ŁKS – GKS Katowice: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 13.11.2021

gracz łks podczas spotkania
W pierwszej lidze dojdzie dzisiaj do meczu ŁKS z GKS Katowice. Łodzianie będą faworytami w tym spotkaniu, a na sobie mają dużą presję. W końcu obecnie są poza TOP 6, czyli miejscami, które dają miejsce w barażach do Ekstraklasy. Strata jednak nie jest duża, a do końca sezonu pozostało jeszcze wiele kolejek. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz ŁKS z GKS i sprawdź, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online!

ŁKS – GKS Katowice – gdzie oglądać dzisiaj?

W tę sobotę ŁKS zmierzy się z GKS Katowice w ramach 17 kolejki pierwszej ligi. Tutaj gospodarze są stawiani przez wiele osób w roli faworytów. Nie specjalnie nas to dziwi, bowiem w tabeli są wyżej, a do tego dotychczas prezentowali się po prostu znacznie lepiej niż rywale. Teraz będą mieli okazję zmniejszyć stratę do TOP 6. Czy to się im uda? Sprawdź, gdzie obejrzeć w TV lub znaleźć stream online – zerknij też na transmisje live u bukmacherów.

ŁKS – GKS Katowice: gdzie oglądać za darmo?

Mecz ŁKS-u z GKS Katowice będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, ale jednak nie będzie to darmowa opcja. Tutaj trzeba zapłacić za abonament lub sprawdzić naszą współpracę z Fuksiarzem, do o której więcej napisaliśmy niżej. Nie zapominaj jednak, że często spotkania są pokazywane też u operatorów. Sprawdź nasz dedykowany tekst o transmisjach live u bukmacherów!

ŁKS – GKS Katowice: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Jak więc obejrzeć ŁKS – GKS w TV lub online? Tutaj z pomocą przychodzi Fuksiarz, który rozdaje vouchery o wartości 40 PLN. Te do wykorzystania są w Polsat Box Go, a niżej tłumaczymy, o co dokładnie chodzi.

  1. załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. zaloguj się i wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz voucher o wartości 40 PLN
  5. wykorzystaj go w Polsat Box Go
  6. pobierz aplikację Polsatu na TV i oglądaj tam mecz

baner fuksiarz polsat box go

Środkami wpłaconymi do Fuksiarza możesz normalnie obstawiać. Warto pamiętać, że ten bukmacher ma przecież ciekawe promocje na start.

ŁKS – GKS Katowice: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online ze spotkania ŁKS – GKS? Tym razem nie zerkniemy na transmisje live u bukmacherów, a właśnie nową platformę od Polsatu. Polsat Box Go to platforma streamingowa, która działa online. Wystarczy więc mieć dostęp do internetu, żeby móc obejrzeć spotkanie tych ekip.

ŁKS – GKS Katowice: zapowiedź meczu

ŁKS ma trudną sytuację w tabeli. Traci cztery punkty do TOP 6, więc na ten moment jest poza barażami. Wiemy jednak dobrze, że sytuacja w pierwszej lidze często się zmienia i tutaj może jeszcze dojść do kilku niespodzianek.

Zdjęcie: Tomasz Folta / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz ŁKS - GKS?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której ŁKS zagra z GKS?

Spotkanie ŁKS z GKS zaplanowane zostało na godzinę 18:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze