Liverpool – Newcastle: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.01.2024

Joe Gomez w walce z Wilsonem

Gdzie oglądać Liverpool – Newcastle? Rok 2024 w Premier League zacznie się z przytupem, bo już 1. stycznia dojdzie do bardzo ciekawego zestawienia, a mianowicie spotkania Liverpool – Newcastle. Na pewno wielu kibiców zechce obejrzeć ten mecz na żywo, a w poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób zobaczyć rywalizację The Reds ze Srokami. Zapraszam więc do lektury.

Liverpool – Newcastle, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Liverpoolu z Newcastle zostanie rozegrane w ramach kończącej się powoli 20. kolejki angielskiej Premier League i zdecydowanie będzie jednym z większych hitów tej serii gier! Wszak mówimy tu o batalii walczącego o mistrzostwo kraju Liverpoolu z zawsze groźnym zespołem Srok. Samo spotkanie, jak już wiecie, odbędzie się w Nowy Rok, czyli 1. stycznia 2024 roku o godzinie 21:00 polskiego czasu. Niestety jednak nie będzie możliwości obejrzenia go na żywo w telewizji. Dostępny będzie natomiast legalny i sprawdzony stream online, do którego za momencik przejdę!

Liverpool – Newcastle: transmisja i stream online za darmo

W dobie dzisiejszych czasów coraz większym zainteresowaniem i popularnością cieszą się streamy online, a wielu kibiców ogląda spotkania w formie transmisji bukmacherów. W przypadku starcia Liverpool – Newcastle streamu online nie znajdziemy niestety u wspomnianych bukmacherów. Oferuje go natomiast oficjalny wydawca Premier League w Polsce, a więc serwis Viaplay. Po zalogowaniu na tym portalu będzie jednak trzeba dokonać płatności i wykupić odpowiedni pakiet, aby cieszyć się transmisjami z meczów angielskiej ekstraklasy. A jak rywalizację 20. kolejki postrzegają bukmacherzy? 

Gdzie oglądać Liverpool – Newcastle?

Finalnie wychodzi więc na to, że szlagier Premier League pomiędzy Liverpoolem, a Newcastle dostępny będzie w naszym kraju tylko i wyłącznie za sprawą serwisu streamingowego Viaplay. Najpewniej w najbliższych tygodniach układ praw telewizyjnych do angielskiej ekstraklasy się zmieni, jednak na ten moment wszystkie mecze tych rozgrywek znajdziemy właśnie w Viaplay. Na sam koniec dopowiem, że kupony na to starcie obstawicie z poziomu aplikacji bukmacherskich. Powodzenia i wielu emocji w poniedziałkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze