Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
3423PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LVBET bonus

LVBET bonus otrzymasz po rejestracji z kodem promocyjnym 3423PLN. Dzięki niemu otrzymasz zakład bez ryzyka aż do 333 PLN, bonus od depozytu do 3000 PLN oraz dodatkowe bonusy w wysokości 90 PLN, a wśród nich bonus ze rejestrację dla czytelników Zagranie.com. Sprawdź wszystkie szczegóły w tym tekście!

LVBET Bonus 2021 – Pakiet 3423 złotych ✔️  
Kod promocyjny 3423PLN
Bonus od depozytu 300 złotych
Bonus bez ryzyka 333 złotych
Dodatkowe bonusy 90 złotych
Ostatnia aktualizacja 06.04.2021

Poniżej wyjaśniamy jak odebrać każdy z bonusów LVBET:

LVBET bonus 20 zł dla czytelników Zagranie

W ostatnim czasie LVBET znacząco poprawił swoją ofertę bonusową dostępną z kodem. Bukmacher ten zachował bonus bez depozytu 20 PLN, ale powiększył bonusy od depozytu, a dodatkowo “dorzucił” zakład bez ryzyka. Na chwilę obecną w LVBET można odebrać jeden z najwyższych bonusów na start wśród legalnych bukmacherów! Łącznie to 3423 złotych, które możesz wykorzystać razem z typami dnia!

Bukmacher zajmuje czołowe miejsce na rynku pod kątem promocji z bonusem od depozytu. Oprócz tego firma postawiła na ciekawy dodatek dla graczy.

Jest nim wspomniany bonus bukmacherski 20 zł w LVBET dla graczy, którzy założą konto ze specjalnym kodem promocyjnym dla czytelników Zagranie.com – 3423PLN. Po jego wpisaniu musisz tylko napisać e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule bonus bez depozytu.

lvbet bonus - 20 zł

Regulamin promocji LVBET bonus 20 zł bez depozytu

Przed uzyskaniem bonusu 20 zł od LVBET na start warto zapoznać się z regulaminem promocji. Wiemy, że czytanie pełnych formułek prawnych nie jest najprzyjemniejszą robotą, nawet jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie, dlatego wyciągnęliśmy najważniejsze punkty, które powinny się przydać i stanowić odpowiedni zbiór wiedzy.

 • Na jedno konto gracza przysługuje jeden bonus!
 • Aby odebrać bonus musisz zarejestrować konto używając specjalnego banneru lub kodu promocyjnego. W tym przypadku jest to kod – 3423PLN, w który możecie klikać z tego miejsca i otrzymacie wskazany LVBET bonus 20 zł.
 • E-mail zostanie rozpatrzony w ciągu 48h.
 • LVBET bonus 20 zł będzie aktywny przez 30 dni od momentu dodania do konta gracza.
 • LVBET bonus 20 zł będzie przyznany na następujących zasadach: gracz otrzyma 1 PLN w formie bonusu. Odpowiedni mnożnik trzeba wybrać przed puszczeniem kuponu i zaznaczyć taką opcję. Jeśli kupon będzie spełniał warunki promocji, pojawi się możliwość aktywacji.
 • Uruchomienie bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20, dlatego 1 PLN x 20 = równowartość LVBET bonusu 20 zł.
 • Wykorzystanie bonusu następuje poprzez aktywowanie opcji „Wykorzystaj bonus”, następnie trzeba potwierdzić zakład.
 • Zakład bonusowy za 20 zł w LVBET bez depozytu jest ważny jednorazowo.
 • Kupon bonusowy musi się składać z minimum trzech zdarzeń, kurs minimalny 2.50, a przelicznik pojedynczego zdarzenia – 1.25.
 • Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0
 • W zakładzie bonusowym nie można użyć opcji cashout.
 • Środki bonusowe trafią na konto gracza, gdy wszystkie zdarzenia na kuponie zostaną pozytywnie rozstrzygnięte.

Na co wykorzystać LVBET bonus 20 zł?

Wraz z powrotem najlepszych piłkarskich lig świata z pewnością nie będzie można powiedzieć, ze gracze zakładów bukmacherskich nie mają co obstawiać. Możliwości na rynku nie brakuje, a klienci dopasują oferty do swoich potrzeb. Jedni wolą obstawiać piłkę nożną, a inni koncentrują się na pozostałych dyscyplinach. Ilu graczy na rynku, tyle konkretnych dróg prowadzących do sukcesu lub porażki.

lvbet bonus - 20 pln

LVBET bonus 20 zł na start można wykorzystać przy pierwszym zakładzie, który zawrzemy po rejestracji u bukmachera. Pamiętajcie, że macie dokładnie 30 dni od momentu dodania promocyjnych środków, więc warto odpowiednio przemyśleć typy na kuponie bonusowym.

Oferta bukmachera LVBET pozwala graczom na wiele różnych wyborów, co należy pochwalić oceniając tego operatora. Trzeba przyznać, że pod kątem proponowanych zdarzeń, zakładów specjalnych i kursów stoi w czołówce branży bukmacherskiej w naszym kraju.

Darmowy zakład to nie wszystko – odbierz bonus od depozytu!

