Liza – Dominika Rybak: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Fame MMA17

Liza – Dominika Rybak typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 18. Podczas zbliżającej się gali FAME MMA 18 będziemy mogli obejrzeć kilka walk, a jedną z nich jest starcie wspomnianych wyżej kobiet, więc możemy spodziewać się tutaj dobrego show. Który z nich wygra w tym pojedynku? 

Liza – Dominika Rybak typy i przewidywania

Już w sobotę czeka nas niesamowicie ciekawa walka w postaci starcia pojedynku Liza – Dominika Rybak. Druga walka tego wieczoru, która jednocześnie będzie puszczona w otwartym paśmie, to bardzo interesująca rywalizacja dwóch kobiet. Która z nich będzie górą w tej rywalizacji i jak stawiają tutaj bukmacherzy? Do naszych typów na Liza – Dominika Rybak przejdziemy niżej, a teraz czas na najciekawsze kursy na tę rywalizację. Widać z góry, która z zawodniczek ma o wiele większe szanse na zwycięstwo. Nie zapomnij sprawdzić także propozycji innych zakładów na FAME MMA 18, które znajdziesz na naszej stronie!

Liza – Dominika Rybak kursy bukmacherskie

Kursy na 1X2 w walce Liza - Dominika Rybak
Betclic
5.50
Liza
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic
Betclic
1.08
Rybak
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic

Liza – Dominika Rybak kto wygra walkę?

Zanim jeszcze przejdziemy do naszych typów na walkę Liza – Dominika Rybak, to warto opowiedzieć więcej o dotychczasowych poczynaniach obu zawodniczek, gdyż te nie były najlepsze. Zarówno jedna jak i druga jeszcze niespecjalnie pokazały się w oktagonie i raczej nie mają wiele do zaoferowania pod każdym względem. Nie zmienia to jednak faktu, że starcie tych zawodniczek zapowiada się na bardzo ciekawe! Liza z kolei nie miała jeszcze okazji poważnie się sprawdzić, więc kursy na nią nie mogą dziwić, ale na dotychczasowych konferencjach wypadła o wiele gorzej niż jej rywalka. Rybak ma także przewagę pod kątem fizycznym. Trzeba również wziąć pod uwagę, że będzie to występ dwóch amatorek, ale warunki fizyczne przemawiają za Dominiką, dlatego stawiamy tutaj na jej zwycięstwo!

Typy na Liza – Dominika Rybak

Nasze typy na FAME MMA 18, a konkretnie na walkę Liza – Dominika Rybak, będą skierowane w stronę drugiej z nich, gdyż ta dotychczas po prostu wypadła o wiele lepiej. Ciekawy typ to zwycięstwo Rybak poprzez KO, TKO, DQ lub poddanie. Kurs nie jest może zbyt wysoki, ale może stanowić świetny dodatek do większej taśmy. Liza nie ma tutaj praktycznie żadnego argumentu, który przemawiałby za nią. Kolejna rzecz, którą warto podkreślić, to psychika.

Śmiało można rzec, że jest to kluczowy czynnik w walkach amatorów w oktagonie. Rybak pod tym kątem wypada o wiele lepiej niż Liza, co zresztą widzieliśmy na konferencjach i w dotychczasowych wystąpieniach każdej z zawodniczek w programach FAME MMA. Ciekawym typem wydaje się być też +1.5 rundy. Kurs na takie zdarzenie to aż 2.00, co można już zagrać jako singiel i zwiększyć swoje emocje z oglądania!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze