Pierwsza połowa sezonu w chińskiej lidze League of Legends dobiega końca, a dokładnie to jej zasadnicza część. W przedostatnim etapie zmagań 6 drużyn zmierzy się ze sobą, aby zagwarantować sobie jak najlepsze miejsce w tabeli. Dziś przyjrzymy się dwóm z trzech meczów i spróbujemy podwoić stawkę!

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

JD Gaming -Dominus Esports

17.04.2020 r. Godz.12:00

Pierwszym spotkaniem, któremu się przyjrzymy, będzie spotkanie pomiędzy JD Gaming a Dominus Esports, prawdziwa walka Dawida z Goliatem! JD Gaming jest zdecydowanym faworytem bukmacherów w tym meczu, kurs na ich bezpośrednie zwycięstwo to jedynie 1.21! Skupmy się jednak na statystykach. JD Gaming dosyć pewnie idzie przez ten split, osiągając bilans 10-4, co daje 71% wygranych gier. Pamiętając jednak o tym, że każda gra w Chinach rozgrywana jest w formacie Bo3, to przyjrzyjmy się statystykom dotyczącym map. JD Gaming osiągnęło 69% wygranych poszczególnych map w swoich meczach, co daje im przewagę 12 map wygranych nad przegranymi. Jest to 3 wynik w całej lidze, co pokazuje, jak silną drużyną jest JD Gaming. Przejdźmy na chwilę do drużyny Dominus Esports. W ofercie u bukmacherów możecie jeszcze spotkać starą nazwę tej organizacji, a mianowicie Sinodragon Gaming. Drużyna ta zajmuje 14 miejsce w lidze, wyprzedzając jedynie 3 drużyny. Bilans, jaki osiągnęła to 6-9, stosunek wygranych map prezentuje się jeszcze gorzej, to zaledwie 42% wygranych map! Możemy więc wyraźnie zauważyć, że JD Gaming powinno bez trudu wygrać serię na drużynę Dominus, nie pozwalając przeciwnikowi na zbyt wiele. Aby upewnić się w tym przekonaniu, na korzyść drużyny JD Gaming przemawiają jeszcze 2 aspekty. Po pierwsze bardzo często nie tylko w esporcie, ale również w zwykłych rozgrywkach zdarza się, że drużyna z topu lekceważy teoretycznie gorszego przeciwnika i przez to jej ulega. Przyjrzyjmy się jednak JD Gaming. Drużyna ta przegrała jedynie 4 serie w tym momencie, w najgorszym wypadku przegrywali z drużyną znajdującą się w top 7 tabeli. Jeśli chodzi o mapy, to w przypadku meczów z ostatnimi 4 drużynami kończyły się one szybkim zwycięstwem JD wynikiem 2:0, dopiero drużyny od 13 miejsca w górę były jedynymi, którymi udało się urwać, chociaż mapę JD Gaming. Ostatnim czynnikiem wpływającym na jeszcze większą motywację tego zespołu jest fakt, że sezon zasadniczy rundy wiosennej się kończy. Pozostały do rozegrania dwie kolejki, po czym tabela zostanie zamknięta. JD Gaming z pewnością celuje w miejsce w pierwszej czwórce ligi, co zagwarantuje im automatyczny awans do ćwierćfinałów fazy play-off. Podsumowując całą analizę, jestem przekonany, że drużyna JD Gaming będzie chciała szybko i sprawnie rozgromić się z Dominus Esports. Doprowadzenie do trzeciej mapy będzie oznaczało możliwość porażki, a na to, drużyna, która pretenduje do zdobycia mistrzostwa ligi, nie może sobie pozwolić.

Moja propozycja:

Uważam, że JD Gaming będzie chciało szybko zakończyć to spotkanie i nie pozwoli przeciwnikowi nawet na chwilę oddechu.

JD Gaming – Dominus Esports

Typ: Dokładny wynik 2:0

Kurs: 1.60

 

Invictus Gaming –  Edward Gaming

17.04.2020 r. Godz. 14:00

Drugim spotkaniem, które poddamy analizie, będzie mecz tygodnia w LPL, obecny lider tabeli, Invictus Gaming zmierzy się z EDG, drużyną z długą historią w chińskim lolu, zajmującą obecnie 6 miejsce w tabeli. Spotkania między tymi drużynami zawsze obfitują w dużą dawkę profesjonalnych zagrań i emocji.  Zarówno jedna jak i druga drużyna zrobią wszystko, aby przechylić szalę zwycięstwa w tym meczu na swoją stronę, jednak według mnie to IG ma o wiele lepsze argumenty w tym starciu. Graczami, którzy szczególnie przykuwają moją uwagę, są Rookie i The Shy, kolejno midlaner i toplaner zespołu Invictus Gaming. Według wielu ekspertów są oni jednymi z najlepszych graczy na świecie na swoich pozycjach, są oni również w stanie grać pewnie, stabilnie, ale także widowiskowo i ryzykownie gdy jest taka potrzeba. Myślę, że to oni mogą przyczynić się do zwycięstwa IG. Najważniejszym aspektem, który przemawia na korzyść drużyny Invictus Gaming, są czyste statystyki. IG w tym sezonie miażdży swoich przeciwników, co pokazuje ich bilans: 12-2.  W kwestii map również prezentują się świetnie, win ratio na poziomie 71%. IG przegrało jedynie 10 map w 14 meczach, w których maksymalnie mogli ich rozegrać nawet 42. Poza tym prowadzą w tym momencie serię dwóch wygranych i jestem pewny, że utrzymają dalej tę formę, co spowoduje wygranie meczu na EDG. Perspektywa kończącego się sezonu jeszcze bardziej zmotywuje liderów tabeli do utrzymania się na pierwszym miejscu do końca sezonu zasadniczego. Pamiętajmy o tym, że pierwsze dwa miejsca w tabeli LPL gwarantują bezpośrednie wejście do półfinałów fazy play-off. Ponadto, warto też pomyśleć,  co daje wygranie rundy wiosennej. Oprócz nagrody pieniężnej zwycięzca otrzyma również możliwość reprezentowania swojego regionu na turnieju MSI, gdzie najlepsze drużyny walczą o trofeum. Myślę, że ta perspektywa dostatecznie dobrze zmotywuje Invictus do zwycięstwa w tym meczu. Podsumowując całą analizę: Invictus Gaming w tym sezonie gra niczym perfekcyjna drużyna, jej gracze zbudowali między sobą niesamowitą synergię, co w połączeniu z indywidualnymi zdolnościami graczy daje prawdziwą mieszankę wybuchową. Z drugiej strony, drużyna EDG moim zdaniem po prostu nie ma argumentów, żeby przeciwstawić się rozpędzonej drużynie IG.

Moja propozycja:

Invictus Gaming, jeśli chce udowodnić, że jest najlepszą drużyną w Chinach, musi wygrać tę serię.

Invictus Gaming – Edward Gaming

Typ: Invictus wygra mecz

Kurs: 1.45

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN✅

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN
✅Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
✅Kod promocyjny: ZAGRANIE50
 
Pieniądze można od razu wypłacić 💵

Kupon esport