ŁKS Łódź – Radomiak Radom: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.04.2024

Dani Ramirez z piłką przy nodze

Gdzie oglądać ŁKS Łódź – Radomiak Radom? Pierwszym spotkaniem niedzielnych zmagań na poziomie Ekstraklasy będzie starcie w Łodzi. Tam miejscowy ŁKS postara się podtrzymać swoje szanse na utrzymanie i pokonać niezłego wiosną Radomiaka. A gdzie i w jaki sposób oglądać tę rywalizację na żywo? Zapraszam do sprawdzenia wszystkich informacji na ten temat!

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

ŁKS Łódź – Radomiak Radom na żywo w TV

Spotkanie ŁKS-u Łódź z Radomiakiem Radom będzie pierwszym niedzielnym spotkaniem w ramach 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Dla gospodarzy może być to ostatnia szansa na powrót do gry o utrzymanie, natomiast goście po pokonaniu Rakowa 2:1 będą chcieli pójść za ciosem i ponownie pokwitować 3 punkty! Sam mecz zapowiada się więc ciekawie, a pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi 14. kwietnia 2024 roku o godzinie 12:30. Oczywiście spotkanie to będzie dostępne na żywo w TV. Taką transmisję znajdziemy na programie Canal+ Sport 3! A co wiadomo o legalnych streamach online w Internecie?

ŁKS Łódź – Radomiak Radom gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Rywalizację ŁKS-u z Radomiakiem będzie można również śledzić w Internecie i wszystko to odbędzie się również wobec legalnej i bezpiecznej transmisji! Spotkanie w Łodzi pokazane zostanie w formie streamu online, który wyemitowany zostanie na oficjalnej stronie internetowej telewizji Canal+, a więc w serwisie Canal+ Online. Już teraz możecie skorzystać z promocyjnej oferty i za naprawdę niewielkie pieniądze uzyskać dostęp do wszystkich gier PKO BP Ekstraklasy, co uczynicie w następujący sposób:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz ŁKS – Radomiak i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać ŁKS Łódź – Radomiak Radom?

Głównym założeniem tego artykułu było przybliżenie Wam kwestii tego, gdzie oglądać Ekstraklasę, oraz oczywiście to konkretne starcie w Łodzi! Z reguły mecze naszej ligi są łatwo i szeroko dostępne i nie inaczej będzie w tym przypadku. Do dyspozycji kibiców będzie zarówno transmisja w TV, jak i stream online. Wszystko to w ramach praw transmisyjnych, które są w rękach operatora Canal+. Ostatecznie to do Was należy decyzja, z której alternatywy skorzystacie. Ja trzymam kciuki za możliwie najlepsze widowisko i dziękuję za uwagę!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze