Gdzie oglądać mecz Liverpool – Everton? Wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu, gdzie dokładnie o tym piszemy. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Zdobyć trzy punkty to nie będzie jednak wcale takie proste zadanie, bo przecież goście będą chcieli zacząć dobrą passę po ostatnim zwycięstwie.

ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Liverpool – Everton, gdzie oglądać

The Reds w niedzielę podejmą na własnym stadionie Everton, czyli będziemy świadkami dość ciekawego spotkania, które może pośrednio decydować o mistrzostwie kraju. Dlaczego tak uważamy? Ponieważ strata punktów w wykonaniu The Reds może sprawić, że nie prześcigną już w tabeli Obywateli. Na pewno będzie to dobre widowisko i warto sprawdzić, jak pójdzie obu drużynom. Jeżeli nie wiesz, gdzie oglądać spotkanie Liverpool – Everton, to niżej Ci pokażemy!

Liverpool – Everton, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać mecz Liverpool – Everton w telewizji? To spotkanie zostanie pokazane w Canal+ Sport oraz w Canal+ Online. Pierwsza z tych opcji jest dostępna m.in. w abonamencie sportowym, a druga z kolei ma swoją aplikację na telewizor, którą możesz pobrać na urządzenie z systemem Smart TV. To świetne rozwiązanie, bo dzięki naszej współpracy z eWinnerem jest darmowe.

Liverpool – Everton, transmisja na żywo za darmo

Co masz zrobić, jeżeli chcesz oglądać mecz Liverpool – Everton, a nie masz dostępu do Canal+ Sport? No to wtedy sprawa jest prosta, bo korzystasz z Canal+ Online i oglądasz to starcie. Rejestrując się w eWinner zgarniesz voucher na 30 dni! Jak go zdobyć? To opisujemy dokładnie w specjalnej instrukcji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Liverpool – Everton, transmisja online

Transmisja online z meczu Liverpool – Everton legalnie będzie do obejrzenia tylko w Canal+ Online. Nie ma innej, legalnej opcji. Raczej znajdą się nielegalne streamy, ale być może przez lagi lub inne problemy przegapisz bramkę – po co ryzykować w ten sposób? Warto wspomnieć, że u bukmacherów możesz nie tylko odebrać bonusy, czy zagrać zakłady, ale także właśnie obejrzeć to spotkanie, albo odebrać voucher na inną platformę, gdzie jest to możliwe!

Liverpool – Everton, szanse na zwycięstwo

Teoretycznie większe szanse na zwycięstwo mają gracze Liverpoolu. The Reds zagrają z Evertonem u siebie i wystąpią w roli faworytów (podobnie uważają bukmacherzy). Ci o wiele większe szanse dają im ze względu na ostatnią formę, która jest po prostu znacznie lepsza.
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 11:43.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać spotkanie Liverpool - Everton?

Mecz Liverpoolu z Evertonem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Liverpool zagra z Evertonem?

Spotkanie The Reds - Everton zaplanowano na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze