Kolejny weekend w Ekstraklasie zapowiada się bardzo interesujący i z tego powodu bukmacher Totolotek przygotował bardzo interesujący bonus. Promocja w Totolotku polega na tym, że nawet w przypadku niepowodzenia, na Twoje konto i tak wróci do 25 PLN. Stawiasz i jeśli wygrasz, to kasa jest Twoja. Stawiasz i jeśli przegrasz, to… kasa wraca do Ciebie! Sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się, co jeszcze oznacza Totolotek bonus

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet + 0150 zł bez ryzyka

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 724 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł
FREEBET: 25 zł
BEZ RYZYKA: 150 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Lucky Loser na Ekstraklasę do 25 PLN

Obecny weekend w naszej lidze wygląda bardzo interesująco. Legia w meczu o mistrzostwo zagra z Lechem w Poznaniu. Piast podejmie Śląsk, a Cracovia uda się do Gdańska. A to jeszcze nie wszystko. Jeśli chcesz zagrać kupon na Ekstraklasę, to warto to zrobić w Totolotku, gdzie mamy promocję Lucky Loser. Jeśli Twój typ okaże się nieskuteczny, to na Twoje konto wróci postawiona stawka!

Postaw kupon za 25 zł, a w przypadku niepowodzenia, odzyskasz 25 zł na konto bonusowe gracza. Promocja trwa w dniach w dniach 3-5.07.2020. Na Twoim kuponie muszą znajdować się wyłącznie mecze na Ekstraklasę! Ewentualny bonus ważny jest przez 14 dni. Wymagany jest TYLKO jednokrotny obrót z kursem minimalnym 2.00.

Z takich promocji to aż żal nie skorzystać! Stawiasz kupon i jeśli siądzie, to wszystko trafia do Ciebie, a jeśli nie, to stawka i tak wraca na Twoje konto bonusowe! Nie masz konta, a chcesz skorzystać? Załóż je z linku http://zagranie.com/go/totolotek i kodu odbierz bonusy w Totolotku!

Nie wiesz co typować? Sprawdź TYPY EKSTRAKLASA!

Totolotek bonus – co jeszcze możesz zgarnąć?

Najstarszy polski bukmacher co chwilę zapewnia nam ciekawe bonusy, z których naprawdę warto korzystać! Jeśli jeszcze nie masz konta w Totolotku, to załóż je z kodu promocyjnego: 1074PLN, dzięki czemu zgarniesz ciekawe bonusy. Totolotek bonus oznacza bonus od depozytu w wysokości 1000 PLN, bonus 49 PLN za wpłatę przez aplikację oraz freebet w wysokości 25 PLN! Nie czekaj i załóż konto z naszego kodu już teraz!