Nie wszystkie wydarzenia sportowe w Polsce zostały odwołane za sprawą koronawirusa. Organizatorzy FAME MMA stwierdzili, że mimo wszystko 6. gala odbędzie się w tę sobotę. W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak zaproponować kupon i przeanalizować starcie wieczoru, gdzie zmierzy się Linkimaster oraz Zusje. Jakie typy brać na kupon?

Typy na galę FAME MMA 6 znajdziesz wyłącznie w ofercie LVBET

Przycisk z rejestracją do LVBET na użycie kodu promocyjnego

Przejdź do rejestracji w LVBET przez powyższy przycisk, aby zgarnąć:

Przy walce Linkimaster z Zusje także parę zdań od redakcyjnej koleżanki, Kamili! Ja natomiast nie znając zbytnio uczestników gali z ich prywatnego życia, staram się podejść do analizy od strony sportowej. Jakie typy na Linkimaster albo Zusje podczas FAME MMA 6? Odpowiadamy poniżej.

Linkiewicz vs Zusje - kursy w LVBET na FAME MMA 6

FAME MMA 6 – typy na walkę Linkimaster vs Zusje

Dlaczego wygra Linkimaster?

Kamila Paczkowska: Ponieważ ma większe doświadczenie w walkach FAME MMA od swojej rywalki. Dla Marty Linkiewicz to już trzecia gala, na swoim koncie ma już 1 wygrane i 1 przegrane starcie.

Damian Maniecki: Zgadzam się z Kamilą, że w takim starciu doświadczenie może okazać się kluczowe. Ten aspekt jest właśnie po stronie faworytki… znacznej faworytki. Kurs nie wydaje mi się adekwatny do zdarzenia, ponieważ Zusje jest zbyt dużym znakiem zapytania. Jak spytasz mnie – kto według Ciebie wygra? Odpowiem Linkimaster. Jak spytasz mnie – czy obstawiać Linkimaster po kursie 1,20? Odpowiem nie.  Oczywiście na singlu to nie ma kompletnego sensu, ale nawet nie brałbym tego do akumulacji. Pomijając doświadczenie Marty Linkiewicz, to oglądając urywki z jej treningu można zauważyć, że przyjmuje do wiadomości jakieś aspekty techniczne i jej ruchy w jakimś stopniu są prawidłowe. Z drugiej strony nie ma się co oszukiwać, że tutaj nie dostaniemy wyrachowanego starcia dla koneserów sportów walki. Wygra ta dziewczyna, która zaprezentuje większą agresję i odwagę. Przy tym warunki fizyczne mogą mieć znaczenie, bo Linkimaster bez problemu poradziła sobie z mniejszą od siebie Godlewską. Z drugiej strony drobniejsza Lil Masti poradziła sobie z Linkiewicz.

Kamila Paczkowska: W tym pojedynku nie należy kierować się wagą Pań, ponieważ obie mierzą około 170 cm, a ich waga wskazuje dokładnie 60 kg. Jedyne, co możemy wziąć za pewnik to większe doświadczenie Marty, choć poprzednia walka z debiutantką okazała się dla niej przegrana.

Damian Maniecki: Faktycznie warunki fizyczne to nie będzie atut żadnej z fighterek. Podsumowując, doświadczenie, jakieś podstawowe umiejętności oraz agresja to czynniki, kótre przemawiają za faworytką.

Grafika FAME MMA 6 - Zusje vs Alek

Dlaczego wygra Zusje?

Kamila Paczkowska: Kurs na Martę Linkiewicz nie powala na kolana. Nawet jeśli jesteśmy pewni jej wygranej, nie jesteśmy w stanie na tym zbyt wiele zarobić.

Damian Maniecki: Mając tak dużo niepewności wobec tej walki, a przynajmniej w kontekście Zusje – jak poradzi sobie mentalnie, jak jej forma fizyczna i umiejętności w sportach walki, rozważając aspekt czysto matematyczny, jak już to większym sensem jest stawianie właśnie na Kamilę Smogulecką. Kurs 2,85 pozwala nawet na granie na singlu. Oczywiście będzie to też strzał w ślepo, bo jak wspomniałem, Zusje jest wielkim znakiem zapytania. Nawet nie widzieliśmy żadnych urywek z jej treningów.

Kamila Paczkowska: Zawodniczki nie spotkały się jeszcze w klatce i tak naprawdę nie możemy być pewni, jak w swoim debiucie poradzi sobie Zusje. Nie wiadomo, jakie doświadczenie w sportach walki ma Kamila Smogulecka, ale miała sporo czasu na przygotowanie się do pojedynku. Choć wydaje się nieco delikatniejsza od Linkimaster to niepowiedziane, że nie może nas zaskoczyć swoja formą.

Damian Maniecki: Otóż to, kochamy sport za swoją nieprzewidywalność, a tutaj są przesłanki do takiej niespodzianki. Zusje owszem jest drobna, ale jak wcześniej wspomniałem mała Lil Masti poradziła sobie z Linkimaster, to może uda się ta sztuka także Smoguleckiej? Tutaj trudno zrobić jakiekolwiek podsumowanie mówiące dlaczego wygra underdog tego starcia… ale mogę napisać, że pod kątem niewiadomej (brak przesłanek na plus, ale też na minus) ten  kurs może okazać się wartościowy.

FAME MMA 6 – jakie typy na kupon?

Nie będę ukrywał, ale bardzo trudno jest mi stworzyć propozycję kuponu, która da podwojenie. Ostatecznie jednak mam pomysł na dubla. Na początek, dlaczego trudno mi zaproponować typy na FAME MMA 6? Interesuje się sportami walki, ale większość zawodników na karcie jest mi anonimowa i nie ma materiału z ich walk. Druga sprawa, kursy nie pozwalają na wiele. Marża LV BET na to zdarzenie jest dość duża. Niemniej, niektórzy z Was jednak taką rozrywkę na sobotni wieczór sobie wybiorą i chcą być z kuponem. Jak wyżej pisałem, Zusje to ciekawa opcja do rozważenia – mimo że trochę lotto.

Poza tym uważam, że Marcin Najman wygra swoją walkę. Kurs na El Testosterona pozwala wziąć ten typ do akumulacji. Mimo że ta postać jest raczej pośmiewiskiem w sportach walki, to przypomnę, że przyjdzie mu rywalizować na wydarzeniu, gdzie sam się czasami zastanawia jak się tam znalazł. To Najman ma największe doświadczenie w bojach. O Bestii wiemy bardzo mało, poza tym, że rywal typowanego przeze mnie zawodnika jest duży. Jednak mięśnie nie walczą, a El Testosteron musi mieć granicę ośmieszania swojej osoby.

Drugim zdarzeniem na kupon jest fakt, że starcie Wojciecha Goli z Rafonixem potrwa więcej niż 1,5 rundy. Marcin Krasucki wygrał raz przez kontuzję rywala, a raz przegrał przez poddanie. Natomiast uczestnik Warsaw Shore będzie debiutował w swojej organizacji. Jednak widziałem urywki z jego walki z Bonusem… no i nie jest to nic obiecującego. Jednocześnie nie wiem co może do klatki wnieść Rafonix. Niemniej obaj jakieś pojęcie o walczeniu mają i raczej to nie będzie walka na hura jak u dziewczyn. Prognozuje spokojny początek, a nawet w przypadku wariactwa, brak skończenia w pierwszej rundzie przez brak narzędzi ku temu przez obu panów.

W efekcie mamy dubel na podwojenie stawki. Piszcie w komentarzach jakie Wy macie pomysły na sobotnią galę FAME MMA 6 i jakie typy na starcie wieczoru pomiędzy Linkimaster i Zusje.

PRZEJDŹ DO REJESTRACJI W LV BET

Kupon na Fame MMA 6

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze