Lorient – Nice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.08.2023

Aaron Ramsey

Gdzie oglądać mecz Lorient – Nice? W niedzielę po południu rozegrany zostanie mecz Lorient – Nice w ramach 2. kolejki Ligue 1. Planujesz obejrzenie tego starcia? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Lorient – Nice, transmisja na żywo w TV

Mecz Lorient z Niceą rozegrany zostanie w niedzielę 20 sierpnia 2023 o 15:00. Jego nieznacznymi faworytami będą goście, lecz potrafią oni płatać figle wyżej notowanym zespołom, więc może tutaj dojść do niespodzianki. Chcesz obejrzeć ten mecz w TV? Jego transmisja niestety nie będzie dostępna. Masz jeszcze jednak możliwość, by skorzystać ze streamu online.

Lorient – Nice: transmisja i stream online za darmo

Wspomniany mecz możesz obejrzeć także w STS TV. Operator ten pozwala bowiem swoim klientom na obserwowanie meczów przez internet w aplikacji mobilnej STS. Chcesz wiedzieć, jak uzyskać do nich dostęp?

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj minimum jeden kupon na 24h
  4. Ciesz się dostępem do streamów w STS TV
  5. Miłego oglądania!

Innym operatorem z transmisjami online jest Superbet. U tego operatora transmisje są zupełnie darmowe, ponieważ jedynym wymogiem jest posiadanie aktywnego konta. Jeśli się nie zarejestrowałeś, zrób to z kodem ZAGRANIE, zweryfikuj dane i oglądaj mecze Ligue 1 za darmo!

Gdzie oglądać Lorient – Nice?

Mecz Lorient – Nice obejrzysz w STS TV. U tego operatora dostępne są bowiem nie tylko transmisje meczów piłkarskich, ale również tenisowych, koszykarskich czy siatkarskich. Zachęcam zatem do korzystania z STS TV, a także odebrania zakładu bez ryzyka do 100 PLN dla nowych graczy.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze