Lil Masti – Zusje: typy i kursy bukmacherskie – więcej o tym piszemy niżej. Na High League 3 będziemy świadkami dwóch starć kobiet, a jednym z nich będzie rywalizacja Lil Masti z Zusje. Która z zawodniczek wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Na papierze to Bogusz jest tutaj ogromną faworytką, ale czy faktycznie wykorzysta swoje argumenty?

baner Fortuna high league 3

Lil Masti – Zusje, typy na walkę

Typy na Lil Masti – Zusje są o tyle ciekawe, że widzimy dużą dysproporcję w samych mnożnikach. Zdaniem bukmacherów faworytką jest Lil Masti, co nie specjalnie nas dziwi. W końcu ta przygotowywała się długo do walki, a teraz będzie mogła  pokazać swoje umiejętności na High League 3. Patrząc na jej doświadczenie, łatwo można wyciągnąć wniosek, że powinna tutaj wygrać bez przeszkód.

Aniela Lil Masti Bogusz – Kamila Zusje Smogulecka, zapowiedź walki

Lil Masti do walki z Zusje podejdzie jako faworytka i to przez “duże F”. Jej doświadczenie z innych walk na pewno przeważy tutaj szalę. Zusje co prawda nie jest świeżakiem, ale trudno tutaj szukać argumentów, które sprawiłyby, że będzie faworyzowana w tym starciu. Lil Masti niemal pod każdym względem jest lepsza od niej, co zresztą przekłada się właśnie na kursy dostępne u bukmacherów.

W czym przeważa Lil Masti? 

  • Większy zasięg ramion
  • Większe umiejętności 
  • Lepiej radzi sobie z presją
  • W przeciwieństwie do Zusje dobrze wyglądała w ostatniej walce

Lil Masti – Zusje, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Fortuna
1.16
Lil Masti
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
4.37
Zusje
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Lil Masti – Zusje, kto wygra walkę?

Kursy na walkę Lil Masti – Zusje bardzo mocno wskazują na pierwszą z nich. Można teoretycznie obstawić jeszcze, w której rundzie zakończy się walka. O ile szanse Lil Masti są bardzo wysokie, tak raczej nie spodziewałbym się, żeby wykończył swoją rywalkę w pierwszej rundzie. Całkiem prawdopodobne jest nawet to, że będą co najmniej trzy rundy w tej walce, ale finalnie i tak wygra Masti. Warto zakłady na to starcie połączyć z innymi propozycjami na tę galę —> typy na High League 3

Typy na Lil Masti – Zusje

Jeżeli chodzi o inne typy na walkę Lil Masti – Zusje, to jako główny zakład proponujemy właśnie +2.5 rundy. Lil Masti na papierze wygląda znacznie lepiej niż jej rywalka. Bilans Boguszw oktagonie to 3-0, podczas gdy Zusje ma 2-2. Za Lil Masti przemawia za nią wiele argumentów, ale trzeba jednak pamiętać, że Zusje na pewno nie odpuści tego starcia i będzie walczyć do samego końca. Uderzenia kobiet nie są też tak silne, jak mężczyzn, więc jeżeli Masti nie podejdzie do tego technicznie, to może mieć sporo problem z szybkim skończeniem walki. Lil Masti może próbować obaleń i szukać punktów w prostych ciosach, co powinno zapewnić jej zwycięstwo, ale raczej nie wykończy rywalki w sześć minut.

Fortuna
1.98
-2,5 rundy
typy na lil masti - zusje w fortunie
fot. fortuna

Zdjęcie główne: pressfocus

FAQ

Gdzie obstawić walkę Lil Masti z Zusje?

Walkę Lil Masti z Zusje będziesz mógł obstawić w Fortunie!

Która z zawodniczek jest faworytką?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Lil Masti!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze