Liverpool – Southampton: gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 27.11.2021

salah liverpool

W sobotę w Premier League będziemy mogli obejrzeć występ drużyny Jana Bednarka. Jego Southampton zmierzy się na wyjeździe z Liverpoolem. The Reds są w gronie faworytów do wygrania ligi, więc Świętym nie będzie łatwo tutaj o jakiekolwiek punkty. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Liverpoolu z Southampton i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV!

Liverpool – Southampton: gdzie oglądać dzisiaj?

Dzisiaj w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii zobaczymy aż pięć spotkań. W jednym z nich zawodnicy Liverpoolu zagrają na własnym stadionie z Southampton. The Reds pod wodzą Kloppa znowu grają tak, jak w mistrzowskim sezonie, a to oznacza, że w większości spotkań będą mocnymi faworytami. Tak też jest tym razem, gdy przyjdzie się im zmierzyć ze Świętymi. Czy drużyna Polaka zatrzyma na wyjeździe Czerwonych? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Liverpoolu z Southampton. Przy okazji odbierz bonus w eWinner na start i zgarnij voucher do Canal+ Online.

Liverpool – Southampton: gdzie obejrzeć za darmo?

Spotkanie pomiędzy Liverpoolem, a Southampton będziesz mógł obejrzeć za darmo w Canal+ Online. Zasady są bardzo proste i przygotowaliśmy kompletną instrukcję, ale nie możesz pominąć żadnego kroku:

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon i zgłoś się na czat gracza po voucher
  5. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online
  6. Oglądaj mecz

baner ewinner voucher canal+ online

Liverpool – Southampton: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Z całą pewnością spotkanie Liverpoolu z Southampton będzie chętnie oglądane w TV. Tak się składa, że w Polsce prawa do pokazywania angielskiej ligi ma Canal+, które posiada swoje kanały telewizyjne. Spotkanie The Reds będzie również do obejrzenia w Canal+ Online, które możesz pobrać na telewizję.

Liverpool – Southampton: stream na żywo online

Stream online Liverpoolu z Southampton będzie dostępny m.in. na Canal+ Online, bo to właśnie ta platforma działa online. Jedyne co musisz mieć, to dostęp do internetu.

Liverpool – Southampton: zapowiedź meczu

W eWinner bonus na start będziesz mógł odebrać z kodem ZAGRANIE. To ważna informacja, bo np. taki zakład bez ryzyka przyda Ci się chociażby, żeby obstawić spotkanie Liverpoolu z Southampton i zwiększyć tym samym swoje emocje z oglądania.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Liverpoolu z Southampton?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Liverpool zagra z Southampton?

Spotkanie The Reds z Southampton będziesz mógł obejrzeć już od godziny 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze