Gdzie oglądać mecz Liverpool – Villarreal? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. We wtorek 5 kwietnia o 21:00 w Lidze Mistrzów po raz kolejny będziemy świadkami hitu w postaci rywalizacji Obywateli z mistrzami Hiszpanii. Warto podkreślić, że będzie to dopiero pierwsze starcie pomiędzy tymi ekipami.

fuksiarz, baner, polsatbox

Liverpool – Villarreal, gdzie oglądać

Dzisiaj w Lidze Mistrzów rozegrany zostanie drugi półfinał, w którym The Reds podejmą na własnym stadionie Żółtą Łódź Podwodną, więc będziemy świadkami dobrego spotkania i te powinno przynieść nam spore emocje. Gospodarze na pewno są tutaj ogromnymi faworytami, ale nie mogą zlekceważyć gości, tak jak to zrobili zawodnicy Juventusu, czy Bayernu Monachium. Widowisko rozpocznie się o godzinie 21:00, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby sprawdzić, gdzie oglądać spotkanie Liverpool – Villarreal!

Liverpool – Villarreal, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Liverpool – Villarreal? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Sport Premium 1 oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go w pakiecie sportowym tej platformy. Ta jest do pobrania na wszystkie urządzenia z systemem Smart TV, a więc większość nowych telewizorów. Do działania Polsatu potrzebujesz jednak jeszcze sprawnego internetu, o czym warto pamiętać, przy oglądaniu meczów Ligi Mistrzów.

Liverpool – Villarreal, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport Premium 1, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania Obywateli z mistrzem Hiszpanii, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Fuksiarzu możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki voucher? To akurat jest bardzo proste i dokładnie to tłumaczymy w specjalnej instrukcji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go
Skoro już wiesz, gdzie oglądać spotkanie Liverpool – Villarreal w TV, to teraz sprawdź jeszcze, jakie są proponowane przez nas typy dnia i oglądając u bukmacherów to starcie zwiększ swoje emocje!

Liverpool – Villarreal, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Liverpool – Villarreal, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Hitowa rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Polsat Box Go oraz u partnerów tej telewizji, bo tylko tam można oglądać Ligę Mistrzów.

Liverpool – Villarreal, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie Liverpool jest faworytem w tej parze, ale Villarreal na pewno może tutaj poszukać swoich szans. Zanim rozpocznie się to starcie możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 03:55.
fot. pressfocus
Gdzie oglądać mecz Liverpool - Villarreal?

Starcie The Reds z Żółtą Łodzią Podwodną będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Liverpool zagra z Villarrealem?

Mecz tych ekip zaplanowano na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze