Lincoln – Qarabag: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.07.2023

Piłkarze Qarabagu przed rozpoczęciem spotkania

Gdzie oglądać Lincoln – Qarabag? Już w środku lipca rozpoczynają się pierwsze fazy eliminacji do Champions League. O grze w tych rozgrywkach marzą ekipy z Luksemburga, czy Gibraltaru, a realnie myślą o niej takie ekipy jak Qarabag. Mistrzowie Azerbejdżanu we wtorek zmierzą się z mistrzem Gibraltaru, czyli Lincoln. Gdzie i w jaki sposób obejrzeć to spotkanie na żywo? O tym w poniższym tekście.

Lincoln – Qarabag na żywo w TV

W najbliższy wtorek dojdzie do kilku spotkań eliminacji Champions League. Dokładnie rzecz ujmując, meczów tych będzie dokładnie 10, a wśród nich również mecz Rakowa Częstochowy. Starcie mistrza Polski obstawicie w aplikacji mobilnej Betfan. Wracając natomiast do tematu transmisji, starcie Lincoln – Qarabag odbędzie się wcześniej, aniżeli spotkanie Rakowa, gdyż rywalizacja na Gibraltarze rozpocznie się o godzinie 17:30. Niestety nie znajdziemy jednak tego spotkania na żadnej stacji telewizyjnej.

Lincoln – Qarabag gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie w telewizji, to być może rywalizacja Lincoln – Qarabag dostępna będzie w formie streamu online? Coraz więcej bukmacherów decyduje się na pokazywanie transmisji meczów piłkarskich na swoich stronach, stanowiąc legalne i bezpieczne źródło. Spotkanie Lincoln – Qarabag będzie dostępne w takiej formie między innymi u bukmachera Betfan, o którym to warto poczytać opinie. Wystarczy zalogować się na swoje konto, obstawić dowolny kupon i odnaleźć mecz Lincoln – Qarabag w Betfan TV!

Gdzie oglądać Lincoln – Qarabag?

Pora więc na mini podsumowanie powyższego artykułu. Spotkanie Lincoln – Qarabag nie zostanie niestety pokazane w telewizji, jednak będzie można obejrzeć je na żywo z wykorzystaniem streamów online u polskich bukmacherów. Osobiście polecam operatora Betfan, którego aplikację zainstalujecie także na swoim telefonie i z tego poziomu będziecie w stanie śledzić poczynania Lincoln i Qarabagu!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze