Jesteś ciekaw czym są zakłady bukmacherskie? Te bonusy są dla Ciebie – LV BET z kodem promocyjnym 1500PLN dla graczy VIP! Bukmacher po raz kolejny oferuje początkującym graczom nowe bonusy powitalne! Aktywowanie oferty promocyjnej następuje po wykonaniu 2 prostych czynności:

 • założeniu konta na stronie tego operatora (możesz skorzystać z opcji szybkiej rejestracji, która trwa 1 minutę!)
 • wpisaniu naszego unikalnego kodu promocyjnego 1500PLN

 

 

Co daje wpisanie tego kodu przy rejestracji? Przede wszystkim upoważnia nas do uzyskania bonusu o wartości 1500 zł. Dzięki otrzymanej kwocie możemy zacząć obstawiać bez ryzyka utraty własnych środków pieniężnych! A to jeszcze nie koniec niespodzianek. Zainteresowany? Poniżej znajdziesz szczegóły oferty oraz informacje o dodatkowych bonusach!

 

Bonus powitalny na start z kodem promocyjnym VIP – 1500PLN

Po rejestracji na stronie LV BET z aktualnym kodem promocyjnym dla VIP, otrzymasz freebet w wysokości 20 zł bez depozytu. Ponadto na Twoje konto bukmacherskie przelane zostaną środki pieniężne o łącznej wartości 1500 zł! (1000 zł po pierwszej wpłacie, a 500 zł po drugim depozycie). Mamy coś również dla wiernych kibiców i pasjonatów zakładów wzajemnych – dodatkowy darmowy zakład w wysokości 50 zł! Wystarczy jedynie nabyć karnet na mecze klubu sponsorowanego przez tego bukmachera. O szczegółach promocji przeczytasz w regulaminie operatora LV BET. 

Zainteresowany zakładami bukmacherskimi? Już dziś możesz skorzystać z darmowych bonusów w łącznej kwocie 1570 zł! Na ten moment to najlepsza oferta na rynku. Zapoznaj się z ofertą dla VIP-ów.

specjalna oferta

 

Jak odebrać bonus z kodem promocyjnym VIP?

To niezwykle proste. Na początek wystarczy zarejestrować się na stronie u legalnego bukmachera LV BET. Proces założenia konta nie należy do skomplikowanych, jednak wymaga podania kilku informacji. Między innymi wpisania numeru konta bankowego oraz przesłania skanu dowodu tożsamości. Rada od nas – nie musisz być posiadaczem skanera, wystarczy zrobić zdjęcie obu stron dowodu Twoim smartfonem, najważniejsze by były kolorowe. W jakim celu to wszystko? Po to, by zweryfikować zgodność naszych danych osobowych. Przypominamy, że w zakładach bukmacherskich gracza obowiązuje zasada ukończenie 18 roku życia! 

Drugim krokiem jest wysłanie e-maila na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule wyrażenie – bonus bez depozytu. Na podstawie tej wiadomości przyznany zostanie freebet o wartości 20 zł, na wybrany przez Ciebie zakład. Kwota przyznawana jest jednorazowo, a do jej użycia nie wymagana jest wpłata depozytu na konto gracza. 

Ostatnim krokiem jest wpisanie naszego kodu promocyjnego. Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego z pewnością rzuci się nam w oczy pole przeznaczone do wpisania kodu – 1500PLN. Uzupełnienie tego pola jest jedynym warunkiem uzyskania bonusu powitalnego na start!

 

Jak obrócić bonus?

Każdy z oferowanych bonusów bukmacherskich jest objęty pewnego rodzaju warunkami obrotowymi. Mianowicie wymogi dotyczą zarówno bonusu od pierwszego jak i drugiego depozytu, a także freebetu. 

 • Przy pierwszym depozycie (w jakiejkolwiek kwocie pieniężnej) środkami bonusowymi musimy obrócić 4 razy po minimalnym kursie 2.0. 

 

 • Bonusem przy drugim depozycie wystarczy obrócić tylko 3 razy po kursie minimum 2.0. 

 

 • Obrót bonusem nie obejmuje zakładów na sporty wirtualne oraz te z opcja cash – out.

 

 • Jeśli jesteś zainteresowany kuponem AKO, wtedy pojedyncze zdarzenie znajdujące się na kuponie musi wynosić nie mniej niż 1.50. 

 

 • Musimy pamiętać, że przy wpłacie powyżej 1000 zł (np. 1300 zł) – obrót podlega wyłącznie kwocie 1000 zł. 

 

 • W przypadku bonusu od depozytu (freebet), będzie on aktywowany po obstawieniu zakładu KOMBI (składającego się z co najmniej 3 zdarzeń na kuponie), po łącznym kursie 2.50. Jeśli będziemy skłonni obstawić wyłącznie jedno zdarzenie, pamiętajmy że kurs na nie musi wynosić nie mniej niż 1.25. 

 

 • Posiadacze karnetów na mecze sponsorowane przez LV BET, do obrotu oferowanym dla nich bonusem, muszą spełnić wymóg czterokrotnego obrotu bonusem po kursie nie mniejszym niż 1.75.

 

Jak zagrać bonusem powitalnym? 

Zasady obrotu bonusem już znasz. Jeśli nie jesteś pewien czy dasz sobie radę z obstawieniem zakładu spełniającego wszelkie wymogi bukmachera, zdaj się na mnie! Krok po kroku omówię co powinieneś bądź powinnaś zrobić, aby móc zagrać bonusem. Zaczynamy!

 

Przykład zakładu z wykorzystaniem bonusu powitalnego:

Zdecydujmy, że obstawimy 3 zdarzenia o następujących kursach: 1.80, 1.20, 1,50. Pamiętajmy, że minimalny możliwy kurs obstawienia zakładu wynosi 2,0. Suma postawionych przez nas zdarzeń wyniosła 4,5 – została nieco przekroczona, jednak wymóg został spełniony. 

Na stawianym przez nas kuponie, dokładnie w prawym dolnym rogu, widnieje żółty przycisk Wykorzystaj bonus”. Po jego kliknięciu, pokaże się nam informacja Użyj bonusu”. (Przypominam, że na wykorzystanie bonusu powiadamy 30 dni!). Decydujemy się na włączenie mnożnika – klikamy żółty przycisk „Aktywuj”. 

Po wykonaniu powyższych czynności, okaże się czy nasz kupon spełnia warunki ustanowione przez legalnego bukmachera. Jeśli tak będzie, na samym dole kuponu ukaże się niebieski przycisk z napisem „Zakład bonusowy”. Po zatwierdzeniu wykorzystania bonusu, otrzymamy komunikat z informacjami dotyczącymi obstawionego przez nas zakładu. Między innymi: 

 • numerem postawionego przez nas kuponu
 • opisem wybranego przez nas zdarzenia bądź kilku zdarzeń
 • stawką jaką gramy
 • podatkiem
 • mnożnikiem
 • kursem całkowitym zakładu
 • liczbą zakładów na kuponie
 • ewentualną wygraną pieniężna

Czy warto korzystać z kodów promocyjnych bukmachera LV BET dla graczy VIP? Dzięki prostemu wpisaniu kodu „1500PLN” zyskujesz możliwość otrzymania niecodziennych promocji i najwyższych bonusów na rynku! Zachęcam do obserwowania strony bukmachera LV BET i wyszukiwania na niej dodatkowych ofert na specjalne wydarzenia. Możecie śledzić również naszą stronę i korzystać z przygotowanych przez nas kodów promocyjnych!

kod promocyjny