Jest kilka takich meczów w sezonie Premier League, które zaznacza się czerwonym kółkiem w kalendarzu tuż po ogłoszeniu terminarza. Takim spotkaniem z pewnością jest rywalizacja Manchesteru City z Liverpoolem. Oba zespoły są typowane do walki o tytuł. Obecnie mają tyle samo punktów, więc dzisiejsze starcie może zmienić sytuację w tabeli. Jak ten pojedynek analizują legalni bukmacherzy?

Legalni bukmacherzy – sprawdź, co proponują bukmacherzy na hit Premier League!

Starcie na szczycie ligowej tabeli w oczach legalnych bukmacherów

W tym meczu może się zdarzyć dosłownie wszystko. Każdy scenariusz jest możliwy, co sprawia, że oczekiwanie na to starcie jest jeszcze większe. Liverpool i Manchester City od początku sezonu są niepokonane. Oba zespoły do tej pory wygrały sześć spotkań i zaliczyły jeden remis wyjazdowy. The Reds zremisowali w ostatniej kolejce z Chelsea na Stamford Bridge, natomiast Obywatele podzielili się punktami kilka kolejek wcześniej z Wolves na Molineux. Obecnie wyżej w tabeli jest Manchester City za sprawą lepszego bilansu bramek. Czy w związku z tym The Citizens są faworytem niedzielnego starcia w opinii legalnych bukmacherów? Niekoniecznie, a tak prezentuje się oferta kursów głównych w Fortunie i LV BET.

legalni bukmacherzyLV BET:

legalni bukmacherzy

Fortuna:

Faworytem tego starcia według legalnych bukmacherów jest Liverpool. The Reds zagrają na własnym boisku, co może być bardzo istotnym czynnikiem. Kurs w LV BET na wygraną gospodarzy wynosi 2.45, natomiast w Fortunie 2.55. Przeliczniki na remis to odpowiednio 3.45 i 3.55, natomiast zwycięstwo gości jest wyceniane po kursie 2.8 w obu przypadkach.

Legalni bukmacherzy przewidują bramki z obu stron

W tym meczu nie mogło być innego scenariusza. Liverpool i Manchester City dysponują najmocniejszymi liniami ataku w całej Premier League. Na ich grę patrzy się z przyjemnością. Obywatele zdobyli do tej pory 21 bramek, a Liverpool 15, co jest drugim najlepszym wynikiem w stawce – ex aequo z Chelsea. Kurs na gola z obu stron nie jest wysoki, jednak można było się spodziewać takiego rozwiązania.

Fortuna:

LV BET:

Inną opcją na to spotkanie jest +2,5 gola. Wszystkie pięć ostatnich starć tych drużyn zakończyło się takimi wynikami. W poprzednim sezonie Premier League fani obejrzeli aż 12 trafień w dwóch rywalizacjach, co daje nam średnią sześciu goli na mecz.

Fortuna:

  • +2,5 gola – 1.63

LV BET:

  • +2,5 gola – 1.60

W takich przypadkach, gdzie może się wydawać, że mamy pewniaczka na bramkę z obu stron i over, warto spojrzeć również na odwrotne opcje. Liverpool i Manchester City, to do tej pory dwa zespoły, które straciły najmniej bramek w całej ligowej stawce. W siedmiu meczach Alisson i Ederson wyjmowali piłkę z siatki tylko trzy razy. Ciekawe kursy w tym przypadku można złapać grając -3,5 gola. Za taki under otrzymujemy przeliczniki na poziomie 1.54 i 1.56.

Fortuna:

  • -3,5 gola –  1.56

LV BET:

  • -3,5 gola – 1.54

Strzelcy bramek, czyli kto trafi do siatki według legalnych bukmacherów

W przypadku wielkich meczów zawsze można zgarnąć ciekawe kursy na typowaniu strzelców. Oba zespoły mają kosmiczną moc w ataku. Po stronie City najlepiej prezentuje się przelicznik na gola Sergio Aguero, jednak nie wolno zapominać również o Sterlingu, który jest w formie. Jeśli chodzi o Liverpool, to moim zdaniem najlepszym wyborem jest Roberto Firmino, ponieważ Mohamed Salah wyraźnie zawodzi od początku sezonu.

Fortuna:

  • Aguero gol – 2.4

LV BET:

  • Firmino gol – 2.85