Podobnie jak wczoraj niedziela w LOTTO Ekstraklasie jest zdominowana przed jedno, główne wydarzenie. Dzisiaj wybieramy się na polskie El Clasico, czyli Legia vs Lech przy Łazienkowskiej. Oba zespoły nie najlepiej rozpoczęły nowe rozgrywki. Strata do lidera jest coraz większa, więc trzeba zacząć wygrywać. Spoglądamy na ofertę LV BET opinie, w poszukiwaniu najciekawszych zdarzeń.

LV BET opinie –  sprawdź ofertę legalnego bukmachera przed meczem Legia vs Lech!

Kto wygra hit przy Łazienkowskiej? – LV BET opinie

Legia Warszawa i Lech Poznań to drużyny, które w poprzednich latach regularnie dzielą między sobą tytuły mistrzowskie. W ostatnim czasie zdecydowanie lepiej z tego boju wychodzą Wojskowi. Przed dzisiejszym meczem ciężko wskazać faworyta tej rywalizacji. Wojskowi są w dołku, ponieważ wygrali tylko jedno spotkanie w obecnej kampanii na własnym boisku. Co więcej, ich ostatni mecz przy Łazienkowskiej zakończyła się klęską, bo inaczej nie można tego nazwać, w Derbach Mazowsza ulegli Wiśle Płock 1:4. Pięć starć domowych, trzy porażki i jedno zwycięstwo – nie o takiej obronie tytułu marzyli kibice. Lech wcale nie jest lepszy, ponieważ w pięciu ostatnich meczach zanotował tylko jeden triumf z Zagłębiem Sosnowiec. Beniaminek łączy oba te zespoły, ponieważ to właśnie z nim odnieśli swoje zwycięstwa. Mistrzowie Polski mają bardzo dobrą passę z Lechem na własnym boisku, ponieważ wygrali cztery kolejne rywalizacje. Przed rokiem Wojskowi triumfowali 2:1. Jak prezentują się kursy główne przed tym starciem w ofercie LV BET opinie?

lv bet opinie

LV BET opinie:

Faworytem tego meczu są gospodarze. Legia Warszawa wygrała cztery ostatnie starcia domowe z tym rywalem i bukmacherzy wzięli to pod uwagę. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.3, remis 3.15, a triumf gości – 3.15.

Gdzie poszukiwać ciekawych zdarzeń dodatkowych przed tym meczem? W trzech z czterech ostatnich rywalizacji tych drużyn, kibice nie oglądali wyniku z bramkami obu stron. Lech w każdym meczu obecnego sezonu zdobywał gola. Legia nie straciła bramki tylko raz – w starciu z Lechią Gdańsk.

  • BTTS (tak) – 1.75

Z drugiej strony w każdym z trzech ostatnich meczów tych ekip padł wynik +2,5 gola. Lech zanotował wynik overowy w czterech z pięciu poprzednich gier, natomiast Legia w pięciu z sześciu rywalizacji. Patrząc na fatalną grę w defensywie obu drużyn, myślę, że to zdarzenie jest dobrą opcją.

  • +2,5 gola – 2.01

LV BET opinie: Pogoń wygra swój pierwszy mecz w sezonie

Drugie, a w zasadzie pierwsze spotkanie dzisiejszego dnia odbędzie się w Szczecinie. Pogoń na własnym boisku zagra z Koroną Kielce. Portowcy w trzech z czterech poprzednich rywalizacji nie zaznali smaku porażki, co jest niezłym prognostykiem, po fatalnym początku sezonu. Korona w każdym meczu tego sezonu traciła bramkę. Podopieczni Lettieriego nie strzelili gola tylko w starciu z Lechią Gdańsk. Jak prezentują się kursy główne przed tym meczem w ofercie LV BET opinie?

lv bet opinie

LV BET opinie:

Faworytem spotkania jest przedostatnia drużyna tabeli. Co ma wpływ na takie przeliczniki? Przede wszystkim ostatnia zwyżka formy Portowców. Dodatkowo Korona zagra w tym starciu bez swojego najlepszego zawodnika. Ivan Jukić jest kontuzjowany. Portowcy, licząc od 2005 roku, ani razu nie przegrali z tym rywalem na własnym boisku. Sześć wygranych i trzy remisy. Co więcej, Kielczanie w dwóch ostatnich wizytach w Szczecinie nie potrafili zdobyć bramki. Pogoń się w końcu przełamie?