Po założeniu kontu w zakładach bukmacherskich LVBET oprócz bonusu 20 zł bez konieczności pierwszej wpłaty, otrzymujecie również możliwość wykorzystania promocji od depozytu. W tym przypadku można maksymalnie zgarnąć do 3000 PLN, co jest jedną z najwyższych promocji na polskim rynku bukmacherskim.

lvbet bonus

Bonus od depozytu w LVBET składa się z dwóch wpłat. Pierwsza, pozwalająca maksymalnie na 2000 PLN, a druga do 1000 zł. Łącznie można otrzymać 3000 PLN z dodatkowych środków na start w LVBET!

Zakład bez ryzyka 333 PLN

LV BET ostatnio powiększył bonus na start o zakład bez ryzyka! Tym samym bukmacher ten dołączył do grona bukmacherów, którzy na start dają freebet, cashback i bonus od depozytu – tak robi np. STS i Fortuna.

lvbet bez ryzyka

Maksymalnie zakład bez ryzyka w LVBET może wynieść 333 PLN. Aby go odebrać, trzeba najpierw założyć konto z kodem promocyjnym VIP, a następnie zrobić trzecią wpłatę (po wykorzystaniu dwóch bonusów od depozytów). Kwalifikowany depozyt to minimum 25 zł. Pamiętaj, żeby robiąc wpłatę trzeba zaznaczyć pole “zakład bez ryzyka”. Po zaksięgowaniu wpłaty – kwota ta zostanie powiększona o bonusowe 1%. Wykorzystaj w całości zdeponowane środki i zagraj bez ryzyka kupon pojedynczy lub kombi z kursem min. 1.75. Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki do maksymalnie 333 PLN, które będziesz mógł od razu wypłacić!

Rejestrując się z kodem promocyjnym 3423PLN, dostajecie bonusowe 20 zł w LVBET, a także zakład bez ryzyka do 333 PLN. Dodatkowo do tego trzeba doliczyć również 50 PLN dla posiadaczy karnetów, a także stałe 20 PLN do końca roku na sporty wirtualne!

3000 PLN – bonusy od depozytu

20 PLN – darmowy zakład

333 PLN – zakład bez ryzyka

20 PLN – sporty wirtualne

50 PLN – dla posiadaczy karnetów


3423 PLN łącznie!

Jak widać, z naszym kodem promocyjnym możecie zyskać nawet 3423 PLN na start, co jest najwyższą propozycją na rynku. Zainteresowani?

Rejestracja w LVBET, gdzie wpisać kod?

Założenie konta w LVBET nie jest wymagającym zadaniem! Osoby, które nie lubią podawać skanu dowodu osobistego również znajdą coś dla siebie, ponieważ obecnie można skorzystać z szybkiej rejestracji. Już na pierwszym ekranie firma chwali się, że zajmie ona około 1 minuty.

Co trzeba wiedzieć o takiej formie zakładania konta?

Przede wszystkim, że szybką rejestrację będzie trzeba w przyszłości dokończyć, jeśli gracz będzie chciał zwiększyć swoje limity na koncie, lub po prostu wypłacić gotówkę. Nie da się w pełni ominąć podania dokumentów tożsamości, ponieważ w Polsce zakłady bukmacherskie są dostępne dla osób, które ukończyły 18 lat, a legalni operatorzy muszą weryfikować swoich klientów pod tym kątem.

Gdzie wpisać specjalny kod promocyjny?

Kod promocyjny: 3423PLN trzeba wpisać od razu na pierwszym polu rejestracji, gdy bukmacher poprosi również o ustawienie nazwy użytkownika, hasła, czy adresu e-mail. Nie przegapcie, ponieważ bez tego kodu nie będziecie mieli możliwości uzyskania bonusu 20 zł w LVBET na start! 

Po ukończeniu rejestracji będziecie mogli zająć się pozostałymi bonusami, jak ten dla posiadacza karnetu, czy też na sporty wirtualne! Łącznie po wpisaniu kodu promocyjnego:  3423PLN możecie zgarnąć nawet do 3423 złotych w bonusach od bukmachera!

lvbet bonus 20 zł

LVBET najważniejsze informacje

Omawiany bukmacher jest bukmacherem legalnym, który już od kilku lat buduje swoją pozycję. Siedziba firmy LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. znajduje się Katowicach, a do ważnych danych musimy zaliczyć: KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047. Z kolei zezwolenie od Ministerstwa Finansów LVBET otrzymał dnia 13 maja 2016 r., a numer tej licencji to: PS4.6831.9.2016.EQK.

🆓 Jak uzyskać darmowe 20 PLN w LV BET?

Bonus 20 zł w LVBET przeznaczony jest dla graczy, którzy założą konto przechodząc do rejestracji na stronie Zagranie.com. Po założeniu konta musisz tylko napisać e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule bonus bez depozytu.

🎁 Jak działa darmowy bonus w LV BET?

LVBET bonus 20 zł będzie przyznany na następujących zasadach: gracz otrzyma 1 PLN w formie bonusu. Odpowiedni mnożnik trzeba wybrać przed puszczeniem kuponu i zaznaczyć taką opcję. Jeśli kupon będzie spełniał warunki promocji, pojawi się możliwość aktywacji. Uruchomienie bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20, dlatego 1 PLN x 20 = równowartość LVBET bonusu 20 zł. Wykorzystanie bonusu następuje poprzez aktywowanie opcji „Wykorzystaj bonus”, następnie trzeba potwierdzić zakład.

🔁 Jaki jest obrót darmowego bonusu LV BET?

Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0