Na High League 3 będziemy mogli obserwować także starcie dwóch twórców treści, którzy nie pałają do siebie miłością. Mowa tutaj o pojedynku Lukas TV – Kamil Kossakowski. Kossakowski ma większe szanse na zwycięstwo, ale czy je wykorzysta? Na pewno warto będzie obejrzeć tę walkę, a także sprawdzić ciekawe typy, o których więcej piszemy niżej!

baner Fortuna high league 3
Fortuna

Lukas TV – Kamil Kossakowski typy na walkę

Już w sobotę, 04.06.2022, będziemy świadkami High League 3, czyli trzeciej gali tej federacji, w której dojdzie m.in. do walki Lukas TV – Kamil Kossakowski. Drugi z nich jest tutaj sporym faworytem, ale jeszcze swoje argumenty będzie musiał przekuć w zwycięstwo, co wcale nie będzie takie proste. Nie od dzisiaj wiemy, że freak fighty rządzą się swoimi prawami i tak też może być w przypadku tej rywalizacji!

Łukasz “Lukas TV” Wdowiak – Kamil Kossakowski zapowiedź walki

Patrząc po samych kursach faworytem tutaj niewątpliwie jest Kossakowski. Trzeba pamiętać, że jest to gala freak fightowa, a co za tym idzie, podczas niej zobaczymy różne rzeczy, w tym niespodzianki. Lukas TV na koncie ma zwycięstwo podczas historycznej walki dwóch na jednego. Ostatnim razem pokonał Kossakowskiego i jego sojusznika, a tym razem zawodnicy zmierzą się ze sobą 1 na 1. Kto tutaj wygra?

Najlepiej będzie więc obstawiać tę walkę z bonusem od Fortuny, a rejestrując się z kodem ZAGRANIE otrzymasz przecież zakład bez ryzyka. Przy okazji zerknij na nasze typy na High League 3 i grając z nimi zwiększ emocje z oglądania!

Lukas TV – Kamil Kossakowski, kursy bukmacherskie

1/2

Kolar - AlanCzłowieku

Fortuna
1.48
Kolar
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.42
Alan
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Lukas TV – Kamil Kossakowski, kto wygra walkę?

Kossakowski ma teoretycznie większe szanse na zwycięstwo, ale swoje argumenty będzie jeszcze musiał przekuć w wygraną, co wcale nie będzie proste. Na pewno dużo będzie zależeć od formy dnia, na co należy zwrócić uwagę. Kossakkowski ma sporo argumentów, ale kluczowym będzie radzenie sobie z presją, a ta na pewno będzie spora. Czy Lukas TV zatrzyma Kossakowskiego? Jeżeli chodzi o konkretne typy na tę walkę, to znajdziesz je niżej!

Typy na Lukas TV – Kamil Kossakowski

Wracając do samej walki Lukas TV – Kamil Kossakowski, to nie wiemy, w którą stronę może ona pójść, ale zdecydowanie bliżej nam do stwierdzenia, że to Kossakowski to wygra. Wiele argumentów za nim przemawia, dlatego proponowany przez nas typ to zatem zwycięstwo właśnie Kamila, który ma przewagę fizyczną i kondycyjną. Kurs w Fortunie wynosi 1.75, co daje nam spore value i może być świetną podstawą do zbudowania większego AKO!

Fortuna
1.55
+1.5 rundy
typy na lukas tv - kossakowskki
fot. fortuna

fot. pressfocus

Gdzie obstawić walkę Lukas TV - Kossakowski?

Walkę Lukas TV z Kossakowskim będziesz mógł obstawić w Fortunie!

Kto jest faworytem w walce Lukas TV - Kossakowski?

Większe szanse na zwycięstwo ma Kossakowski, co widać po kursach!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze