Najnowsza promocja od LVBET skierowana jest do wszystkich kibiców piłki nożnej i fanów kuponów kombi. Zasady są proste – wystarczy postawić kupon kombi na minimum trzy mecze w 1. ligach: angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej, niemieckiej lub włoskiej za minimum 10 PLN, aby stanąć do walki o bonusy! Właściciel wygranego kuponu o najwyższym kursie zyska aż 250 PLN!

 LVBET bonus - 250 PLN

Co zrobić, aby otrzymać LVBET bonus?

1.Zaloguj się do swojego konta na stronie LVBET. Jeśli dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką – przejdź proces rejestracji. To standardowa procedura i nie powinna zająć Ci wiele czasu. Na początku podasz kilka informacji na swój temat, potwierdzisz swoją tożsamość, a w konsekwencji zostaniesz nowym graczem i zyskasz dostęp do swojego konta gracza LVBET. Co więcej, w ramach promocji na start będzie przysługiwał Ci freebet 20 PLN, a następnie bonus od depozytu aż do 1000 PLN!

Kliknij w poniższy baner i rozpocznij proces rejestracji:

LVBET - odbierz bonus

LVBET bonus – dowiedz się więcej

2.Do 05.02.2018 do godziny 23:59 postaw kupon kombi na spotkania odbywające się w dniach 02.02.2018 – 05.02.2018. Musi to być zakład przedmeczowy z minimum 3 selekcjami wyłącznie na mecze 1. ligi angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej, niemieckiej albo włoskiej. Według regulaminu minimalna stawka postawiona na ten kupon to 10 PLN, a kurs kuponu nie może być niższy niż 1.50.

3.Śledź rozgrywki, które zdecydowałeś się obstawiać. Jeśli Twoje typy okazały się trafne, a kupon wygrany – stajesz do walki o LVBET bonus w wysokości 250 PLN!

Zasady:

Właściciele zwycięskich kuponów zostaną sklasyfikowani w rankingu. Dziesięć osób, które najlepiej wypadną w tym pojedynku, otrzyma następujące nagrody za zajęcie określonych miejsc w tabeli:

 1. miejsce: 250 PLN
 2. miejsce: 200 PLN
 3. miejsce: 150 PLN
 4. miejsce: 100 PLN
 5. miejsce: 50 PLN
 6. miejsce: 50 PLN
 7. miejsce: 50 PLN
 8. miejsce: 50 PLN
 9. miejsce: 30 PLN
 10. miejsce: 20 PLN

Warto pamiętać:

 • Pamiętaj, aby postawić kupon za własne pieniądze – wykorzystanie do tego celu środków bonusowych eliminuje Cię z zabawy
 • Kuponów na wspomniane rozgrywki możesz postawić ile zechcesz, pamiętaj jednak, że nagrodę możesz otrzymać tylko raz
 • O ewentualnej wygranej zostaniesz poinformowany drogą mailową przez bukmachera, a nagroda zostanie dodana do Twojego konta 06.02.2018 do godziny 17:00
 • Bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75
 • Od chwili dodania bonusu do konta masz 30 dni na jego obrót
 • W przypadku zarejestrowania jakichkolwiek prób nadużyć lub wyłudzeń, LVBET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika
 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości LVBET zastrzega sobie prawo do podjęcia ostatecznej decyzji w sprawie