Gdzie obejrzeć spotkanie Liverpoolu z Newcastle? Tego dowiesz się właśnie z poniższego artykułu. Już dzisiaj Liverpool podejmie u siebie Newcastle. The Reds są mocnymi faworytami, przynajmniej na papierze, jednak wiemy, że Klopp kiedyś musi zacząć rotować składem. Czy to się stanie już teraz? A może nawet z rezerwowymi zdobędzie trzy punkty?

Liverpool – Newcastle – gdzie oglądać dzisiaj?

Na samym wstępie warto wspomnieć, że mecze Premier League w sezonie 2021/2022 możesz oglądać na Canal+ Sport lub w Canal+ Online. Pierwsza z tych opcji dostępna jest w telewizji, a druga przez internet. Starcie Liverpoolu z Newcastle ogólnie zapowiada się na dość ciekawe i na pewno warto je będzie obejrzeć. W końcu na boisku zagrają duże gwiazdy, jak m.in. Salah. Niżej tłumaczymy, jak wykorzystać w eWinner kod promocyjny ZAGRANIE i zgarnąć voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online!

Liverpool – Newcastle: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Liverpool – Newcastle? Możesz to zrobić bez płacenia za abonament w Canal+ Sport. Postępuj według tej instrukcji:

  1. zarejestruj się w eWinner: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. zaloguj się na konto, zweryfikuj dane w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. ZGŁOŚ SIĘ po voucher na 30 dni do Canal+ Online
  5. wykorzystaj go na stronie Canal+

baner na voucher ewinner

Liverpool – Newcastle: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie będzie transmisja w TV ze spotkania Liverpoolu z Newcastle? W naszym kraju to właśnie Canal+ Sport ma prawa do transmisji. Możesz pobrać np. aplikację na telewizor od Canal+ Online i tam oglądać mecze.

Liverpool – Newcastle: stream na żywo online

Gdzie będzie stream na żywo online ze spotkania Liverpool Newcastle? Polecamy Ci użyć np. aplikację mobilną od Canal+ Online i w niej obejrzeć to starcie. Dzięki temu ten mecz obejrzysz będąc nawet w podróży.

Liverpool – Newcastle: zapowiedź meczu

Rywalizacja pomiędzy Liverpoolem, a Newcastle powinna obfitować w wiele goli i ciekawych sytuacji. The Reds na papierze wyglądają na lepszy zespół. Goście nie błyszczeli dotychczas, ale może akurat w tym starciu się przełamią.

Zdjęcie: PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze