Dziś zajmujemy się azjatycką częścią League of Legends i będziemy szukać zysku w rozgrywkach LPL oraz LCK. Będziemy przyglądać się spotkaniom drużyn Jd Gaming oraz Gen.G i mamy nadzieję na ich dobrą grę. Regiony Chin i Korei różnią się od siebie specyfiką gry drużyn, ale to, co je łączy, to z pewnością wysoki poziom rozgrywek. Pomimo spadku pozycji LCK na scenie międzynarodowej, to ciągle poziom drużyn jest niewątpliwie bardzo dobry. Liczymy zatem na popis umiejętności w dzisiejszych spotkaniach, a tymczasem zapraszam do lektury analizy!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 50 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1650PLN

Kod rejestracyjny
1650PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł FREEBET: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Afreeca Freecs – Gen.G
15.07.2020 r. Godz. 10:00

 

Zaczynamy od rozgrywek LCK, gdzie zajmujące trzecie miejsce Gen.G podejmować będzie zespół Afreeca Freecs. Czy Clid będzie w stanie poprowadzić swoją drużynę do kolejnego zwycięstwa? Ich gra wygląda naprawdę obiecująco i ja sam spodziewam się ich zdecydowanego zwycięstwa. Z czego wynikają moje oczekiwania? Jest to wypadkowa kilku czynników, które postaram się za chwilę przedstawić.

Na początek podstawy, czyli dotychczasowe wyniki drużyn. Gen.G po czterech tygodniach rozgrywek uzyskało bilans 6-2, wygrywając 75 % swoich gier. Pod względem map, wygrali oni 68% rozgrywanych “rund” co stanowi 68% całości. Afreeca Freecs zajmuje piąte miejsce w tabeli z bilansem 5-3. Na pierwszy rzut oka wydaje się więc, że są to drużyny zbliżone do siebie. Bukmacherzy widzą jednak wyraźnego faworyta w zespole Gen.G, z czym się zgadzam, co więcej, spodziewam się ich wygranej 2-0. Wynika to przede wszystkim z jakości drużyn, oraz ich ostatnich poczynań.

Gen.G jest jedną z najlepszych drużyn LCK, w tym splicie przegrali jedynie spotkania z T1 oraz DRX, czyli drużynami z absolutnego topu. Z gorszymi zespołami nie mieli większych problemów, dzięki czemu znajdują się w górnej części tabeli. Świetnie prezentuje się Clid, czyli jungler drużyny, również BDD i Ruler pokazują się z fenomenalnej strony. Ich umiejętność dostosowywania się było świetnie widać w ostatnim spotkaniu przeciwko Hanwha Life Esports, chociaż wiem, że ostatnia drużyna ligi nie jest idealnym punktem odniesienia. W tamtym meczu mogliśmy zauważyć zarówno świetnie kontrolowaną przez Gen.G grę pierwszą, gdzie powoli i systematycznie prowadzili grę, jak i nieco inną grę drugą, gdzie to HLE uzyskało przewagę w początkowej fazie gry. Wobec takiej sytuacji Gen.G raz po raz szukało opcji na odwrócenie gry na swoją korzyść, co ostatecznie się im udało.

Gen.G wyraźnie aspiruje do najwyższych miejsc na koniec splitu, żeby to się stało, muszą wygrywać takie gry jak jutrzejsza. Afreeca Freecs zdecydowanie nie jest słabym zespołem, jednocześnie nie zauważyłem w ich grze czegoś, co mogłoby mnie przekonać do postawienia na nich w tym starciu. Prezentują się oni świetnie przeciwko drużynom z dolnej części tabeli, natomiast odczuwają wyraźne problemy w starciach z najlepszymi. Gen.G jest jedną z najlepszych drużyn i po prostu nie są w tym momencie osiągalni dla AF. Muszą oni wygrywać spotkania takie jak te,i jednocześnie mają potrzebnych do tego graczy. Szczególnie liczę na dobry występ BDD oraz Rulera, są to gracze z naprawdę najwyższej światowej półki, co potwierdzają swoimi zagraniami w tym sezonie.

Podsumowując całą analizę, uważam, że Gen.G wygra to spotkanie bez straty mapy. Są oni lepszą drużyną, mają ogromną motywację do zwycięstwa, a ich przeciwnik nie pokazuje się najlepiej przeciwko drużynom z czołówki. Coraz częściej widzimy wyniki 2-0, ponieważ drużyna, która jest po prostu lepsza, często narzuca tempo gry i szybko wprowadza swój plan na daną mapę, wobec czego nie daje czasu przeciwnikowi na adaptację do ich warunków. Spodziewam się takiego przebiegu gry również jutro i typuje zwycięstwo Gen.G 2-0.

 

Afreeca Freecs – Gen.G
15.07.2020 r. Godz. 10:00
Typ: Handicap map: Gen.G Esports (-1,5)
Kurs: 2.11

 

Baner grupy esport

 

 

JD Gaming – Vici Gaming
15.07.2020 r. Godz. 13:00

 

Przechodzimy do rozgrywek LPL, gdzie JD Gaming podejmować będzie drużynę Vici Gaming. Faworytem tego starcia jest ta pierwsza drużyna, co zresztą chyba nikogo nie dziwi. JD zajmują aktualnie trzecie miejsce w tabeli, plasując się niżej jedynie od Top Esports oraz Victory Five. Dziś mierzyć się będą z drużyną ze środka tabeli, a mianowicie z ósmym Vici Gaming. Dlaczego to JD Gaming jest aż tak wyraźnym faworytem tego spotkania?

Jest to drużyna, która wygrała rudnę wiosenną, natomiast po przerwie wcale nie zwolniła tempa. Siedem wygranych na dziewięć spotkań, bilans map 15-7, to wszystko buduje nam obraz naprawdę mocnej ekipy. Świetnie prezentuje się Yagao oraz Kanavi, kolejno midlaner oraz jungler zespołu, a cała drużyna gra bardzo zorganizowanie i pewnie. Są oni jednymi z faworytów do wygrania całego sezonu, zaraz po Top Esports. Jeśli wygrają dzisiejsze spotkanie, to umocnią się w czołówce ligi, co pozwoli im na kontynuację swojej drogi do fazy play-off.  Czy Vici Gaming będzie w stanie postawić im opór?

Moim zdaniem nie, prezentują się oni naprawdę solidnie, jednak w tym spotkaniu musieliby naprawdę wspiąć się na absolutne wyżyny formy, a ich przeciwnicy musieliby zupełnie pogubić się w swojej grze. Vici Gaming jest obecnie zespołem ze średniej półki i nie sądzę, żeby JD Gaming nie poradziło sobie z takim rywalem. W tym spotkaniu spodziewam się dominacji JD Gaming, a szczególnie dobrej gry oczekuje od ich midlanera, Yagao. Zawodnik ten jest w stanie w pojedynkę ustawić ten mecz i sądzę, że ekipa Vici Gaming nie będzie w stanie go powstrzymać.

Ta część analizy jest zdecydowanie krótsza, ale wynika to po prostu ze skali zespołów. JD Gaming utrzymuje solidny, wysoki poziom od początku sezonu, gracze tej formacji są uznawani za jednych z najlepszych na świecie, a drużyna nie ma w zwyczaju przegrywać na o wiele słabsze drużyny. Moim zdaniem zobaczymy pewny, zdecydowany pokaz siły ze strony JD Gaming. Ciekawym typem wydaje się być ich zwycięstwo 2-0, jednak w tym meczu zdecydowałem się na bezpieczniejszą formę w postaci ich czystego zwycięstwa.

 

 

JD Gaming – Vici Gaming
15.07.2020 r. Godz. 13:00
Typ: JD Gaming wygra
Kurs: 1.30

 

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

 

Kupon betfan

Zaloguj się aby dodawać komentarze