tylko na

2000 2080 zł od depozytu + 0 100 zł bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 pln. z naszym kodem: 2380 pln

Kod rejestracyjny
2380PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
MAXIZYSK: 200 zł
BEZ PODATKU: Dwa tygodnie

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W ostatnim czasie przygotowaliśmy dla Was tekst, w którym przedstawiliśmy wszystkie zalety dotyczące kodu promocyjnego w LVBET. Jedną z nich był LVBET bonus o 20 zł. Jak go odebrać i co musicie o nim wiedzieć? Zapraszamy po więcej informacji!

LVBET bonus 20 zł dla czytelników Zagranie

Bukmacher LVBET zajmuje czołowe miejsce na rynku pod kątem promocji z bonusem od depozytu. Oprócz tego firma postawiła na ciekawy dodatek dla graczy.

Jest nim bonus 20 zł w LVBET dla graczy, którzy założą konto ze specjalnym kodem promocyjnym dla czytelników Zagranie.com – 1500PLN. Po jego wpisaniu musisz tylko napisać e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule bonus bez depozytu.

lvbet bonus - 20 zł

Regulamin promocji LVBET bonus 20 zł bez depozytu

Przed uzyskaniem bonusu 20 zł od LVBET na start warto zapoznać się z regulaminem promocji. Wiemy, że czytanie pełnych formułek prawnych nie jest najprzyjemniejszą robotą, dlatego wyciągnęliśmy najważniejsze punkty, które powinny się przydać i stanowić odpowiedni zbiór wiedzy.

 • Na jedno konto gracza przysługuje jeden bonus!
 • Aby odebrać bonus musisz zarejestrować konto używając specjalnego banneru lub kodu promocyjnego. W tym przypadku jest to kod – 1500PLN, w który możecie klikać z tego miejsca i otrzymacie wskazany LVBET bonus 20 zł.
 • E-mail zostanie rozpatrzony w ciągu 48h.
 • LVBET bonus 20 zł będzie aktywny przez 30 dni od momentu dodania do konta gracza.
 • LVBET bonus 20 zł będzie przyznany na następujących zasadach: gracz otrzyma 1 PLN w formie bonusu. Odpowiedni mnożnik trzeba wybrać przed puszczeniem kuponu i zaznaczyć taką opcję. Jeśli kupon będzie spełniał warunki promocji, pojawi się możliwość aktywacji.
 • Uruchomienie bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20, dlatego 1 PLN x 20 = równowartość LVBET bonusu 20 zł.
 • Wykorzystanie bonusu następuje poprzez aktywowanie opcji „Wykorzystaj bonus”, następnie trzeba potwierdzić zakład.
 • Zakład bonusowy za 20 zł w LVBET bez depozytu jest ważny jednorazowo.
 • Kupon bonusowy musi się składać z minimum trzech zdarzeń, kurs minimalny 2.50, a przelicznik pojedynczego zdarzenia – 1.25.
 • Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0
 • W zakładzie bonusowym nie można użyć opcji cashout.
 • Środki bonusowe trafią na konto gracza, gdy wszystkie zdarzenia na kuponie zostaną pozytywnie rozstrzygnięte.

Na co wykorzystać LVBET bonus 20 zł?

Wraz z powrotem najlepszych piłkarskich lig świata z pewnością nie będzie można powiedzieć, ze gracze zakładów bukmacherskich nie mają co obstawiać. Możliwości na rynku nie brakuje, a klienci dopasują oferty do swoich potrzeb. Jedni wolą obstawiać piłkę nożną, a inni koncentrują się na pozostałych dyscyplinach. Ilu graczy na rynku, tyle konkretnych dróg prowadzących do sukcesu lub porażki.

lvbet bonus - 20 pln

LVBET bonus 20 zł na start można wykorzystać przy pierwszym zakładzie, który zawrzemy po rejestracji u bukmachera. Pamiętajcie, że macie dokładnie 30 dni od momentu dodania promocyjnych środków, więc warto odpowiednio przemyśleć typy na kuponie bonusowym.

Oferta bukmachera LVBET pozwala graczom na wiele różnych wyborów. Trzeba przyznać, że pod kątem proponowanych zdarzeń, zakładów specjalnych i kursów stoi w czołówce branży bukmacherskiej w naszym kraju.

Darmowy zakład to nie wszystko – odbierz bonus od depozytu!

Po założeniu kontu u bukmachera LVBET oprócz bonusu 20 zł bez konieczności pierwszej wpłaty, otrzymujecie również możliwość wykorzystania promocji od depozytu. W tym przypadku można maksymalnie zgarnąć do 1500 PLN, co jest jedną z najwyższych promocji na polskim rynku bukmacherskim.

lvbet bonus 20 pln

Bonus od depozytu w LVBET składa się z dwóch wpłat. Pierwsza, pozwalająca maksymalnie na 1000 PLN, a druga do 500 zł. Łącznie można otrzymać 1500 PLN z dodatkowych środków na start w LVBET!

Rejestrując się z kodem promocyjnym 1500PLN, dostajecie bonusowe 20 zł w LVBET, ale do tego trzeba doliczyć również 50 PLN dla posiadaczy karnetów, a także stałe 20 PLN do końca roku na sporty wirutalne!

1500 PLN – bonus od depozytu

20 PLN – sporty wirtualne

20 PLN – darmowy zakład

50 PLN – dla posiadaczy karnetów


1590 PLN łącznie!

Jak widać, z naszym kodem promocyjnym możecie zyskać nawet 1590 PLN na start, co jest najwyższą propozycją na rynku. Zainteresowani?

Rejestracja w LVBET, gdzie wpisać kod?

Założenie konta w LVBET nie jest wymagającym zadaniem! Osoby, które nie lubią podawać skanu dowodu osobistego również znajdą coś dla siebie, ponieważ obecnie można skorzystać z szybkiej rejestracji. Już na pierwszym ekranie firma chwali się, że zajmie ona około 1 minuty.

Co trzeba wiedzieć o takiej formie zakładania konta?

Przede wszystkim, że szybką rejestrację będzie trzeba w przyszłości dokończyć, jeśli gracz będzie chciał zwiększyć swoje limity na koncie, lub po prostu wypłacić gotówkę. Nie da się w pełni ominąć podania dokumentów tożsamości, ponieważ w Polsce zakłady bukmacherskie są dostępne dla osób, które ukończyły 18 lat, a legalni operatorzy muszą weryfikować swoich klientów pod tym kątem.

Gdzie wpisać specjalny kod promocyjny?

Kod promocyjny: 1500PLN trzeba wpisać od razu na pierwszym polu rejestracji, gdy bukmacher poprosi również o ustawienie nazwy użytkownika, hasła, czy adresu e-mail. Nie przegapcie, ponieważ bez tego kodu nie będziecie mieli możliwości uzyskania bonusu 20 zł w LVBET na start! Wszystko dokładnie widać na poniższym screenie:

bonus 20 zł lvbet

Po ukończeniu rejestracji będziecie mogli zająć się pozostałymi bonusami, jak ten dla posiadacza karnetu, czy też na sporty wirtualne! Łącznie po wpisaniu kodu promocyjnego: 1500 PLN możecie zgarnąć nawet do 1590 złotych w bonusach od bukmachera!

lvbet bonus 20 zł

🆓 Jak uzyskać darmowe 20 PLN w LV BET?

Bonus 20 zł w LVBET przeznaczony jest dla graczy, którzy założą konto przechodząc do rejestracji na stronie Zagranie.com. Po założeniu konta musisz tylko napisać e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule bonus bez depozytu.

🎁 Jak działa darmowy bonus w LV BET?

LVBET bonus 20 zł będzie przyznany na następujących zasadach: gracz otrzyma 1 PLN w formie bonusu. Odpowiedni mnożnik trzeba wybrać przed puszczeniem kuponu i zaznaczyć taką opcję. Jeśli kupon będzie spełniał warunki promocji, pojawi się możliwość aktywacji. Uruchomienie bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20, dlatego 1 PLN x 20 = równowartość LVBET bonusu 20 zł. Wykorzystanie bonusu następuje poprzez aktywowanie opcji „Wykorzystaj bonus”, następnie trzeba potwierdzić zakład.

🔁 Jaki jest obrót darmowego bonusu LV BET?

Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0