Lucky Loser w Totolotku – 25 PLN!

lucky loser Totolotek

Aby otrzymać bonus w ramach promocji Lucky Looser w Totolotku, należy posiadać zweryfikowane konto gracza, a podczas typowania przegrać postawiony kupon. Dokładnie tak – nietrafiony zakład równa się 25 PLN bonusu do dalszej gry! Pospieszcie się, akcja tra do 28 czerwca.

Skorzystajcie z promocji z dodatkowymi środkami na koncie, skorzystajcie z Totolotek bonus i zgarnijcie darmową kasę do gry!

lucky loser Totolotek

Lucky Loser zgarnia gotówkę!

Każdy gracz decydujący się na udział w promocji Lucky Loser w Totolotku może liczyć na zwrot części przegranej stawki zakładu. Taka niespodzianka dla tych, którzy postawili na zły typ. A przecież opisywana sytuacja może zdarzyć się każdemu i doskonale zdaje sobie z tego sprawę legalny bukmacher Totolotek!

Jak wziąć udział w akcji? Przede wszystkim należy obstawiać wyłącznie zdarzenia znajdujące się w kategorii polskiej 1. Ligi piłki nożnej. Zakłady kwalifikujące się do promocji to live, SOLO, KOMBI, pre-match oraz multiway. Pamiętajcie, że minimalna stawka zakładu wynosi 25 zł. Oczywiście środki użycie środków bonusowych nie wlicza się w warunki promocji.

Bonus przyznawany jest wyłącznie po przegranym zakładzie bukmacherskim, a jego maksymalna kwota to 25 PLN. W przypadku skorzystania z funkcji cash-out lub anulowania zakładu bonus nie zostaje wypłacany graczowi.

Bonus może zostać wykorzystany na dowolny sport (z wyjątkiem zakładów SYSTEM). Jego obrót wynosi x1 po kursie minimalnym 2.00.

Zaloguj się aby dodawać komentarze