ŁKS – Korona Kielce: transmisja za darmo oraz stream online. W 1 lidze dojdzie dzisiaj do starcia Łodzian z Koroną, a więc dość interesującej rywalizacji. Obie te ekipy walczą o awans do Ekstraklasy, ale która z nich zdobędzie tak bardzo potrzebne punkty?

baner, fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

ŁKS – Korona Kielce, gdzie oglądać

ŁKS chciałoby powrócić do polskiej elity piłkarskiej, ale to wcale nie będzie proste wyzwanie dla tej ekipy. Po 20 kolejkach 1 ligi ma na koncie zaledwie 30 oczek, co nie daje jeszcze gwarancji bycia w TOP 6 i walki o baraże. Czy po dzisiejszej kolejce strata do czołówki się zmniejszy?

Korona Kielce obecnie jest na trzecim miejscu z 36 oczkami i stratą zaledwie sześciu punktów do drugiego Widzewa. Warto podkreślić jednak, że Korona ma też jedno spotkanie więcej niż ŁKS, a więc wcale nie może czuć się pewnie.

ŁKS – Korona Kielce, transmisja na żywo w TV

To spotkanie będzie pokazywane w Polsat Sport oraz Polsat Box Go. Jeżeli masz dostęp do kanałów sportowych Polsatu, to będziesz mógł bez przeszkód obejrzeć to starcie. Jeżeli tak nie jest, to zarejestruj się w Fuksiarzu z kodem promocyjnym ZAGRANIE i odbierz voucher na 30 dni do Polsat Box Go!

Oglądaj mecze ŁKS – Korona Kielce z kodem ZAGRANIE

Transmisja online z meczu ŁKS – Korona Kielce będzie też pokazana w Polsat Box Go. To internetowa platforma od tego dostawcy, w której będziesz mógł włączyć starcie tych ekip.

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać minimum 50 PLN na konto gracza
  4. Zgłoś się po voucher

ŁKS – Korona Kielce, transmisja online

Transmisja online ze spotkania ŁKS – Korona będzie dostępna w aplikacji na telefony od Polsat Box Go. To świetna alternatywa dla osób, które nie mogą oglądać tego starcia np. w telewizji.

ŁKS – Korona Kielce, szanse na zwycięstwo

Zdaniem Fuksiarza większe szanse na zwycięstwo ma ŁKS, aczkolwiek Korona na pewno powalczy tutaj o korzystny wynik. Warto przyjrzeć się kursom na to starcie:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 maja 2022 23:24.

Zdjęcie: pressfocus

 
Gdzie oglądać mecz ŁKS - Korona Kielce?

Spotkanie ŁKS - Korona Kielce będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której ŁKS zagra z Koroną?

Starcie ŁKS - Korona zaplanowano na godzinę 12:40.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze