukmacherskie!

Jak użyć kod promocyjny w LVBET?

Aby móc skorzystać z pełnego pakietu bonusów w LVBET, musisz wykorzystać nasz kod promocyjny do bukmachera. Jak to zrobić? Wystarczy przejść do rejestracji z poniższego przycisku, aby liczyć na profity.

Następnie kliknij ZAREJESTRUJ SIĘ. Po przejściu do rejestracji z powyższego przycisku, nasz kod promocyjny w LVBET będzie automatycznie sczytany i nie musisz się martwić o wpisywanie jakichkolwiek liter czy liczb.

Znajdziesz się na formularzu rejestracyjnym. W pierwszym i drugim kroku podajesz swoje dane, które są niezbędne do założenia konta. Cały proces jest prosty i bardzo szybki, bo zajmuje około minutę czasu.

Formularz rejestracji w LVBET

Po uzupełnieniu niezbędnych danych i szybkiej rejestracji, czeka Ciebie ostatni krok do założenia konta, czyli weryfikacja przez potwierdzenie adresu e-mail przez kliknięcie w link otrzymany w mailu.

Weryfikacja w LVBET po rejestracji

Konto gotowe, więc możesz już zacząć korzystać ze specjalnej oferty bonusowej. Jak uzyskać w LVBET środki dzięki kodowi promocyjnemu z naszej strony? O tym w dalszej części artykułu. Zobacz także inne oferty bonusów bukmacherskich.

Darmowa kasa w LVBET z kodem promocyjnym 3423PLN

Freebet to najbardziej pożądana promocja przez wszystkich graczy, w końcu otrzymuje się tutaj darmowe środki na granie. W LVBET z naszym kodem promocyjnym możesz liczyć na 20 PLN już za samą rejestrację. Na początek, co trzeba zrobić, aby odebrać ten bonus. Sprawa jest bardzo prosta. Najpierw przejdź do rejestracji z naszego linku klikając w poniższy przycisk.

Następnie musisz przejść przez proces założenia konta, o czym już pisałem prędzej. Po weryfikacji i zakończeniu rejestracji trzeba zgłosić się do bukmachera po darmowe środki. Wystarczy napisać wiadomość na adres e-mail promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule Bonus bez Depozytu.

lvbet bonus - 20 zł

Na Twoim koncie bonusowym znajdzie się 1 PLN, ale spokojnie – równowartość darmowego zakładu to 20 PLN. Bukmacher LVBET dzięki użyciu naszego kodu promocyjnego lub rejestracji z naszego linku rejestracyjnego daje możliwość wykorzystania mnożnika kursu x20. Po spełnieniu warunków kuponu należy zaznaczyć opcje „Wykorzystaj bonus”, kliknąć „aktywuj” i zagrać zakład, który w tym momencie będzie równowartości 20 PLN. Jakie to warunki kuponu? Co najmniej trzy zdarzenia oraz kurs minimalny na poziomie 2,50, przy czym jeden typ nie może mieć niższego mnożnika niż 1,25.

warunki kuponu w LVBET z mnożnikiem

Warto pamiętać, że na wykorzystanie darmowego bonusu w LVBET dzięki kodowi promocyjnemu ma się 30 dni. Oczywiście to czas, w którym każdy powinien dać radę użyć swój darmowy zakład, ale warto mieć to na uwadze, aby nie stracić szansy na wykorzystanie freebeta. Dowiedz się więcej na temat darmowego bonusu 20 zł w LVBET.

Bonusy od depozytu w LVBET

Podstawową formą bonusu u bukmacherów jest ten od depozytu, który posiada większość zakładów sportowych. Kod promocyjny często podwyższa dodatkowe środki od wpłaty. W wypadku tej firmy można otrzymać 1500 PLN za złożony depozyt – 2000 PLN za pierwszą wpłatę oraz 1000 PLN za drugą.

Bonus od pierwszej wpłaty

Po dokonanej rejestracji z naszym kodem promocyjnym do LVBET albo linkiem rejestracyjnym możesz dokonać swojej pierwsze wpłaty. Aby móc otrzymać 2000 PLN dodatkowych środków na początek, według regulamin depozyt musi wynieść co najmniej 50 PLN.

Tak jak w przypadku darmowego zakładu, tutaj też wysokość bonusu wyniesie 1% należnej wartości, ale mnożnik kursu x100 wszystko wyrównuje. Po spełnieniu warunków kuponu, czyli minimum 3 zdarzenia, kurs minimalny 2.50 całego kuponu oraz 1.25 na każdy typ, pojawi się opcja aktywowania mnożnika i można stawiać zakład z otrzymanej kwoty.

Bonus w LVBET z mnożnikiem jest możliwy do jednorazowego wykorzystania. Rodzaj tych dodatkowych środków od wpłaty w porównaniu do konkurencji znacznie się różni, ponieważ przy większości firm otrzymaną kwotę można sobie rozłożyć na wiele zakładów. Tymczasem przy omawianej promocji praktycznie użycie bonusu od depozytu to tylko jeden kupon.

Poza obowiązkiem zagrania dodatkowej kwoty w ciągu 30 dni, warto jeszcze zwrócić uwagę na obrót. Zazwyczaj dotyczy on kwoty bonusowej, ale w przypadku LVBET będzie to depozyt, czyli wpłacona suma. Jakie obostrzenia występują tutaj? 4-krotny obrót po kursie minimalnym na poziomie 2,00. Przy akumulacjach pojedyncza pozycja musi mieć mnożnik co najmniej 1,50. Brzmi strasznie? Wielkim plusem tego obrotu jest brak narzucenia jakiejkolwiek daty na zrealizowanie obrotu, a to często jest czynnik, który utrudnia spełnienie warunków. Warto jednak o tym wiedzieć, że korzystając w LVBET z kodu promocyjnego i zaznaczając chęć otrzymania bonusu, nie będzie opcji wypłacenia kwoty na koncie od razu.

Warunki obrotowe w LVBET

Do obrotu nie są zaliczane zakłady ze sportów wirtualnych, cash-out oraz systemowe.

Bonus od drugiej wpłaty

Coraz częstszą praktyką legalnych bukmacherów jest ostatnio nagradzanie graczy nie tylko za pierwszą wpłatę. Nie inaczej jest w LVBET z kodem promocyjnym. Bukmacher za drugi depozyt pozwala na zdobycie dodatkowych środków w wysokości 100% wpłaty do 1000 PLN. Zasady związane z tym bonusem są identyczne jak tego za pierwszą wpłatę. Aby zakwalifikować się do promocji minimalny depozyt powinien wynieść minimum 50 PLN.

Bonus od drugiego depozytu w LVBET

Bonus za wpłatę mniejszą niż 50 PLN

Aby otrzymać powyżej opisywane bonusy od wpłaty, wymagany jest depozyt na minimum 50 PLN. Jednak LVBET nie pozostawia bez niczego graczy, którzy zdecydują się na przelanie mniejszej sumy gotówki. W takim wypadku także możesz liczyć na bonus równowartości Twojej wpłaty. Tutaj również jest minimalny wymóg depozytu, który wynosi 10 PLN. Jeżeli wpłaciłeś kwotę pomiędzy 10 PLN, a 49 PLN, to do otrzymania dodatkowych środków wymagane jest napisanie e-maila na adres PROMOCJE@LVBET.PL, wpisując w tytule „Bonus Powitalny”.

Następnie w ciągu 48 godzin na Twoim bonusowym koncie znajdzie się 10% wpłaconej sumy, ale tak jak prędzej było wspominane – suma zostanie wyrównana dzięki mnożnikowi, w tym przypadku x10. Spełnienie warunków kuponu uprawnia do aktywacji mnożnika i obstawienia bonusowego kuponu.

Zakład bez ryzyka w LVBET

LVBET aktywnie współpracuje z Wisłą Kraków, gdzie gra Kuba Błaszczykowski. Z tej okazji bukmacher ten wprowadził do swojej oferty bonusy w ramach „Republiki Kuby”. W tej akcji z kodem promocyjny otrzymasz nie tylko bonus bez depozytu i bonusu od wpłaty, ale także zakład bez ryzyka!

lvbet zakład bez ryzyka

Bonus bez ryzyka w LVBET wypłacany jest za zrobienie trzeciej wpłaty. W praktyce wygląda to tak, że po wykorzystaniu promocji od pierwszego i drugiego depozytu – trzeba wpłacić kolejne środki na grę zaznaczając komunikat „zakład bez ryzyka”. LVBET da ci 1% od wpłaty, co przy maksymalnym depozycie 333 PLN sprawi, że będziesz mógł postawić bez ryzyka kwotę 333.33 złotych.

Jak obstawić bez ryzyka w LVBET? Wystarczy zrobić kupon – pojedynczy lub akumulowany, w którym kurs minimalny zdarzeń będzie wynosił 1.75. To wszystko – dalej wystarczy czekać! Nie udało ci się wygrać? LVBET wypłaca w takiej sytuacji zwrot stawki, którego nie trzeba obracać!

Bonus za karnet w LVBET

Poza profitami związanymi z kodem promocyjnym w LVBET, bukmacher nagradza także karnetowiczów zespołów, które sponsoruje. Jeżeli posiadasz całosezonową wejściówkę na Wisłę Kraków, Arkę Gdynia, Zagłębie Sosnowiec, Widzewa Łódź, Wisłę Płock lub Stal Mielec, to czeka na Ciebie 50 PLN w bonusie. Sprawa jest banalnie prosta, przesyłasz fotkę imiennego karnetu na adres PROMOCJE@LVBET.PL i czekasz na swoje należne 50 PLN.

Co tydzień 20 PLN za obstawianie sportów wirtualnych

Prędzej pisałem, że do obrotu bonusem nie zaliczają się sporty wirtualne. Tak samo nie można wykorzystać dodatkowych środków właśnie na te wspomniane zakłady. Jednak LVBET nie zapomina o fanach obstawiania symulacji i w tym wypadku także czeka promocja, która nagradza gracza sumą 20 PLN. W tym wypadku mowa o dodatkowych środkach, które można zyskiwać co tydzień. Tym razem otrzymany bonus można wykorzystać tylko na sporty wirtualne.

Co zrobić, aby otrzymać 20 PLN? W danym tygodniu dokonać obrotu na kwotę w sumie 100 PLN grając sporty wirtualne po kursie minimalnym 1,50. Po wykonanym zadaniu, niezależnie od wyników, LVBET przyznaje w każdy poniedziałek 20 PLN.

LVBET z promocją na sporty wirtualne

Regularnie w LVBET można korzystać także z innych promocji. Cały czas dostępna jest oferta „Bezpieczny kupon 5+„, gdzie otrzymujesz zwrot stawki, jeśli jedno zdarzenia na kuponie „kombi” nie wejdzie. Poza tym można obstawiać także typy po zawyżonych kursach w promocji „Gruby kupon”.

Obstawiający Ekstraklasę powinni sprawdzić w LVBET promocję VARyfikacja, gdzie możesz odzyskać stawkę w przypadku, gdy twój kupon nie wejdzie z powodu anulowania bramki przez system VAR.

Warto także pamiętać, że każdy zarejestrowany klient LV BET zdobywa LV Punkty w programie lojalnościowym. Uzbierane punkty można wymieniać na bonusy. Np. jeśli skompletujesz 100 punktów, to wymienisz je na bonus 5 złotych. W jaki sposób LVBET wynagradza punktami? Punkty zdobywasz poprzez obstawianie zakładów. Stawka 25 zł na kupon = 1 LV Punkt.

Legalny bukmacher LVBET

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach posiada zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK, które zostało wydane przez Ministerstwo Finansów dnia 13 maja 2016 r. Dodatkowe informacje: KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047.

🎁 Jakie bonusy są dostępne w LVBET?

W LVBET po rejestracji z kodem od Zagranie.com otrzymasz: freebet 20 PLN, bonus 100% od dwóch depozytów do 3000 PLN, zakład bez ryzyka do 333 PLN oraz odatkowe 70 PLN w pozostałych bonusach.

🤔 Jaki jest kod promocyjny w LVBET?

3423PLN

🤨 Gdzie wpisać kod promocyjny LVBET?

Kod bonusowy - 3423PLN - należy wpisać podczas rejestracji w okienki "kod promocji". Link znajduje się na naszej stronie.